Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on proovinud keemilist koorimist, kas jaite rahule?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas keegi on proovinud keemilist koorimist, kas jaite rahule?

Postitas:

Panin endale nao keemilisse koorimisse aja nadala lopuks, sobranna tegi seda ja toesti tulemus oli super, koik peenemad kortsud olid kadunud. Kas siit on keegi teinud seda? Kuidas tulemus jai? Kas parast oli nagu vaga punane? Kodust valja ikka julgeb minna? Kaua laks enne kui nagu taastus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita sul praegu minna.
Mine sügisel.
Mina tegin pigmendilaikudega aprillis ja praegu mõtlen, et oleks ikka pidanud sügiseni ootama. Minul midagi paremaks ei läinud.
Kui sa ikkagi teed, siis pead pikalt päikese eest kaitsma – kreem, kübar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei teeks .Minu tuttav läks paari päeva pärast paiste nagu mõmmik,nägu punetas terve nädala .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti praegu ei tohi teha keemilist koorimist. Peale protseduuri tuleb nahka hoida päikse eest, muidu väga kergesti tekivad pigmendilaigud. Ühest protseduurist ei piisa ja on vaja teha kuurina. Soovitaks sügisel seda. Ise sai korra proovitud, aitas pigmendilaikude vastu (koorusid maha) ja natukene tegi naha paremaks kuid ikkagi see protseduur ei sobinud nahale. Keemilisi koorimisi on erinevaid, oleneb happelahuse kangusest. Osad on leebemad, et ei ole mingit punetust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise sai korra proovitud, aitas pigmendilaikude vastu (koorusid maha) ja natukene tegi naha paremaks kuid ikkagi see protseduur ei sobinud nahale. Keemilisi koorimisi on erinevaid, oleneb happelahuse kangusest. Osad on leebemad, et ei ole mingit punetust.

Pigmendilaikudele on tõhusam ja tervislikum fotonoorendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on proovinud keemilist koorimist, kas jaite rahule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.