Esileht Koolilaps Kas kellegi laps on käinud Laulukarussellil?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kas kellegi laps on käinud Laulukarussellil?

On see olnud lapsele ja teie perele tore kogemus? Vaatan, et on lapsi, kes osalevad mitmel aastal ja intervjuudest jääb kõlama, et see on nende meelest väga tore sündmus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 09:55; 24.01 17:47; 22.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on osalenud Tartu eelvoorus. Et Tartus on mitu tugevat lauluõpetajat ja nende õpilaste seas mitmeid väga andekaid lapsi, siis on telesaatesse edasipääsu šanss üliväike. Tartust edasisaanute seas oli ka paar minu lapse sõpra ja nende jaoks oli see telestuudios käimine küll väga tore kogemus.
Mis puutub eelvooru, siis mõned lapsed olid väga närvis ja pinges. Samuti oli näha lapsi, kes pärast tulemuste teadasaamist lohutamatult nutsid, sest nemad ei osutunud väljavalituks. Küllap oli siin oma osa ka vanemate ja lauluõpetajate kõrgetel ootustel. Minu lapsel on oma laulustuudios tekkinud tore sõpruskond ja nende jaoks oli see päris tore üritus – eks nad toetasid üksteist ja hoidsid ka tuju üleval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 10:22; 23.01 10:46; 23.01 15:48; 23.01 16:20; 23.01 16:36; 24.01 10:05; 22.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On käinud. Ei osanud lapsele maakonna piirkondlikku võitu absoluutselt ennustada, sest lapsi oli palju (üle 50 tema vanusegrupis) ja seetõttu oli saatesse pääsemine juba iseenesest nii lapsele kui ka meile väga positiivne üllatus. Teles oli lapsel närv väga sees, kuigi eriti välja ei paistnud. Esinemiskogemusi on lapsel ka kuhjaga, aga televisioon on ikka hoopis midagi muud. Saate salvestamise kogemus oli üdini positiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:36; 23.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulukarusselliga seoses veel: kas teile ei tundu, et telesaates poolfinaali edasipääsejate valimisel eelistatakse poisse, isegi kui samas vanuserühmas mõni tüdruk veidi tugevam tundub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 10:22; 23.01 10:46; 23.01 15:48; 23.01 16:20; 23.01 16:36; 24.01 10:05; 22.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest läheb Laulukarusselli tase iga aastaga allapoole. Laste hääled kähisevad ja puudub selgus, samamoodi ei pea osadel närv vastu ja paljud panevad mööda. Vähe on selliseid lapsi, keda on nauditav kuulata.
Tundub see ainult mulle nii?
Selle hooaja saatejuhid mulle üle pika aja meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:00; 23.01 12:54; 23.01 16:13; 23.01 16:26; 26.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest läheb Laulukarusselli tase iga aastaga allapoole. Laste hääled kähisevad ja puudub selgus, samamoodi ei pea osadel närv vastu ja paljud panevad mööda. Vähe on selliseid lapsi, keda on nauditav kuulata.
Tundub see ainult mulle nii?
Selle hooaja saatejuhid mulle üle pika aja meeldivad.

Need on ju lapsed, kellest enamusele on see esimene telekogemus! Sinu kriitika on sama julm nagu siis, kui inimese esimesel praktikakohal esimesel päeval tuleks vanem kolleeg päeva lõpus ülbelt küsima, et kus su sära ja tööalane andekus siis on, mida nautida? Tõesti?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:36; 23.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegi oma ikka on käinud. Imelikud pealkirjad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest läheb Laulukarusselli tase iga aastaga allapoole. Laste hääled kähisevad ja puudub selgus, samamoodi ei pea osadel närv vastu ja paljud panevad mööda. Vähe on selliseid lapsi, keda on nauditav kuulata.
Tundub see ainult mulle nii?
Selle hooaja saatejuhid mulle üle pika aja meeldivad.

Need on ju lapsed, kellest enamusele on see esimene telekogemus! Sinu kriitika on sama julm nagu siis, kui inimese esimesel praktikakohal esimesel päeval tuleks vanem kolleeg päeva lõpus ülbelt küsima, et kus su sära ja tööalane andekus siis on, mida nautida? Tõesti?!

Ja, ma tean väga hästi, et tegemist on lastesaatega. Varem on ka seesama saade olnud lastesaade..eksole.
Lihtsalt kas kohalikud züriid lasevad läbi palju praaki ehk mitte eriti hästi laulvaid lapsi või langebki laste lauluoskuse tase pidevalt. Selles on küsimus.
Noja kui lapsel pole esinemiseks närvi, siis pole teda vaja pushida. Las laulab ja areneb omad tempos ja las olla väga tubli laps.
A karusselli tase oli varasemalt kõrgem. Päriselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:00; 23.01 12:54; 23.01 16:13; 23.01 16:26; 26.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt minu mõte, et selle aasta tase on võrreldes eelnevatega millegipärast madal. Ja just sama tähelepanek, et laste hääled kähisevad. Selliseid selge ilusa kõlaga hääli on ikka väga väheks jäänud 🙁
Mõne lapse puhul tundub ka, et on väga õnnemäng olnud, et ta üldse saatesse on saanud… Mõtlen just mõningaid vanema vanuserühma lapsi. On üksikud , kes on teistest peajagu üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt minu mõte, et selle aasta tase on võrreldes eelnevatega millegipärast madal. Ja just sama tähelepanek, et laste hääled kähisevad. Selliseid selge ilusa kõlaga hääli on ikka väga väheks jäänud ????
Mõne lapse puhul tundub ka, et on väga õnnemäng olnud, et ta üldse saatesse on saanud… Mõtlen just mõningaid vanema vanuserühma lapsi. On üksikud , kes on teistest peajagu üle.

Tegelikult on väga raske otsustada midagi ühe esituse põhjal. Olles ise näinud mitut telesaatesse jõudnud last varasematel esinemistel ja nüüd telesaates, võin öelda, et vahe sama lapse kahe esituse vahel (isegi sama laulu korral) võib väga suur olla. Arvestades suurt konkurssi, vähemalt suuremates linnades ja maakondades, pidid telesaatesse jõudnud lapsed tegema eelvoorus ikka väga suurepärase esituse – mitte ainult viisipidamise, vaid ka häälekõla ja artistlikkuse osas.
Miks sama lapse tele-esinemine kahvatuks jäi, võis olla põhjustatud paljudest asjadest. Üks asi on see, kas lapse närv ka kaamerate ees esinemist vastu peab – muidu väga hästi viisi pidav laps võib närveerimise tõttu esinedes täiesti mööda laulda. Teine asi on lapse terviseseisund – saate salvestused toimusid novembris-detsembris, kus haigusi oli palju liikvel ja mitmelgi võis mingi kergem kurguhäda või ka nohu kallal olla. Kolmas asjaolu on saateansambel – lapsed on oma laule harjutanud tihtipeale hoopis teistsuguse saatega ja selle konkreetse ansambliga said nad ainult vist korra läbi proovida. Mitte kõik ei suuda nii kiiresti kohaneda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 10:22; 23.01 10:46; 23.01 15:48; 23.01 16:20; 23.01 16:36; 24.01 10:05; 22.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean eelmise aasta ühte võitjat ja tema on väljaspool saadet ka krapsakas.
Tegelt eks päris finaali 2. ja 3. vanuseastmes jõuavadki üldjuhul head ja väga head lauljad, aga et saatesse jõuavad ka väga keskpärased lapsed, see paneb imestama.

Siin räägitakse KUI raske on olnud edasi pääseda ja liiga palju on keskpäraseid, siis ilmselt polnuki väga häid valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:00; 23.01 12:54; 23.01 16:13; 23.01 16:26; 26.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt eks päris finaali 2. ja 3. vanuseastmes jõuavadki üldjuhul head ja väga head lauljad, aga et saatesse jõuavad ka väga keskpärased lapsed, see paneb imestama.

Tõenäoliselt ei ole praktiliselt mitte ükski saatesse jõudnud lastest “väga keskpärane” – aga nagu ma enne kirjutasin, võib juhtuda, et mõni väga andekas laps teeb saates iseenda kohta väga kehva esituse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 10:22; 23.01 10:46; 23.01 15:48; 23.01 16:20; 23.01 16:36; 24.01 10:05; 22.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on on võimalik, aga kui lapsel puudub karisma ja esinemisnärv, siis pole see kokkuvõttes nauditav.
Muidugi on tore, et laps laulab, aga lauluvõistluselt tahaks kuulajana natuke rohkem kui algkooli jõulupeolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:00; 23.01 12:54; 23.01 16:13; 23.01 16:26; 26.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on on võimalik, aga kui lapsel puudub karisma ja esinemisnärv, siis pole see kokkuvõttes nauditav.
Muidugi on tore, et laps laulab, aga lauluvõistluselt tahaks kuulajana natuke rohkem kui algkooli jõulupeolt.

See karisma ja esinemisnärv võivad tal tavalise saali ees esinedes täiesti olemas olla. Lihtsalt stuudio keskkond on niivõrd teistsugune. Me ei räägi ju praegu ei “Eesti laulust” ega “Eesti otsib superstaari” saatest, vaid üsna noortest lastest, kellest paljud on elus esimest korda sellises keskkonnas esinemas.
Mul on küll tore näha, et igas saates on ikka ka paar tõeliselt säravat esinejat olnud. Pole hullu, et kõigil nii hästi ei õnnestu. Ei tahaks selle ühe laulu põhjal küll kedagi kohe keskpäraseks või kehvaks sildistama hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 10:22; 23.01 10:46; 23.01 15:48; 23.01 16:20; 23.01 16:36; 24.01 10:05; 22.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on on võimalik, aga kui lapsel puudub karisma ja esinemisnärv, siis pole see kokkuvõttes nauditav.
Muidugi on tore, et laps laulab, aga lauluvõistluselt tahaks kuulajana natuke rohkem kui algkooli jõulupeolt.

See karisma ja esinemisnärv võivad tal tavalise saali ees esinedes täiesti olemas olla. Lihtsalt stuudio keskkond on niivõrd teistsugune. Me ei räägi ju praegu ei “Eesti laulust” ega “Eesti otsib superstaari” saatest, vaid üsna noortest lastest, kellest paljud on elus esimest korda sellises keskkonnas esinemas.
Mul on küll tore näha, et igas saates on ikka ka paar tõeliselt säravat esinejat olnud. Pole hullu, et kõigil nii hästi ei õnnestu. Ei tahaks selle ühe laulu põhjal küll kedagi kohe keskpäraseks või kehvaks sildistama hakata.

10-15 aastat tagasi oli ju samuti stuudio ja siis said lapsed veel vähem avalikult esineda, kui tänapäeval, kus vähegi midagi teha oskavad lapsed igale poole väljanäitusele topitakse, rääkimata nende filmimisest ja muul moel salvestamisest. Tase on lihtsalt langenud ja pole mõtet otsida vabandusi sellele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel aastal pole sinna lapsi tihti valitud mitte lauluoskuse, vaid pigem show pärast. Mina tean ikka mitut suurepäraselt laulvat last, kes jäid välja mône vahva lavashow pärast. Arvestades seda suurt konkurssi, on kummaline, et saatesse on pââsenud ka lapsed, kellel viisipidamisega raskusi. Saade ise on vahva! Mulle meeldib! Kindlasti pole seal aga Eesti parimad laululapsed. Seal on lihtsalt laulmisega tegelevad lapsed:) tallinnas näiteks ei korraldatud ülelinnalist voorugi, iga linnaosa valis oma esindaja. Lapsi pole môtet kritiseerida, suunake pilgud parem nende valijate poole!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:33; 24.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuname siis pilgud valijate poole. Kindlasti on neil omad lemmikud ja muud sahker-mahkerid ning ei valitudki tõesti parimaid.

Ka mina olen kuulanud ja ka minule tundub, et tõesti hästi laulvaid lapsi on vähe. Ei ole enam seda kõla ja selgust ja sügavust kui kunagi varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:41; 24.01 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline küll – ma ise ei ole küll varasematel aegadel vaadanud, aga praegu tundub mulle, et lapsed laulavad ikka jube hästi! Ja vastupidi, saatejuhtide tööga ma pole eriti rahul: liiga palju kordavad ennast, valitud vestlusteema läheb igavaks. Ma mõistan, et ongi raske esinemisnärvis lapsel end avada aidata, aga sooviks siiski rohkem fantaasiarikkust. Ja kes küll nende kostüümid disainis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:51; 25.01 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et ei võta sel teemal enam sõna, aga siiski pidin seda tegema. Tegelikult olen nõus – millegipärast jätavad paljud esitused sellel hooajal teleka vahendusel tõesti kehva mulje. Aga – ma siiski ei usu, et laste tase kehvem on. Pigem on midagi viltu sellega, kuidas seda saadet salvestatakse (ja see erineb kindlasti sellest, mis see oli 10-15 aastat tagasi) – on see siis helitehnika, õhkkond stuudios (nt võimalused esinemiseks korralikult häälestuda ja hääli lahti laulda) või midagi muud.
Miks ma nii arvan – minu laps laulab laulustuudios ja praktiliselt alati oleme laulustuudio kontsertidelt tõelise muusikaelamuse saanud. Lavalt ei kosta valesid noote, laste hääled helisevad, nad ise on esinedes nii toredad ja rõõmsad. Nii õpetaja kui lapsed ise teevad ikka väga head tööd ja ma ei usu, et 10 aastat tagasi see veel parem oleks olnud. Selle laulustuudio lapsed on esinenud hästi ka rahvusvahelistel konkurssidel ja saanud muusikalirolle teatrilaval. Ja teisi, üsna samal tasemel laulustuudioid on veel mitmeid.
Seekord sai sellest laulustuudiost telesaatesse kaks last – need lapsed olid selle igati ära teeninud (oleks ka veel mõni seda väärt olnud, aga konkurss on suur). Mõlema puhul, olles neid palju ja juba mitmeid aastaid erinevatel lavadel ja erinevates olukordades esinemas näinud, olin ma peaaegu kindel, et saavad saatest ka edasi poolfinaali. Aga – vähemalt ühel lapsel neist kahest jättis esitus teleka vahendusel palju kahvatuma mulje, kui kõik tema varasemad esinemised sama lauluga (mis on fantastiliselt head olnud). Milles oli asi, ei oskagi öelda. Teise lapse puhul rikkus saateansambli üle mängimine veidi üldmuljet, samuti polnud päris seda sügavust, mis tal tavapäraselt seda lauldes – siiski, tema sai edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 10:22; 23.01 10:46; 23.01 15:48; 23.01 16:20; 23.01 16:36; 24.01 10:05; 22.02 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen saate žürii arvamusega igati nõus, kui keegi oleks minu käest küsinud, siis ma oleks täpselt samad lapsed poolfinaali edasi lasknud:) Küll aga ei ole ma nõus mitmete kohalike tasandi žüriide otsustega, käisin kuulamas 4-5 võistluskontserti ja mitmete otsuste puhul olin ikka väga üllatunud. Aga millal siis enne mõni laulukonkurss aus on olnud?:) Ega see kaugushüpe ei ole, kus saab sentimeetreid mõõta! Otsiti persoone, kes paistaksid teleekraanil huvitavamad, seetõttu vedas poistel, sest laulvad poisid on alati nunnud ja torkavad silma. Neile antakse andeks mustad noodid ja vähene musikaalsus. Eks mõni kaunihäälne tüdruk tunneb end selle tõttu veidi kehvasti, aga mis parata, elu ongi ebaõiglane:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:33; 24.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eelistaksin iga kell õigesti ja kenasti laulvat tüdrukut kui mustalt ja “andeksantavate vigadega”laulvat poissi.

Ma tahan kvaliteeti saada, mitte lihtsalt niisama ülejala tehtud asju.

Ma olen senini arvanud, et lauluvõistlusel loeb hääl ja kui õigesti lauldakse. Tsirkust võin mujal ka vaadata kui tuju tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:41; 24.01 16:43;
To report this post you need to login first.

Aga kas keegi meie seast on ehk ise kunagi Laulukarussellil või mõnes eelvoorus osalenud? Mina olen lapsest saadik lauluga tegelenud ja julgen ôelda, et häälematerjali jagus. Laulsin nii kooli kui muusikakooli ansamblites ja kooris kogu kooliaja vältel, palju sai ka solistina üles astutud. Aga elasin väikelinnas ja ju siis polnud tookordsed lauluõpetajad sedavõrd entusiastlikud, et oma laululapsi pealinna lauluvõistlusele saata, ka kohapeal ei korraldatud meil toona mingeid taolisi võistlusi. Tookord, lapsena, ei osanud seega ka sellest unistada ega puudust tunda, aga tagantjärele mõtlen, et oleks kindlasti tore kogemus olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 09:55; 24.01 17:47; 22.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan rääkida eelmisest laulukarussellist, praegusega kogemused puuduvad. Seal valitses väga sõbralik õhkkond, lapsed ei olnud konkurendid pigem sõbrad. Saatetegijad olid samuti laste vastu hästi heatahtlikud. Päevad olid pikad, eriti finaal aga lapsed nautisid telemaja. See on lapsele/lapsevanemale tore kogemus, isegi läheksin tagasi, rääkimata lapsest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 19:08; 04.02 12:25; 04.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemus nii 10a-taguse karusselli kui 2a-taguse salvestusega.
Salvestus ja närveerimine on nii ja naa.
10a tagasi läks laps stuudiosse üksi. Vanemad jäid uksetaha ja lauldi 1x.

Nüüd laulab mõni võimukama õpetaja laps 10x enne kui kõik rahul on. Võõrama õpetaja laps saab ~2 võimalust. Välja valitakse siis parim salvestus, millega kõik rahul on.

Eelvoorudes eelistatakse sageli tõesti šoud ja palagani, mitte enam musikaalsust.
Sel korral võib imestada, et šou alati ei kindlustagi kohta poolfinaalis.

Aga küsimusele vastates. Lapsed ise ootavad, naudivad, närveerivad ja kes on juba käinud tahab kindlasti tagasi.

Ja samas mulle tundub et ega see eriti
kõrvalseisjat ei puuduta. Olles ise esineva lapse lapsevanema rollis tundus, et kõik võiksid vaadata jne. Kui aga tuttavat kedagi pole, siis unustan ise vaadata ja ei kuule et ka tutvusringkonnas keegi väga vaataks ja kommenteeriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vaatame! 5-aastase lapsega, kes ise (veel) laulda ei oska (selles osas loodan hariduse peale, mind ennast õpetas viisi pidama 1. klassi lauluõpetaja). Meile väga meeldib!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:51; 25.01 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps käis eelvoorus. Seal oli päris palju väga häid esitajaid, kes olid edasipääsenust nii parema hääle kui esitusega. Hiljem kuulsime, et mitmes piirkonnas sai võidu kellegi “lehma-lellepoeg”… Kogemus ise oli väga tore ja laps kindlasti osaleks jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps käis eelvoorus. Seal oli päris palju väga häid esitajaid, kes olid edasipääsenust nii parema hääle kui esitusega. Hiljem kuulsime, et mitmes piirkonnas sai võidu kellegi “lehma-lellepoeg”… Kogemus ise oli väga tore ja laps kindlasti osaleks jälle.

Peaks ju olema ilus ja nunnu üritus, aga kahjuks auahned vanemad ja õpetajad rikuvad selle ära. See on teada tõde, et eelvoorudes eelistatakse kohaliku “koorekihi” lapsi. Näiteks ühes maakonnas läheb üks preili karussellile juba neljandat korda ( kusjuures kordagi ei ole poolfinaalist edasi jõudnud), sest emme on korraldaja. Ei ole tegu nii väikse maakonnaga, et andekaid ei leiduks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps käis eelvoorus. Seal oli päris palju väga häid esitajaid, kes olid edasipääsenust nii parema hääle kui esitusega. Hiljem kuulsime, et mitmes piirkonnas sai võidu kellegi “lehma-lellepoeg”… Kogemus ise oli väga tore ja laps kindlasti osaleks jälle.

Peaks ju olema ilus ja nunnu üritus, aga kahjuks auahned vanemad ja õpetajad rikuvad selle ära. See on teada tõde, et eelvoorudes eelistatakse kohaliku “koorekihi” lapsi. Näiteks ühes maakonnas läheb üks preili karussellile juba neljandat korda ( kusjuures kordagi ei ole poolfinaalist edasi jõudnud), sest emme on korraldaja. Ei ole tegu nii väikse maakonnaga, et andekaid ei leiduks.

Päris huvitav on seda lugeda. Ma olen kogu aeg kahtlustanud enda kohta, et ma ei saanud 1990ndate alguses edasi just onupojapoliitika tõttu. Selle hinnangu olen muidugi andnud tagantjärgi, nähes, kui muusikaliselt andekas ma olen ja kuulates oma VHS-iga üles lindistatud laule (nõme on ennast kiita, aga no tõesti laulsin hästi :D). Minu muusikaõpetaja ei olnud kunagi siseringis. Mul on absoluutne kuulmine ning selge ja puhas hääl, loomuliku vibraatoga. Nüüd olen isegi rõõmus, et edasi ei saanud, mine tea, ehk olekski väga hästi läinud ja oleks tahtnud hoopis lauljaks hakata. Olen oma praeguse elutee ja erialaga väga rahul, muusikaga tegelen hobikorras loomulikult edasi – see on mu suur armastus. Tol ajal oli mu suurimaks unistuseks saada neid Barbisid ja Barbie mööblit, saates osalemine polnudki kõige olulisem.

Ma ei näe põhjust, miks see valdkond peaks olema teistsugune – onupojapoliitika võimutseb igas eluvaldkonnas. Eelmisel hooajal laulis üks tüdruk lausa väga mööda pidevalt – no kuidas ta sai eelvoorust edasi saada? Muidu väga ilus ja armsa olekuga tüdruk oli, aga muusikalises mõttes oli elevant kõrva peale astunud.

Seekordses Laulukarussellis ei meeldi mulle, et pole avalikustatud žüriid. Samuti võiks olla laste intervjuude pikkused vähemalt enam-vähem ühepikkused ning igalt ühelt võiks küsida ka midagi sisulist. Samuti ei meeldi mulle Lastetoa stuudio kasutamine, aga sellest vaatan mööda. Samuti ei peaks nii palju rõhutama, et siin on “Eesti parimad laululapsed” – paljud väga head jäävad ilmselt ebaõiglaselt välja, paljud lapsed ongi ühehead (peajagu üle lapsi on alati vähe olnud) ja paljud ei käigi Laulukarusselli eelvoorudes, kes muidu väga hästi laulavad.

Aga meie perele vaatamata kõigele see saade väga meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimases saates oli nooremas vanuserüumas üks laps 8-aastane???? Noorem vanuserühm on ju kuni 7-aastased….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 19:08; 04.02 12:25; 04.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimases saates oli nooremas vanuserüumas üks laps 8-aastane???? Noorem vanuserühm on ju kuni 7-aastased….

kas mitte vanuserühma piir ei käi 31.12.2016 seisuga ehk et laps on saanud jaanuari jooksul kaheksa ja sel juhul oleks ju telesaatesse kummaline kirjutada ta vanuseks 7 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Koolilaps Kas kellegi laps on käinud Laulukarussellil?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.