Esileht Beebi ja mitmikud Kas koik u 7 kuused beebid magavad juba terve oo?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas koik u 7 kuused beebid magavad juba terve oo?

Postitas:

Beebi saab kohe 7 kuuseke ja arkab igal oosel 1-2 korda, et suua, rp laps. Kuna mu esimene laps hakkas juba 4 kuuselt oo labi magama siis nuud motlen, et kas 7 kuusel on veel oositi suua vaja? Kas voiks voorutada voi on ehk liiga vara? Kuidas teie umbes sama vanad beebid oositi magavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu aastane ärkab veel iga öö paar korda, kui hambad tulekul siis rohkemgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähesed 7-kuused magavad terve öö. Esimese lapsega sul lihtsalt vedas erakordselt. Kui püüan meelde tuletada tuttavate laste magamisi ja söömisi selles vanuses, siis ikka ärkasid veel ja suurem osa sai rinda või pudelit 7-kuuselt ka öösel.

Enda lapsed võõrutasin öisest söömisest 8-9-kuuselt, st jäi varahommikune rinnaandmiskord, kuna muidu oleks äratus olnud 5 ajal hommikul. Aastaselt sai rinnast täiesti võõrutatud, aga öö otsa hakkas esimene laps magama 2,5-aastaselt (st tekkisid mõned imelised ööd, kui ta ei ärganud öö jooksul kordagi, aga need jäidki pigem haruldasteks, praegu on viiene ja ärkab ka öösel mitu korda üles), teine laps magas esimest korda öö otsa umbes kaheseks saades, aga no seegi oli pigem erand, tavalisel ööl ärkab ikka mõned korrad üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sõi laps 7-kuuselt öösel 2-3 korda. Umbes 10-kuuselt võõrutasin, ise ta poleks loobunud.

Võid ju proovida võõrutamist, mõnel maal väidetakse, et juba 3-4kuused lapsed ei vaja enam öist söömist. Minu ema väidab, et tema lapsed loobusid ise kõik 1-kuuselt öisest söömisest. Muidugi tollel ajal oli viimane õhtune söömaaeg kell 23 (mida mina näiteks loen ööks) ja hommikul 5-6 paiku ei leotud ka ööks vaid varahommikuks, aga minu jaoks on see täitsa südaöö veel 😀 Mu laps ka 1-2kuuselt sõi kell 21 ja siis kell 4 uuesti, mis pm oli sama pikk vahe nagu kell 23-6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siis see ema, kelle mõlemad lapsed hakkasid 7-kuuselt öö läbi magama. Päris pisikestena ärkasid nad söömiseks 3-4 korda, mida aeg edasi, seda vähemaks kordi jäi. Pooleaastaselt ärkasid ühe korra öö jooksul ja siis otsustasin, et aitab küll. Esimese lapsega hakkasin aega edasi venitama igal ööl ca poole tunni võrra. Ehk et kui eelmisel ööl sõi kell 3, siis järgmisel ööl püüdsin saada ta näiteks kell 3.30 sööma. Lihtsalt silitasin selga, kui vääksuma hakkas ja ei võtnud sülle.

Teise lapsega läks veel lihtsamalt, kuna võtab lutti, siis öise ärkamise puhul andsin luti suhu ja magas edasi. Nüüd sööb õhtul viimase söögi 8-9 ajal ja hommikul esimese söögi 6-7 ajal.

Väidetavalt pooleaastased enam öösel süüa ei vaja, aga alati ei lähe võõrutamine nii lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte, enamik ei maga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ärkab ka minun 7 kuune öösiti, rinda kysin ca 4 korda. Võõrutamiseks ilmselgelt vara. Aasta tavaliselt see aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps sõi esimesed kuus kuud enamasti vaid ühe korra öö jooksul, vahel ka kaks. Aga nüüd, kui seitsmekuuseks sai, on täielik karauul. Ärkab mitmeid kordi, nutab ja rahuneb ainult rinnaga. Eks on hambad tulemas. Esimese lapse pealt mäletan, et kõige raskemad ööd olidki ca 7-10-kuuse lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas koik u 7 kuused beebid magavad juba terve oo?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.