Esileht Sünnitus Kas korduvsünnitaja peab kohe koju minema, kui kõik ok?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas korduvsünnitaja peab kohe koju minema, kui kõik ok?

Postitas:

Tekkis küsimus.

Nimelt saan ma teise lapse ja perekooli loengus mainiti, et korduvsünnitaja suunatakse suht ruttu koju. ( Samal päeval või järgmisel ).

Kas ma saaksin ikkagi olla paar päeva nii nagu olin esimese lapsega, kui ma soovin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koju ei käse sul minna keegi. Kõik oleneb sinu ja tita tervisest enne kõike.
Kui ise tunned, et soovid varem koju minna siis korduv sünnitajale tullakse sagedamini ses osas vastu.

Ise sünnitasin tgeise lapse 2013 veebruaris ja nt ei lubatud koju. Elan sünnitusmajast u 30 minuti sõidu kaugusel jatalvine aeg, öeldi et ei ole mõtet selle libeda ja külmaga titat solgutada ( jumal tänatud, haiglas oli hea rahulik olla)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõik on korras, siis korduvsünnitaja võib jah juba samal päeval koju saada. Sünnitasin varahommikul ja õhtul tuldi ka küsima, et kas tahame koju. Tahtsin siiski ühe öö haiglas olla. Muidu oleks nagunii pidanud järgmisel päeval veel mingiks protseduuriks tagasi tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teine laps tulemas ja kuna esimesega läks imetamine aia taha ja piima praktiliselt rinda ei tekkinudki, siis seekord tahaks küll niikaua haiglas olla kui lapsel kaal tõusma hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teine laps tulemas ja kuna esimesega läks imetamine aia taha ja piima praktiliselt rinda ei tekkinudki, siis seekord tahaks küll niikaua haiglas olla kui lapsel kaal tõusma hakkab.

Kutsu kohe peale sünnitust koju SIET imetamisnõustaja. Nende koolitus on Eestis hetkel pädevaim. Ämmaemandatest on imetamist põhjalikumalt õppinud vaid käputäis (ka nii mõnigi haigla imetamisnõustaja pole imetamisnõustaja tasemega) ning kui sinu kallale satub mõni kes pole õppinud, on hiljem tagajärgede likvideerimisega tükk tööd ja sedagi õppinud nõustajaga.
Koduses rahulikus õhkkonnas sujub imetamiseks vajalike hormoonide tootmine ja töö ka paremini, ei käi suvalised inimesed palatis suvalistel hetkedel nibusid näpistamas jne. Nõustaja vaatab sul kodus võtte üle, sätib kõik kenasti paika ja edaspidi on kuni kordusvisiidini (kui seda üldse vaja läheb) koguaeg telefoni teel saadaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Kas korduvsünnitaja peab kohe koju minema, kui kõik ok?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.