Esileht Väikelaps Kas Lottemaa või Vembu-tembumaa

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas Lottemaa või Vembu-tembumaa

Postitas:

Olen kuulnud et Vembukal söök pole tasemel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemas on suht kehv kiirs66kla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 14:42; 12.08 10:54; 12.08 21:00; 15.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui söögi järgi ainult valid, siis läheks hoopis restorani, kus on mängunurk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud et Vembukal söök pole tasemel

vembukal võid ka täitsa korralikku toitu saada, kui sul laps on nõus sööma korralikku suppi või praadi. aga muidugi on võimalik saada ka friikartuleid ja burgereid.

mina lähtuks laste huvidest ja vanusest, kui titemad ja lotte-huvilised, siis lottemaa, kui suuremad või tehnikahuvilised, siis vembu-tembumaa. vembukal leiab tegevust ka põhikooli ülemine ots (liumäed basseinis, mänguautomaadid, krossibagid ja kardirada), lottemaal on mõistlik vast kuni 8-9a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögist tõesti ei lähtuks. Need kohad on nagu öö ja päev. Mõlemad on head. Üks põhineb filmil ja raamatul, kus laps saab oma iidolitega juttu rääkidagi. Lisaks palju liikuda, erinevaid asju teha. Kõhu saab täis süüa ka kaasa võetud leivakotist.
Teine on puhtalt füüsiliseks väljaelamiseks. Kumbagi ei tohiks alahinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögi järgi tõesti ei valiks…aga mis supist ja praest Vembukal juttu võiks olla? KÕIGE HALVEMA toiduvalikuga on just Vembutembu. Kui laps tahakski PÄRIS sööki, siis võtta oleks vaid saasta- friikad, pitsa, hamburger.

Kui aus olla, siis Lottemaa söök oli ainult natuke parem. Kehvapoolne oli seegi (sel aastal ei tea).

Mingi hetk läheb lapsel kõht tühjaks ja paratamatult tuleb süüa. Võileibade kodust kaasa võtmine ja närimine…pole minu jaoks. Tahakski korralikku süüa, aga selleks pole neis kahes pargis küll võimalust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 08:57; 12.08 11:03; 12.08 11:55; 12.08 16:35; 13.08 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemas kohas saab oma söögi kaasa võtta. Vembu-Tembumaal on võimalik ka käepaelaga edasi-tagasi käia ehk jätta söögid autosse või lausa vahepeal poes käia. Olemas ka grillimise platsid, iseasi muidugi kas need vabad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on Vembutembumaal korralik supp ja praad, palun juhatage mind ka sinna? See sealne s66kla ei paku küll kumbagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 14:42; 12.08 10:54; 12.08 21:00; 15.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on Vembutembumaal korralik supp ja praad, palun juhatage mind ka sinna? See sealne s66kla ei paku küll kumbagi.

Eh…ma polegi ainus juhm, kes suppi ja praadi ning korralikku sööki ülesse ei leidnud.
Kui ma üdini aus olen, siis ma hea meelega EI NÄRIKS kodust kaasavõetud võileibasid ning grillimiseks pole lastel aega.
Kas oleks niii keeruline pakkuda korralikku sööki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 08:57; 12.08 11:03; 12.08 11:55; 12.08 16:35; 13.08 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas enam polegi siis Vembus päris sööki? Mõni aasta tagasi oli veel korralik sööklatoit – supp, praad, magustoit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas enam polegi siis Vembus päris sööki? Mõni aasta tagasi oli veel korralik sööklatoit – supp, praad, magustoit.

Kui seda kusagil nurga taga ja salaja ei pakutud, siis jah!…ainult pitsa, friikad ja hamburger. Vali siis halbade asjade vahelt kõige vähem nõme söök. Meie lapsed eelistavad iga kell head toitu ehk suppi või praadi või salatit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 08:57; 12.08 11:03; 12.08 11:55; 12.08 16:35; 13.08 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime Vembukal möödunud suvel ja meeldis. Olime kaasa võtnud karbi kartulisalatit ning ämbri saslõkki. Kõik need asjad saime laduda puust kärusse (samasugused nagu loomaaias), mida vaheldumisi järel vedasime. Kuna olime suurema seltskonnaga, siis keegi ikka sai asjade ja käru juures olla.

Kui kõht läks tühjaks, siis läks pereisa grilliplatsile vaba kohta otsima. Selgus, et otsida polegi vaja- enamus seltskondi õnneks ei hoidnud üht grillilauda pikalt kinni, vaid küpsetasid oma liha, sõid selle ära ning läksid minema, edasi lustima. Nii sai otsekohe juba sooja suitseva lõkke juurde, paar puuhalgu juurde ja liha küpsema. Kuna laudu-piknikupinke on terve territooriumi ulatuses küllaga, siis ei peagi sinna grillinurka passima ja kohta kinni hoidma jääma. Meie valisime söömiseks pingid-lauad grillnurgast väljaspool.

Tõtt öelda eriti meeldib mulle, et Vembukal on juba olemas valmis küttepuud, endal oleks parajalt ebamugav puid kaasa tassida. Näiteks Vudilas valmis küttepuid ei pakutud ja kui uuesti mingile maale minek plaanis, siis valime Vembuka, sealsete lisamugavuste pärast 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 14:08; 24.08 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on Vembutembumaal korralik supp ja praad, palun juhatage mind ka sinna? See sealne s66kla ei paku küll kumbagi.

me käisime seal viimati ca 5a tagasi, siis sai küll suppi ja praade sealsest söögitoast.
aga kui praegu vembuka kodulehelt uurisin, siis seal on kirjas “Meie pargi toidutuba pakub teile alates 2017 aastast vaid kiirtoitu.”
nii et paistab, et sel aastal enam normaalset toitu sealt tõesti ei saa 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vembutembu töötajad olid kuidagi suvalised ja …mai teagi, kas väsinud või lihtsalt süüdimatud. Paljud passisid nutikates ja mida lapsed parasjagu nende nn valve all tegid, oli suht suvaline
Sel päeval kui meie käisime, oli rahvast vähe, võimalik et noored töötajad lasid ise ka rihma lõdvaks. Mulle igatahes tervikuna turvalist tunnet sealt ei jäänud.
Väiksemate lastega on Lottemaal lahedam, aga see pole kargamise koht, pigem selline “tark ei torma!” kohake. Kui laps rahulikult kuulata ja asjadesse süveneda ei suuda, siis seal Lottemaal igav. Ma ei kujuta ette…ega seal 9 või 10.a hakkab vist juba ka igav. Enne seda on igati ok.
Meie laste lemmikuks on Vudila. Töötajad on seal kuidagi rohkem motiveeritud ja tunne turvalisem. Oleks seal Vembutembumaal nn Tarzani rada ka, oleks see Eesti parim. Aga käime ikkagi Vudilas edasi…suhtumine on parem. No ja söök on ka parem!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 08:57; 12.08 11:03; 12.08 11:55; 12.08 16:35; 13.08 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Vembutembumaa s66kla toiduvalik oli jube juba Issanda aastal 2015… Muidugi on seal palju teha ja m6llata. Lottemaal m6llata väga ei ole, Jäneste maja liutoru ja staadionil saab natuke joosta. Toit on Lottemaal naatukene etem tõesti kui Vembutembumaal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 14:42; 12.08 10:54; 12.08 21:00; 15.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis räägitakse tervisliku toitumise vajalikkusest ja rasvunud lastest. Aga lastele pakutakse vaid friikaid ja hamburgerit.

Kahjuks nii ongi.
Supi pealt ilmselt ei teeni ja rohkem tööd vaja teha. Kuigi…minu pärast keetku seda kasvõi purgisupist, see oleks ka vist parem kui hangunud friikad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.08 08:57; 12.08 11:03; 12.08 11:55; 12.08 16:35; 13.08 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Lottemaal saab ju ronida, kiikuda, liugu lasta. Vähemalt meie lapsele meeldis ka see osa –
http://lottemaa.ee/paev-lottemaal/seikluspark/
Vudila või Vembutembumaaga muidugi ei saa võrrelda, aga selline natuke teistmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige, unustasin seiklusraja Lottepargi sissepääsu juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 14:42; 12.08 10:54; 12.08 21:00; 15.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem toit on Vudilas 🙂 – püüad ise forelli, st laps püüab, valid lisandid ja otse grilli ja kõhtu :). Lisaks muudele atraktsioonidele on üks lemmik veel järvel vesijalgratastega kulgemine, mitu korda lausa vaja käia möllamise vahepeal.
Lottemaal oli ka tore, ma ise valiks ilma järgi – kui on kuum ja päikeseline, läheks Vudilasse sulistama, kui pilvisepoolne ja jahedam siis Lottemaale.
Vembutembu ei jätnud erilist muljet ega kutsu tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime just oma 5-aastasega pühapäeval vembutembumaal, minu meelest küll super koht, oleme igal suvel korra ikka käinud nii vembukas kui lottemaal. Mõlemad on fun, ei oska võrrelda, kumb toredam, ikka jah ilma järgi. Pühapäeval oli väga hea ilm, sai pool päeva vembumaal vees sulistada ja liutorust lasta. Muidugi ka batuudil, elektriautodega, ronimisalal, poni käisime vaatamas, no igatahes läks terve päev jälle ära. Lottemaal samuti läks jälle terve päev ära, muidugi etendusi vaadati mitu korda ja isegi mere äärde korraks jõudsime. Ei saa mina aru, mis lapsed need on, kellel igal pool igav. Söögid jah vembumaal nirud, aga võimalik ju ise kaasa võtta ja no kui jäätist ja möllu saab, kellele see söök siis loeb??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lottemaal samuti läks jälle terve päev ära, muidugi etendusi vaadati mitu korda ja isegi mere äärde korraks jõudsime. Ei saa mina aru, mis lapsed need on, kellel igal pool igav.

Ei, loomulikult ei saa ütelda, et lapsel kusagil maal lausa “igav” oleks. Kuid saa palun aru, et kõik need maad on üsnagi kallid, ja sel põhjusel siit uuritaksegi, et kus oleks veelgi parem ja veelgi huvitavam jne. Iga kaupa ostes uuritakse alati enne, milline parem oleks. Meie pere pole nii rikas, et suvel mitmes kohas “maadel” käia- alla 100 euro päev (piletid, bensiin, söömine jne) ei tule seal kuidagi välja. Ja kui siis see minek ees, tahamegi uurida, et milline koht enda soovidele ja vajadustele paremini sobiks. Normaalne 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 14:08; 24.08 12:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Väikelaps Kas Lottemaa või Vembu-tembumaa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.