Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas ma võidaks midagi dekreeti jäädes?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas ma võidaks midagi dekreeti jäädes?

Postitas:

Sünnitustähtaeg on augustis, nii et nii sünnitushüvitis kui ka vanemahüvitis oleks arvutatud eelmise aasta sissetuleku järgi. Töötan praegu töövõtulepinguga, igaks projetiks sõlmitakse eraldi töövõtuleping, töö on pidev, aga leping on iga kord uus. Sellise süsteemiga ei oleks mul õigust dekreeti jääda ja sünnitushüvitist saada. Kui sõlmida tähtajatu või pikem (üle nelja kuu kestev) töövõtuleping, oleks mul õigust ka dekreeti jääda – aga kas see muudaks midagi lisaks sellele, et saaksin raha varem, 30 või 70 päeva enne sünnitust? Kas summas midagi muutub?
Juhul kui saan vanemahüvitist alates lapse sünnist, makstakse seda kuni lapse 18-kuuseks saamiseni. Dekreet on neli kuud ja kui sellele liita 435 päeva vanemahüvitist, teeb see sama välja. Minu meelest ei võidaks ma seega sünnitushüvitisega midagi, aga võib-olla jääb mul midagi kahe silma vahele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:54; 20.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitushüvitis ja vanemapalk arvutatakse igal juhul eelmise aasta järgi, niiet nende suuruses midagi ei muutuks.
Dekreeti minnes oleks nende rahade saamise periood kokku 140+435 = 575 päeva, ainult VH alates sünnist= lapse 18 kuud ehk umbes 540 päeva = pole üldse sama, vaid umbes kuu aega lisaraha riigilt. Dekreediga koos võttes on laps vanuselt vanem, kui vanemahüvitis lõppeb.
Dekreeti minnes tekib selle aja eest 11 puhkusepäeva ning sul oleks kindlalt tööleping vanemahüvitise/lapsehoodluspuhkuse lõppemisel (kuidas ise valid) olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:06; 20.02 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, vahe on 30p raha riigilt.Ning min 11 puhkusepäeva+puhkusetasu välja teenitud.

Minnes rsp-le 30p enne tähtaega on laps VH lõppedes samuti 1a6k vana nagu ka valides VH sünnist
aga
reeglina ei suudeta hästi sünnituseni töötada
st
rsp puhul maksab Haigekassa need 30p enne sünnitust, võid rahulikult kodus olla.
Kui tervis nõuab, võib koju jääda ka varem st alates 70p enne Ta ja mitte rahatuna vaid eelmise aasta keskmist saades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:47; 22.02 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töövõtulepinguga töötaval inimesel ei ole õigust töölepinguseaduses sätestatud puhkustele (näiteks põhipuhkus, õppepuhkus).Tööleping =põhipuhkus,õppepuhkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töövõtulepinguga töötaval inimesel ei ole õigust töölepinguseaduses sätestatud puhkustele (näiteks põhipuhkus, õppepuhkus).Tööleping =põhipuhkus,õppepuhkus.

Seda ma tean, olen mitu aastat töövõtulepinguga töötanud, küsimus oli praegu üksnes dekreedis. Töölepingut ei võimalda minu töö nagunii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:54; 20.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töövõtulepinguga töötaval inimesel ei ole õigust töölepinguseaduses sätestatud puhkustele (näiteks põhipuhkus, õppepuhkus).Tööleping =põhipuhkus,õppepuhkus.

Seda ma tean, olen mitu aastat töövõtulepinguga töötanud, küsimus oli praegu üksnes dekreedis. Töölepingut ei võimalda minu töö nagunii.

Vabandust, seda nüanssi ei pannud mina ka tähele. Siis ei kohandu 11 puhkusepäeva jutt ilmselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:06; 20.02 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kuidas ei ole võimalik dekreeti jääda? See on ju töövõimetusleht nagu iga teinegi. Kas grippi jääda ka ei tohi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka võid grippi jääda või sünnitada
aga
töövõtulepingu puhul ei pruugi Haigekassa sulle alati hüvitist maksta, seega on teemaalgataja mure tõsine:

kui tal hiljemalt 30p enne tähtaega pole ravikindlustust kui töötaval inimesel(vaid on riigi poolt kui töötul rasedal), siis ei maksta.

Töövõtulepinguga ravikindlustus on üsna omaette ooper ja muutus viidi sisse st oluline pole lepingu pikkus(sinu väidetud vähemalt 4k) vaid hoopis sotsmaksu kindel deklareerimine…
Vt Haigekassa:
Ravikindlustatud on:

● töövõtu-, käsundus- või muu teenuse osutamiseks sõlmitud ühe või mitme võlaõigusliku lepingu alusel töö- või teenustasusid saav isik, kes ei ole kantud äriregistrisse füüsilisest isikust ettevõtjana ja kelle eest lepingu teine pool maksab või teised pooled maksavad sotsiaalmaksu sotsiaalmaksuseaduse § 9 lõike 1 punkti 2 alusel ühes kuus kokku vähemalt sotsiaalmaksu miinimumkohustuse ulatuses (2017. aastal on kuumäär 430 eurot);

Ravikindlustus tekib TSD esitamise tähtpäevast järgmisel päeval juhul, kui TSD-l on väljamaksed deklareeritud koodidega 17, 18, 19, 123 või 125. Ravikindlustuse saamiseks peab sotsiaalmaks olema deklareeritud kas ühe tööandja TSD-lt või mitme tööandaja TSD-delt summeerituna vähemalt sotsiaalmaksu miinimumkohustuse ulatuses (2017.a on sotsiaalmaksu minimaalne kohustus 141,90 eurot kuus);
Peatunud kindlustuskaitse jätkub järgmisel päeval pärast deklareeritud sotsiaalmaksu miinimumkohustuse täitmist tõendavate andmete laekumist haigekassasse.

St kui tvl töötada jaanuaris ja tasu saada selle eest veebruaris mis deklareeritakse 10.märtsiks siis ravikindlustus tekibki 11.märtsist kuni 10.aprillini…kui nüüd jääb kuu vahele st märtsis tulu ei saa siis 11.aprillist kindlustust pole jne jne

Teemaalgataja- sulle on oluline, et töötaksid just rsp alguse eel mitu kuud ja ravikindlustus ei katkeks, siis kõik ok

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:47; 22.02 07:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas ma võidaks midagi dekreeti jäädes?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.