Esileht Ilu ja tervis Kas nii ongi?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas nii ongi?

Postitas:

Käisin depilatsioonis nädal aega tagasi ja see oli ka kolmas kord mu elus. Lasin teha jalad üleni ja bikiini piirkonna. Esimesed paar päeva on nahk täpiline ja lühikesi riideid kanda ei saa, pole just ilus vaatepilt. Siis mõned päevad on täitsa mõnus olla sile ja karvutu ja siis hakkab kõik otsast peale, karvad hakkavad välja turritama, tekivad punased täpid ja katsudes väga kare. Bikiini piirkond näeb välja nii kole, nagu mul peale raseerimist, punased punnid, tumedad tüükad püsti. Kas tõesti saabki vaid mõned päevad ennast karvavabalt tunda peale vahatamist? Siis justkui pole see valu ja raha seda kõike väärt. See neiu kes minuga toimetas rääkis küll ilusat juttu, et paar nädalat on kindlasti karvavaba, et siis võib juba tagasi kasvama hakata aga see sõltuvat ka karvakasvust ja tugevusest jne. Palun jagage oma kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 16:15; 15.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin reedel esimest korda bikiini depilatsioonis ja mul on siiani kõik väga sile ja ilus. Hoiatati, et paari päeva jooksul võivad tekkida punnid, aga need tuleb ära pigistada. Mina olen väga rahul tulemusega. Äkki see sõltub tegijast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen terve elu oma karvadega hädas olnud, nad mul tumedad ja tugevad ja kasvavad kiiresti ja nüüd mulle tundub, et nad on veel õelad ja kavalad ka, et üks osa karvu ootab nii kaua naha all kuni pealmine kiht on maha aetud, et siis võidukalt oma ots naha alt välja pista ja mõnuga edasi vohada. Mu heleda naha pealt paistavad nad hästi välja ka, vastikud karvad ma ütlen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 16:15; 15.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tugeva karvaga pead regulaarselt k2ima, et hea tulemus tuleks. Mina k2isin iga 3-4 n2dala tagant pea pool aastat v rohkemgi enne kui yle n2dala normaalne vaatepilt oli. Mul on tugev karv aga ka tugev nahk (kui nii saab 6elda), nii et 6nneks see esimese p2eva 2rritus l2ks esimese p2evaga t2iesti 2ra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisin reedel esimest korda bikiini depilatsioonis ja mul on siiani kõik väga sile ja ilus. Hoiatati, et paari päeva jooksul võivad tekkida punnid, aga need tuleb ära pigistada. Mina olen väga rahul tulemusega. Äkki see sõltub tegijast?[/tsitaat]Sõltub kindlasti tegijast ka. Kui lohakalt teha, siis tõmmatakse karv nahapinnalt lihtsalt pooleks mitte välja. Ja need siis hakkavadki paari päeva pärast taas turritama.
Samuti nahaärritus sõltub tegijast ja vahenditest. Proovi erinevaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kas nii ongi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.