Esileht Ilu ja tervis kas nüüd kantakse pluuse jälle seeliku ja pükste sees?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kas nüüd kantakse pluuse jälle seeliku ja pükste sees?

Postitas:

Selline küsimus ongi. Mäletan, et 1990ndatel oli enesestmõistetav, et pluusid olid kas pükste või seelikute sees. Vahepeal on neid peaaegu paarkümmend aastat peal kantud. Nüüd olen märkama hakanud, et vist kantakse, vähemalt aeg-ajalt, jälle pükste või seelikute alla topituna.
Küsimus tekkis, kuna tellisin endale paar seelikut ja nüüd mõtlen, millised topid peaks nende juurde ostma? Kas sellised, mis tõmmatakse üle seelikuvärvli, või sellised, mis käivad seeliku alla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise kannan palju highwaste teksaseid jne, siis minu arvates kenam ja taljet rõhutavam, kui pluus pükste sees. Kõik oleneb kehaehitusest ja riiete lõikest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 11:38; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

highwaist*
vabandan vea pärast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 11:38; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sorry, et risustan, kas teksade mood jälle kulutatud? Tumedaid teksasid odavamates poodides lihtsalt ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sorry, et risustan, kas teksade mood jälle kulutatud? Tumedaid teksasid odavamates poodides lihtsalt ei ole.

Jah, ja mitte ainult kulutatud, vaid ka põlvedest ja alläärest narmendavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah moes. Highwaist teksad on moes, pluus sees ja ka seelikutele pannakse pluus sisse. See on juba mitu aastat minu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tegelikult on ammu juba moes see, mis kandjale sobib. Kui ikka high waist ei sobi, siis ei sobi.

No näiteks mulle väga meeldivad kleidid, millele käib vöö peale või kõrge pihaga vööga seelikud – aga no ei sobi mulle see piha rõhutamine. Kuidagi teeb hoopis paksemaks, justkui taljet üldse poleks. Ilmselt on asi kitsastes puusades ja väikses rinnas, st ei hiilga just vormidega 😀

Aga nö trendide järgi võib ka madala värvliga pükstel pluusi sees kanda, siin vahepeal oli ju lausa moes, kui pool pluusi rippus vöö vahelt väljas….minuarust inetu, aga trendid ei peagi alati meeldima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei pea, kui ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis kas nüüd kantakse pluuse jälle seeliku ja pükste sees?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.