Esileht Ilu ja tervis Kas on ka inimesi, kes kasutanud AD vaid korra?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas on ka inimesi, kes kasutanud AD vaid korra?

Postitas:

Tere,

Kõigest mis seotud AD-dega saab leida netist, leian alati infot ka, et esimesel korral kasutasin seda ja nüüd seda ja siis seda.
Kas on ka inimesi, kes on võtnud korra ühe kuuri ärevus ja/või depr vastu ja rohkem elus vaja ei ole läinud?
Jah saan aru, et see oleneb ju kaugel ja kui sügavuti oli haigus, aga küsimus jääb samaks?

Suured tänud vastamast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tarvitanud AD-sid ühe korra elus, kümme aastat tagasi – st mitte 1x ja 1 tbl, vaid kuus kuud järjest. Siis ühel päeval tundsin, et nüüd aitab. Lõpetasin. Rohkem pole vaja olnud ja tookord aitas hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ise tunneli teises otsas ära valget valgust vaatamas ja tulin tagasi. Seejärel ca aasta möödudes otsustas järsku ema-isa jmt lähedane ring ära surra kuuajaliste vahedega. Sai pool suguvõsa mulla alla pandud.
Varakult küsisin perearstilt abi ja sain tabletid, kuna teadsin sõltuvusest siis püüdsin hoiduda kuis võimalik. Tänaseks surmad ja tabletid peatunud, elu läheb edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 21:23; 31.01 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ühe kuuri, mis kestis aasta aega. Pärast seda sain oma elu jälle jonksu ja pole mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ka umbes 6-kuuse kuuri. Ei tekkinud mingit sõltuvust. Kuuri lõpetasin ka kogemata ära: ühel päeval tuli meelde, et ma pole mitu päeva juba tablette võtnud. No ja siis ei võtnudki enam edasi. Fluxi kasutasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti- kokku u 5 kuud, kahte erinevat AD-d. Deprekas oli suitsiidini välja. Aga ühel hetkel lõpetasin nutmise ja hakkasin end välja kiskuma, sest jäin juhuslikult ellu.
Arstidest hoidsin pärast seda kaugemale, kirjutasin üles, mis mu elus veel head on ja rippusin selle lühikese nimekirja küljes, kuni see vaikselt pikenema hakkas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka umbes 6 kuud või natuke peale kestev kuur (enam täpselt ei mäleta, sellest on 7 aastat möödas). Tarvitasin serotoniini tagasihaarde inhibiitoreid. Lõpetasin ka ise ühel hetkel ära (hiliskevadel, sest siis on meeleolu nagunii parem), viimase pool lehte võtsin veel poole tableti kaupa sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin ühe korra senise elu jooksul. Ca 6 kuud vist oli kuur või vähem – olin siis 30, nüüd möödas 15 aastat ja see seisund pole tagasi tulnud. Seisund, mis võtma ajendas oli siis see, et lisaks liiga sagedasele masendunud meeleolule kõikus meeleolu eufooriast masenduseni päeva jooksul ja sageli oli kõhus selline ärevuse tunne, kuigi olukord oli rahulik ja mingit põhjust selleks polnud. Vot siis sain aru, et nüüd vaja. Algul oli raske, vastikud võõrutusnähud, aga varsti muutus kõik väga stabiilseks. Ühel päveal kui tundus, et on piisavalt pikalt võetud, siis lihtsalt jätsin ära. Lõpetamisega seoses ei tundunud midagi – tavaline rahulik ja hea meeleolu jätkus ja see on niimoodi siiani. Minu jaoks oleks ohumärgid niisiis meeleolu kõikumine ja põhjendamatu “ärevusepall” kõhus. Kui miski asi elu sassi lööb ja see tagasi tuleb, siis pöördun taas AD poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ka umbes 6-kuuse kuuri. Ei tekkinud mingit sõltuvust. …

Saate ehk kirjeldada, milline see kuue kuusega protseduur välja nägi? Kui suukaudsed kuused ei olnud siis suposiidne … khm?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 21:23; 31.01 17:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kas on ka inimesi, kes kasutanud AD vaid korra?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.