Esileht Väikelaps Kas on näotu sõimekohale ära öelda…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas on näotu sõimekohale ära öelda…

Postitas:

…kuigi olen juba esitanud vastuvõtuavalduse? Lihtsalt mul oli kaks rauda tules ja nüüd otsustasin, et ikkagi ei pane last sinna. Nõme lugu, aga lapsevanemana valisin, mis on mu lapsele parem. Niigi on nii keeruline nende sõimekohtadega.

Lihtsalt veidi reeturitunne on, aga voib-olla kõik lapsevanemad peavad selliseid mänge mängima. Mul esimene laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:50; 14.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näotu? Sinu ja su lapse elu ju, mis siin halba on?
Küsimus on pigem selles, kas sa oled juba koha kinnitanud. Sest kui sa oled kinnitanud ja otsustad nüüd aastaks lapse siiski koju jätta, siis on sul kaks võimalust – kas jääd nimekirja, hoiad kohta kinni (st keegi teine seda kasutada ei saa) ja maksad kuutasu või võtad lapse nimekirjast maha ja paned uuesti järjekorda. Ja kas sa siis järgmisel aastal koha saad, on küsimus suurele ringile…
Uuri otse lasteaiast, kui kahtled. Seal osatakse öelda ka seda, kas sul oleks järgmisel aastal kindlasti koht olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole näotu, helistati, ütlesin, et panen teise hoidu, kogu lugu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole näotu, praegu võib veel keegi su koha endale saada. Võta lasteaiaga ühendust, saad ka oma koha aasta võrra edasi lükata (st saad koha jrgmiseks aastaks ilma jrjekorda kaotamata, aga praeguse koha saab keegi teine). Kas sa oled koha kinnitanud? Kui ei, siis on pris lihtne, kui jah, siis võta lasteaiaga ühendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pseudoprobleem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
On vist tõesti pseudoprobleem, ise ka imestan, et end nii üles olen kütnud. Aitäh vastajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:50; 14.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sõimega tegu? ma just olen ühe tallinna sõime järtsus ootel ja joone all. ehk olen mina nüüd see, kelle õnnelikuks teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kas on näotu sõimekohale ära öelda…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.