Esileht Ilu ja tervis Kas on normaalne, et….

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas on normaalne, et….

Postitas:

47-aastaste inimesel on tugevad mäluhäired, ei mäleta isegi seda, mis on hetk tagasi toimunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 09:45; 21.01 20:13; 22.01 09:35; 23.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Perearst, neuroloog.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ilmselgelt ei ole see normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib B vitamiininpuudus olla, B6 puudus põhjustab mäluhäireid, samuti alkoholi liigtarbimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole normaalne! Kohe kindlasti mitte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B6 vitamiini oli mul viimaste vereproovide järgi liigagi palju, teised B-grupi vitamiinid olid normis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 09:45; 21.01 20:13; 22.01 09:35; 23.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 32 ja mul on samamoodi. Hirmutav on see täiesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neuroloogil käisin, koik olevat korras. Aga ei ole ju. Eile just motlesin selle peale, et hiljuti oli Ohtulehes jutt 103-aastasest prouast, kes roomus ja aktiivne ning mäluga ka vist suht korras. Eks see ka geenidest oleneb, aga siiski uskumatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 09:45; 21.01 20:13; 22.01 09:35; 23.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käi ikkagi perearsti jutul. Neil peaks olema mingi mäluhäirete või Alzheimeri test.

Tegelikult on aga küsimus aga selles kui adekvaatselt teemaalgataja ennast hinnata oskab. Ma olen 40 ja ka siin hakkasin paanitsema kuna mälu on tunduvalt kehvemaks läinud. Siis aga rääkisin samavanade tuttavatega ja absoluutselt kõigil on mälu kehvemaks läinud. See on täiesti normaalne kui mingid nimed vms meelde ei tule. Kui sa arvad aga, et sinu mälu on hullem kui eakaaslastel, siis hakka kiiresti probleemiga tegelema. Ravimid on üks asi aga mälu on võimalik ise ka mingil määral parandada ja treenida. Viimaste uuringute tulemusel aitab kõige rohkem sport ja füüsiline aktiivsus. Samuti aitab mingi uue tegevuse omandamine. Kõige parem tegevus mälule olevat tantsimine ja tantsutreening.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa mees või naine? Meeste puhul on tavapärane, naiste puhul ei ole. Naisel võib olla põhjuseks mäluhäirega mees. Katsu sa sellisega elada või olla. Stressist võivad tekkida mäluhäired.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mäluhäired ei ole mitte kunagi normaalsed. ka mitte 80 aastasel vaid ikka mingi terviserikke tagajärg.
kui neuroloog ei leia midagi, siis järgmiseks räägi perearstiga ajuuuringutest.
aga äkki ei olegi midagi mäletada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise kestusega sul need augud on? Kui lühikesed, siis äkki mikrohoogudega epilepsia hoopis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. See mäluauk oleks nagu kogu aeg, isegi vestelda on raske, kuna nimed ja kuupäevad ei tule meelde. See koik on väga häiriv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 09:45; 21.01 20:13; 22.01 09:35; 23.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Kas on normaalne, et….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.