Esileht Pereelu ja suhted kas on põhjust muretsemiseks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: kas on põhjust muretsemiseks?

Postitas:

Tean, et hulk siinseid kasutajaid taunib alaealiste seksi. Nende arvates pole 14-aastane tüdruk piisavalt küps otsustama, kas ta soovib seksi. Probleemiks on meestepoolsed manipulatsioonid, ärakasutamine jms. Piir soovitakse tõsta 18 eluaasta peale. Nüüd aga teatab üks naisterahvas, et tema teadis juba 15-aastaselt, mida elult ootab. Mina isiklikult ei kahtle, et tema oli küps otsustama seksi üle, küll aga arvan, et kui siinsed vanamoodsad mutid oleks saanud tema elu reguleerida, siis praegu oleks meil tegemist õnnetu inimesega, kes oleks pidanud loobuma oma eluarmastusest. Elage rohkem oma elu ja ärge toppige nina teiste voodiellu.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sandra-nurmsalu-armus-oma-opetajasse-teadsin-juba-15-aastaselt-et-hoian-end-uhele?id=77583874

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.03 13:39; 18.03 14:25; 18.03 14:55; 18.03 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, alati hakkavad inimesed oma suhet kiitma ja siis tuleb ka peagi teade, et inimesed on lahku läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah. Klassiõde hakkas 15-aastaselt käima 25-aastase mehega. Peale kooli lõpetamist said lapse. Elavad maal. Praeguseks on nende kohtumisest möödas ca 10a ja tundub, et tegemist on paariga, kes võib pikaks ajaks kokku jääda.

Aga.

Kui minu tütar tuleks samas vanuses koju jutuga, et temal on nüüd elu armastus ja see armastus on 10a vanem, siis mina seda heaks ei kiidaks. Olles ise peaaegu 25, siis ei suuda ma välja moelda, mida võiks mul ühist olla isegi 18-aastasega, rääkimata siis 15-aastasest, seega paneks nii palju vanema isiku huvi lapse vastu mind kahtlema tema küpsuses ja terves mõistuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 14:15; 18.03 14:48; 18.03 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles ise peaaegu 25, siis ei suuda ma välja moelda, mida võiks mul ühist olla isegi 18-aastasega, rääkimata siis 15-aastasest, seega paneks nii palju vanema isiku huvi lapse vastu mind kahtlema tema küpsuses ja terves mõistuses.

Võibolla seob ainult seks? Seda põhjust ei maksa alatähtsustada. Isiklikult arvan, et parem kindel partner kui juhusuhted. Ei usu, et sulle tuleb üllatusena, et 15-aastasel võivad olla vajadused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.03 13:39; 18.03 14:25; 18.03 14:55; 18.03 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et sulle tuleb üllatusena, et 15-aastasel võivad olla vajadused.

Ei tule (sellest east pole nii palju nüüd ka möödas), aga kas 15-aastasel on vaja neid vajadusi tingimata teise inimese abil rahuldada? Seks võiks jääda siiski nende inimeste pärusmaaks, kes on võimelised oma tegude eest ka vastutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 14:15; 18.03 14:48; 18.03 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tule (sellest east pole nii palju nüüd ka möödas), aga kas 15-aastasel on vaja neid vajadusi tingimata teise inimese abil rahuldada? Seks võiks jääda siiski nende inimeste pärusmaaks, kes on võimelised oma tegude eest ka vastutama.

Kes need inimesed on? Olen aru saanud, et isegi suur hulk täiskasvanuid ei suuda vastutada. Abielulahutused, üksikvanemad, soovimatud rasedused, elatisvõlad jne. Kui 15-aastane tüdruk on teadlik riskidest, kasutab kaitsevahendeid, ei tähtsusta üle vaginaalset seksi, siis on rasestumise tõenäosus ülimalt väike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.03 13:39; 18.03 14:25; 18.03 14:55; 18.03 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tule (sellest east pole nii palju nüüd ka möödas), aga kas 15-aastasel on vaja neid vajadusi tingimata teise inimese abil rahuldada? Seks võiks jääda siiski nende inimeste pärusmaaks, kes on võimelised oma tegude eest ka vastutama.

Kes need inimesed on? Olen aru saanud, et isegi suur hulk täiskasvanuid ei suuda vastutada. Abielulahutused, üksikvanemad, soovimatud rasedused, elatisvõlad jne. Kui 15-aastane tüdruk on teadlik riskidest, kasutab kaitsevahendeid, ei tähtsusta üle vaginaalset seksi, siis on rasestumise tõenäosus ülimalt väike.

15-aastane võiks siiski veel teistele muredele-rõõmudele keskenduda. Miks teha niigi lühike lapsepõlv veel lühemaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes need inimesed on? Olen aru saanud, et isegi suur hulk täiskasvanuid ei suuda vastutada.

Näiteks inimesed, kes ei ole oma vanemate ülalpidamisel. Inimesed, kes on lõpetanud nii põhikooli kui ka omandanud kutse- või keskhariduse. Inimesed, kes vastutavad seaduse ees oma tegude eest täies mahus. Inimesed, kes tohivad käia tööl samadel tingimustel, mis täiskasvanud. Inimesed, kes on küpsemad, kui 15-aastane “elunaine”, kelle vajaduste nimekirjas on seks, peod ja poisid/tüdrukud tähtsamad kui haridus ja enese muudel rinnetel arendamine. Näiteks.

Aga üldiselt on mul suht pohhui, mida alakad oma vaba ajaga ette võtavad, niikaua kui tegemist pole mu enda lastega. Kui meeldib, tõmmaku ringi, pangu pidu ja mängigu täiskasvanut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 14:15; 18.03 14:48; 18.03 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen märganud, et süütus eas alaealine on rohkem vastutusvõimeline kui mõni keskeale lähenev täiskasvanu. Ja vastutusvõimeline mitte ainult võime poolest vaid ka tahte poolest. Pole üldse vaja näiteks tuua suhteid või seksuaalelu, piisab kui igapäevaseid ajalehti sirvida, väga hea pildi saab täiskasvaute tahtest ja võimest millegi eest vastutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:33; 18.03 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi ka mõte, et 25aastased mehed amelevad 9. klassi õpilastega. See on ikkagi kuidagi veider mu meelest. Omaaelasistega või vähemalt siis paar aastat vanematega on nagu loomulikum see käimise värk selles vanuses. Teiseks seksiteema. Mõned seksivad selles vanuses, mõned mitte. Rasestumine selles vanuses mulle küll mõistlik ei tundu, lapse kõrvalt on hariduse omandamine palju raskem ja teistest liigselt sõltumine ei ole kunagi hea mõte, hariduseta alaealine aga jääb mõneks ajaks ülalpeetavaks, samas on ka lapsel vajadused ja laps jääb kogu eluks, seega nooruse nautimine jääb napimaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tule (sellest east pole nii palju nüüd ka möödas), aga kas 15-aastasel on vaja neid vajadusi tingimata teise inimese abil rahuldada? Seks võiks jääda siiski nende inimeste pärusmaaks, kes on võimelised oma tegude eest ka vastutama.

Kes need inimesed on? Olen aru saanud, et isegi suur hulk täiskasvanuid ei suuda vastutada. Abielulahutused, üksikvanemad, soovimatud rasedused, elatisvõlad jne. Kui 15-aastane tüdruk on teadlik riskidest, kasutab kaitsevahendeid, ei tähtsusta üle vaginaalset seksi, siis on rasestumise tõenäosus ülimalt väike.

15-aastane võiks siiski veel teistele muredele-rõõmudele keskenduda. Miks teha niigi lühike lapsepõlv veel lühemaks?

seks nüüd küll kellegi lapsepõlve ei lühenda. ega tüdrukud ole poisid, kes veel 15 aastaselt autodega mängivad. 15 aastane neiu peab end juba täiskasvanud naiseks, kes võltsdokumendi abil end ööklubisse möllib. tema tahab olla naine ja noortel naistel on nagu hullus see arusaama kus neile ei sobigi omaealiste poistega suhelda. ikka vanemad mehed meeldivad. selline suhtumine kestab mõnel naisel veel 30ndateni. vot selliseid pubekaid vanemad mehed leiavadki või siis neiud leiavad neid. päris sedasi ei saa võtta et alati on süüdi mees, loomulikult, alaealisega ei tohi seksida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 16:03; 19.03 10:01; 19.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on õige, kui laps saades suguküpseks, kohe leiab endale kallima.
kui see olukord on käes, siis arvatakse et kui tunne on õige, polegi vaja üksi olemist.
kui see õige tunne mööda sai, siis öeldakse, et liiga vara sai täiskasvanueluga alustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 16:27; 19.03 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on õige, kui laps saades suguküpseks, kohe leiab endale kallima.
kui see olukord on käes, siis arvatakse et kui tunne on õige, polegi vaja üksi olemist.
kui see õige tunne mööda sai, siis öeldakse, et liiga vara sai täiskasvanueluga alustatud.

Huvitav, miks mul tekkis kohe tunne, et olen kusagilt seda kõike juba ammu kuulnud või lugenud?! Olen olnud iiga palju PK-s vist. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:33; 18.03 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/eesti-pokkeriproff-teenib-kordi-rohkem-kui-lauljannast-kaasa?id=42336039

Keiss on normaalne tüüp, olen isegi temaga pikemalt vestelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ENAMIK purjus peaga sõite lõpeb rahulikult ja ilma õnnetuseta.
Seega, mendid ja riik, ärge toppige oma nina teiste inimeste eraellu. Sõidan kuidas tahan ja millal tahan ja kuhu tahan.
Selge!
Kui mõni juuatäis peaga kellegi ära tapab, siis see ei ole õigustus piirata enamiku vastutustundlike joodikute isikuvabadusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.03 20:16; 18.03 20:17; 18.03 21:20; 19.03 22:55; 19.03 23:03; 23.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen märganud, et süütus eas alaealine on rohkem vastutusvõimeline kui mõni keskeale lähenev täiskasvanu. Ja vastutusvõimeline mitte ainult võime poolest vaid ka tahte poolest. Pole üldse vaja näiteks tuua suhteid või seksuaalelu, piisab kui igapäevaseid ajalehti sirvida, väga hea pildi saab täiskasvaute tahtest ja võimest millegi eest vastutada.

Jajah, ja see on reeglina nii. Ongi nii, täpselt. Lapsed on vastutusvõimelisemad, eriti pubekad.
Seega – tuleks kogu seadusandlus ja elukorraldus üldse laste kätte anda. Elagem nii, nagu lapsed ütlevad. Hurraaderii-hurraaderaa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.03 20:16; 18.03 20:17; 18.03 21:20; 19.03 22:55; 19.03 23:03; 23.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armusin viimases klassis, tema oli 18 ja samuti lõpuklassis. Mina olin 16 kohe-kohe saamas ent siiski 15 (olen pea aasta varem kooli läinud ja ka 2 klassi vahele jätnud). Õpetajatele ei meeldinud, et me vahetunnis käsikäes käisime. Kutsuti välja meie emad. Pärast, klassi 10. kokkutulekul rääkis klassijuhataja, et kui tema oli püüdnud minu emale selgitada, et seda suhet pole vaja soosida, see tuleks lõpetada, sest see suhe niikuinii ei püsi, olevat mu ema küsinud: “Kuidas te teate?”. Seda rääkis õpetaja. Igatahes õpetajad jätsid meid rahule. Olen oma emale lõputa tänulik.

Meil on nüüd natuke rohkem lapsi, kui Eestis tavaks ja vanima ja noorima vahe on 17 aastat, kusjuures esimene laps sündis ülikooli 3. kursusel. Go figure.

Ka minu lugu algas samamoodi. Mina kasvatan oma lapsi üksi.
Mis me nüüd järeldame sellest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.03 20:16; 18.03 20:17; 18.03 21:20; 19.03 22:55; 19.03 23:03; 23.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et me mõlemad sinuga armastasime. Ja et keegi ei saa öelda, et minu armastus oli parem või sinu oma halvem, ainult seetõttu, et mina mehegaoleme koos. Armastus ei küsi. Sa armastasid – palju õnne, paljud ei tunne seda kunagi. Palju õnne laste puhul

Ah, lõpeta.
Lapsed vajavad ema ja isa. Poolik pere pole midagi toredat ja lapsed pole minu omand, et oi kui tore, MINA sain endale lapsed, õnnitlege.
Isa on vaja. Ja sinu armastus on parem, sest see pidas vastu, aga minu oma ei pidanud ja see oli halvem, ükskõik mida sentimentaalitsejad sinna juurde ka ei õhkaks. Puruväsinud, kolmel kohal töötav ema – seda tasub nüüd lastel taluda emme armastuse nimel või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.03 20:16; 18.03 20:17; 18.03 21:20; 19.03 22:55; 19.03 23:03; 23.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, lõpeta.
Lapsed vajavad ema ja isa. Poolik pere pole midagi toredat ja lapsed pole minu omand, et oi kui tore, MINA sain endale lapsed, õnnitlege.
Isa on vaja. Ja sinu armastus on parem, sest see pidas vastu, aga minu oma ei pidanud ja see oli halvem, ükskõik mida sentimentaalitsejad sinna juurde ka ei õhkaks. Puruväsinud, kolmel kohal töötav ema – seda tasub nüüd lastel taluda emme armastuse nimel või?

Siit kumab läbi kibestumus. Enamusel ei lähe elus nii halvasti kui sul. Ja ära püüa jätta muljet, et ainult noorelt sünnitanud emadel ebaõnnestub. Mõni sünnitab 30-aastaselt, mees jalutab teise juurde, palk on väike, elatist ei saa. Selliseid üksikemasid on kindlasti rohkem kui 15-aastaseid üksikemasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.03 13:39; 18.03 14:25; 18.03 14:55; 18.03 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 14aastane tütar ja kui ta peaks tulema jutuga, et temal nüüd eluarmastus ja puha, ma paneks ta ilmselt luku taha. õnneks on tegemist täiesti lapsega, kes veel nukkudega mängib ja multikaid vaatab. tema klassiõdedel on küll osadel juba oma “kindel poiss” olemas.
aga seda, mida ta elult tahab, teab ta ka, on täiesti kindel, kelleks saada tahab. lastesaamise kohta pole midagi rääkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei leidnud lingitud artiklist sõnagi alaealiste seksist.
Ise hakkasin oma mehega käima, kui olin 14, kuid esimene vahekord tuli 4a hiljem.
Koos kokku ca 24a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 21:48; 20.03 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu naaber oli ka ülirahul, kui ta tütardele tekksid mehed koju – et siis ei pea kuskil pargis või trepikojas olema. ütlesin otse – et pean sellist teadmist veidraks, sest ma tõesti ei taha teaa, kus mu laps seksib. aga nüüd on tulemus käes – noorem laps ei ka kohe peale kooli lõppu emaks, elasid siis kõik naabrite 3-toalises korteris. Siis oli jutt teine, kuidas ta oma palgast kogu seda karja ülalpeab pidama.
Olen oma lastele öelnud – mingit pereelu minu majas ei elata, kui tahate kooselu- seda siis, kui endal jalad oma laua all.
samas tõesti ei oleks õnnelik, kui mu 9klassi laps oma kehalise õpetajaga käima hakkaks. Õppide tuleb, reisid, iseseisvuda, maailma näha, luua mingi materiaalne alus ja siis pere luua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 08:43; 19.03 10:16; 20.03 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, lõpeta.
Lapsed vajavad ema ja isa. Poolik pere pole midagi toredat ja lapsed pole minu omand, et oi kui tore, MINA sain endale lapsed, õnnitlege.
Isa on vaja. Ja sinu armastus on parem, sest see pidas vastu, aga minu oma ei pidanud ja see oli halvem, ükskõik mida sentimentaalitsejad sinna juurde ka ei õhkaks. Puruväsinud, kolmel kohal töötav ema – seda tasub nüüd lastel taluda emme armastuse nimel või?

mis vanuses siis lapsi saada ja “peret mängida” tohib, et lahutus ja üksi laste kasvatamine välistatud oleks?
väga paljud hakkabad peret looma ja lapsi saama 30+ ja isegi 40+ vanuses, aga ometi lähevad lahku ja jäävad lastega üksi. noorelt 3 kohal rabada on igatahes lihtsam kui 40+ vanuses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahku minnakse egode pärast. kaks ego ei mahu ühte tuppa ära. see ongi kõige hullem kui 30 või 40 aastaselt hakatakse lapsi muretsema. noorel naisel on veel elu ees leida tore mees kellega suhe sobib, aga 40 aastasel naisel pole väga kedagi leida. esiteks ego on taevani ja kes väga tahab väikse lapsega naist kes on 40 aastane?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 16:03; 19.03 10:01; 19.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tuletan meelde kooliaega – siis need vabaküpsed on nüüdseks kolmas kord abielus ja töötavad klienditeenindajatena. Just need, kes lõpuaktusel kõhuga olid või kohe mehele läksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 08:43; 19.03 10:16; 20.03 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tuletan meelde kooliaega – siis need vabaküpsed on nüüdseks kolmas kord abielus ja töötavad klienditeenindajatena. Just need, kes lõpuaktusel kõhuga olid või kohe mehele läksid.

mis sellest siis on kui nad on 3 kord abielus ja töötavad klienditeenindajana? keegi peab klienditeenindajana töötama ja terve elu elada ühe kaaslasega pole ka eriline saavutus mida hinnata. iga inimene pakub huvitavaid kogemusi ja mida rohkem sa neid elus koged, seda rikkalikum on sinu elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 16:03; 19.03 10:01; 19.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah. Klassiõde hakkas 15-aastaselt käima 25-aastase mehega. Peale kooli lõpetamist said lapse. Elavad maal. Praeguseks on nende kohtumisest möödas ca 10a ja tundub, et tegemist on paariga, kes võib pikaks ajaks kokku jääda.

Aga.

Kui minu tütar tuleks samas vanuses koju jutuga, et temal on nüüd elu armastus ja see armastus on 10a vanem, siis mina seda heaks ei kiidaks. Olles ise peaaegu 25, siis ei suuda ma välja moelda, mida võiks mul ühist olla isegi 18-aastasega, rääkimata siis 15-aastasest, seega paneks nii palju vanema isiku huvi lapse vastu mind kahtlema tema küpsuses ja terves mõistuses.

Nüüd jooksis minu juhe kokku. Kunagi oli ühes teemas juttu vara alanud suhetest. Kirjutasin oma sõbrannast, kes 16-aastaselt tutvus 32-aastase mehega. Nad abiellusid, said kaks last ja on kaks aastakümmet õnnelikult koos elanud. Siis sai see postitus hunniku miinuseid ja meest sõimati pedofiiliks.
Sina oled oma mälestuse eest saanud 26 plussi. Mitte et see mind nüüd puudutaks, aga loogika on tõepoolest mõistetamatu, nagu üks tegelane “surströmmingu” teemaski mainis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 11:15; 20.03 07:11; 20.03 10:59; 20.03 13:04; 21.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve elu elada ühe kaaslasega pole ka eriline saavutus mida hinnata. iga inimene pakub huvitavaid kogemusi ja mida rohkem sa neid elus koged, seda rikkalikum on sinu elu.

Sa oled peast haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vanuses siis lapsi saada ja “peret mängida” tohib, et lahutus ja üksi laste kasvatamine välistatud oleks?
väga paljud hakkabad peret looma ja lapsi saama 30+ ja isegi 40+ vanuses, aga ometi lähevad lahku ja jäävad lastega üksi. noorelt 3 kohal rabada on igatahes lihtsam kui 40+ vanuses

Ma juba kord tõin ühe näite, aga ilmselt ei jõudnud kohale. See on see liiga vara seksima hakkamine.
Küsimus on tõenäosuses. Tõenäoliselt ei juhtu enamasti mitte midagi, kui purjus peaga autot juhid. Aga ometi on see täiesti keelatud. Ei tea miks? Aga sellepärast, et risk on liiga suur ka harvade juhtumite puhul.
Saate aru või ei?
Tõenäosus 15-aastaselt oma eluarmastust kohata on oluliselt väiksem kui 25 või 30-aastaselt. Kannatajateks on lapsed, kes sellisele kergemeelsele paarile sünnivad.

Mulle jääb igast sellisest teemast mulje, et lapsed ei ole nagu üldse küsimus, nendega ei arvestata, nende vajadused ei loe, nad oleks nagu mingid varjukujud, ripatsid vanemate küljes, millega võib ringi käia, nagu tuju tuleb. Tahan, annan lapsele isa, tahan, võtan ära, tahan, toon talle mingi onu majja, tahan, võtan järgmise … Mis lapse süda selle kõige peale peab ütlema, pole nagu üleüldse oluline.

Samas iga pisiasi nagu rangem kord või reeglid majas on tohutu probleem, väidetakse ennast jube tähtsaks pidavat lapsi, nende heaolu eelkõige. Paraku kõige tähtsamast – perekonnast ja lähedastest – jäetakse laps lihtsalt külma kõhuga ilma, nii et pole asigi.

Jah, ma TEAN, et igas vanuses võib minna halvasti. Aga see ei õigusta lastel laste tegemise õigustamist. Taas võrdlus purjusjuhtimisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.03 20:16; 18.03 20:17; 18.03 21:20; 19.03 22:55; 19.03 23:03; 23.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah. Klassiõde hakkas 15-aastaselt käima 25-aastase mehega. Peale kooli lõpetamist said lapse. Elavad maal. Praeguseks on nende kohtumisest möödas ca 10a ja tundub, et tegemist on paariga, kes võib pikaks ajaks kokku jääda.

Aga.

Kui minu tütar tuleks samas vanuses koju jutuga, et temal on nüüd elu armastus ja see armastus on 10a vanem, siis mina seda heaks ei kiidaks. Olles ise peaaegu 25, siis ei suuda ma välja moelda, mida võiks mul ühist olla isegi 18-aastasega, rääkimata siis 15-aastasest, seega paneks nii palju vanema isiku huvi lapse vastu mind kahtlema tema küpsuses ja terves mõistuses.

Nüüd jooksis minu juhe kokku. Kunagi oli ühes teemas juttu vara alanud suhetest. Kirjutasin oma sõbrannast, kes 16-aastaselt tutvus 32-aastase mehega. Nad abiellusid, said kaks last ja on kaks aastakümmet õnnelikult koos elanud. Siis sai see postitus hunniku miinuseid ja meest sõimati pedofiiliks.
Sina oled oma mälestuse eest saanud 26 plussi. Mitte et see mind nüüd puudutaks, aga loogika on tõepoolest mõistetamatu, nagu üks tegelane “surströmmingu” teemaski mainis.

No ei ole ju mõistetamatu? Plussitati selle teise osa eest – kus ta ütles, et ei sooviks oma lapsele varakult vanemat sõpra, hoolimata sellest, et üks positiivne näide on olemas. Kirjutaja seisukoht on ju selgelt näha ja seda plussitatigi.
Sina ilmselt laulsid kiidulaulu pedofiiliamaigulisele suhtele või jäi selline mulje – ja saidki oma miinused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.03 20:14; 18.03 20:16; 18.03 20:17; 18.03 21:20; 19.03 22:55; 19.03 23:03; 23.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted kas on põhjust muretsemiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.