Esileht Ilu ja tervis Kas panete silmakreemi laugudele?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas panete silmakreemi laugudele?

Postitas:

Mul on viimasel ajal hommikuti silmalaud paistes.
Googeldasin ja uurisn ning sain teada, et tihtilugu on tegemist vale kreemitamisega. Lisaks siis muidugi võib põhjuseks olla õhtune soolane toit, alkohol, liigne veejoomine enne magama jäämist ja ka umbne tuba.

Vale kreemitamise all peeti silmas seda, et silmaümbrukreemi ei kanta lau liikuvale osale vaid silma ja kulmukaare alla vaid. Ma olen alati silmakreemi kogu silmaümbrusele kandnud.
Nüüd leidsin paar netipoodi, kus ongi konkreetselt silmalugude kreem müügil.
Kas ma tõesti olin ainus rumal, kes ei teadnud seda, et silmakreemi vaid silma alla pannakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmakreemi pannakse riisitera suurune kogus silma alla (täpsemalt silma välisnurgast algava kondi peale ja mitte iialgi otse alalaule) ja/või silma ja kulmukaare vahel oleva eenduva luu peale. Mingi koolkond peab seda kulmualust osa tähtsaks ja osade arvates pole sinna vaja kreemi panna. Aga silma alla kindlasti. Kogus on väga tähtis, enamus inimesi kasutab silmakreemi liiga palju, see pole hea ja võib tõesti põhjustada paistetust.

Lisaks sinu poolt juba väljatoodud põhjustele lisaksin ka vähese veejoomise päeva jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Kas panete silmakreemi laugudele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.