Esileht Ilu ja tervis Kas peaks uuesti arstile minema?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas peaks uuesti arstile minema?

Postitas:

Viimased kuu aega on süda jamanud. Mainin ära, et olen ärevushäirega diagnoositud ning samuti hüpohondriaga.
Viimased kuu aega on pea iga päev 3-4 korda rinnus sekundilised värinad (nagu liblikas oleks rinnus) ning vahest ka tugev mats. Pulss on normaalne ning ei kiirene ega ole katkendlik peale seda. Arst tegi 3 EKG-d mis olid piiripealsed aga ta ei öelnud miks vaid lihtsalt, et see võib olla minu puhul normaalne ning tema mures ei ole. Samuti tehti südamele ultraheli mis oli täiesti normaalne. Paremaks ei ole läinud ning see ajab mind nii kohutavalt endast valja kuna ma kardan, et mul on mingi rütmihäire kuna EKG ajal muidugi mingeid vahelööke ei olnud ja 24 tunnist Holterit ta ei pakkunud. Kas peaks lihtsalt aktsepteerima, et see on minu oma närvidest,kuigi need värinad tekivad ka siis kui ma pole ärev, või paluma arstilt holterit ja rohkem uuringuid? Vereproove ta mulle ei teinud,samuti ka mitte stressi testi.
Mangeesiumitablette võtan 3 korda päevas aga ei paista aitavat. Olen kohe 20 aastaseks saav neiu ning väga kardan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 01:48; 11.06 15:12; 15.06 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki antidepressandid tekitavad? Mind ka perearst ei saatnud kuskile, kuid ütle talle, et siis kui saaksid need testid ära teha tunneksid ennast palju rahulikumalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 08:30; 11.06 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui arst mures ei ole, siis ilmselt sul ei ole mingit sellist südamehäiret, mis kuidagi tervisele ohtlik oleks. Kaasasündinud juhtehäired tuleks EKG peal välja, arenguanomaaliad tuleks uh-ga välja, kui juhtesüsteem ja süda füüsiliselt on korras nagu 20a inimesel oodatavalt olema peaks, siis sealt tõsiseid eluohtlikke rütmihäireid ei saa tekkida. Ilus suvi väljas, ise noor ja ilus, mine ela. Või paku ennast suveks tööle kardioloogiaosakonna sanitariks/põetajaks- siis näed, kuidas südamehaiged välja näevad, millised nende ekg-d välja näevad, kuidas südamepuudulikkusega vanainimene ei saa toast wc-sse ka ühe jutiga mindud, vaid peab poole koridori peal toolil puhkama. Tavalisemate rütmihäirete korral kirjutab arst tabletid ja need inimesed elavad oma rohtudega rõõmsalt edasi. Kui tablett jääb vahele või süda ikka rütmist välja läheb, siis on selleks kiirabi- pannakse EMO-s süda rütmi tagasi ja saadetakse samal päeval koju ning need inimesed elavad rõõmsalt edasi. Kui sul on midagi südamel viga, siis sa saad vajadusel ravi, kui on midagi ravida, siis ravitakse. Kui midagi ei leita, siis ehk ei ole tõesti praegu midagi sellist viga, mida ravima peaks südame poole pealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 10:58; 11.06 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelneva vastaja kirjutis tuleks aabitsasse panna.

Omalt poole soovitaks 20a neiule püsivamat seksuaalpartnerit, kelleks ei pea olema teine inimene, selleks võib olla ka füüsilise tegevusena aeroobika, klassikaline muusika, oluline, et aju ei saaks mõelda ärevusele. Võtke kass ja ostke vibraator. Näiteks.
Ise: süda risti põiki lahti lõigatud, siiani igasugu häired, liikumispuudega, aga elul pole viga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressante ei võta ega muid rohte ka. Kuidas ma tean, kui süda rütmist väljas on? Kui oma pulssi mõõdan siis on ta ühtlane, kui just hinge kinni ei hoia – siis tuleb natike pikem paus. Pulss on istudes 58-63 vahel. Kas mitte need, mida ma tunnen, ei ole rütmihäired? Arst ei taha saata mind kuskile, isegi kui ma palusin kilpnääret kontrollida kuna peres pea kõigil naistel selle ületalitusega probleeme olnud ning mul on ka muud probleemid mis võiks sellele viidata. No täitsa hulluks ajab, ei taha nii noorelt küll infarkti saada või ära surra, eriti veel südamehaigusesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 01:48; 11.06 15:12; 15.06 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omalt poole soovitaks 20a neiule püsivamat seksuaalpartnerit, kelleks ei pea olema teine inimene, selleks võib olla ka füüsilise tegevusena aeroobika, klassikaline muusika, oluline, et aju ei saaks mõelda ärevusele. Võtke kass ja ostke vibraator. Näiteks.

Mitte midagi ei saa aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressante ei võta ega muid rohte ka. Kuidas ma tean, kui süda rütmist väljas on? Kui oma pulssi mõõdan siis on ta ühtlane, kui just hinge kinni ei hoia – siis tuleb natike pikem paus. Pulss on istudes 58-63 vahel. Kas mitte need, mida ma tunnen, ei ole rütmihäired? Arst ei taha saata mind kuskile, isegi kui ma palusin kilpnääret kontrollida kuna peres pea kõigil naistel selle ületalitusega probleeme olnud ning mul on ka muud probleemid mis võiks sellele viidata. No täitsa hulluks ajab, ei taha nii noorelt küll infarkti saada või ära surra, eriti veel südamehaigusesse.

Tee siis nagu mina, mine psuhhiaatri vastvotule. Tema saadab sind verd andma ning kui sul suur mure, siis isegi vb suunab teistele analuusidele. Kui koik korras, siis on vaja ad ning teraapiat ning usu mind, parem kui neid kirjutab psuhhiaater mitte perearst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 08:30; 11.06 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kilpnääret ei ole siis üldse kontrollitud (vereanalüüs)? Hüpertüreoos võib anda nii ärevust kui tahhükardiat ehk südamepekslemise hoogusid ja pärilikkuse faktor on siin samuti olemas. Raviks türeostaatikumid ja saaksid mõlemast murest lahti. Vereproov on vaja teha: https://minu.synlab.ee/toode/kilpnaarmepakett/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 10:58; 11.06 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mainin ära, et olen ärevushäirega diagnoositud ning samuti hüpohondriaga.

Somatisatsioonihäire on see sul.
Tee südame koormustest, saad selge pildi oma “rütmihäirest”.
Kas sa ei võta oma häirete puhul tõesti ühtegi ravimit?
Diagnoosijaks pidi olema psühhiaater – tundub uskumatu loona, et ta sulle ravi ei määranud…
Vaimu pead ravima – ja ravimitele lisaks tublisti ja pikalt teraapiat, kognitiiv-käitumuslik teraapiat eelkõige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin küll rohtusid, lausa mitut aga need tegid mu ärevuse sada korda hullemaks ning kõrvaltoimed olid nii jubedad, et ma ei saa neid lihtsalt võtta. Ma ei saanud normaalselt enam enda eest hoolt kanda, veel vähem tööl käia ning elu nautida niiet jätsin rohud ära. Üritasime perearstiga koguseid muuta aga lihtsalt ei töötanud.
Ma ei tea, kas see võib olla seotud, aga mul hakkasid üle pika aja päevad eile ning nüüd pole neid eriti olnud (ehk 1 või 2 üksikut).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 01:48; 11.06 15:12; 15.06 11:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Kas peaks uuesti arstile minema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.