Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas peaksin tegema testi

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas peaksin tegema testi

Postitas:

Viimased päevad olid 13.12.16 kestavad 5 päeva.. tänaseks mul päevi pole 10.01 tegin testi vist oli liiga vara ka ning see oli negatiivne. Täna k6ht nagu tuikas, kuid hetkel üle läinud. Tavaliselt mul nädal enne päevade algust rinnad valusad, seekord ei midagi. Tsükkel enam vähem 27-30 päeva max. Olulisi raseda tunnusid ma ei tunne. Beebi on oodatud ja kaua püütud ???? kas peaksin homme veel ühe testi tegema v6i lihtsalt ootama? Ahh jaa samuti kimbutab mind seen mis praeguseka enam vähem ravitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testi võid ikka ülepäeviti teha, kui päevad pole veel hakanud ja oht/võimalus rasestumisele on olemas. Kuna sa mainisid, et sul viimased päevad olid 13.12, siis tänase seisuga on sul juba ca 36. tsükli päev. Tavaliselt selleks ajaks testid ikka näitaksid rasedust, kui on, mida näidata, arvestades asjaolu, et sul tavaliselt on tsükkel tunduvalt lühem. Võib siis lihtsalt olla tsüklihäire, kui rasedustest endiselt negatiivne. Kõige täpsema tulemuse saad, kui lähed teed veretesti, kui ei soovi enam oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas peaksin tegema testi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.