Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas rase võib süüa valgupulbreid jms fitnesstooteid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas rase võib süüa valgupulbreid jms fitnesstooteid?

Postitas:

Kas rase võib süüa valgupulbreid jms fitnesstooteid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige mõistlikum on seda ikka uurida oma ämmaemanda või arsti käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu äe ei osanud sellele vastata, igaks juhuks ei tarbinud, praegu veel imetan ja ikka ei julge süüa/juua neid, kuigi täiega tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pood, kus sa neid ostad, peaks ka oskama sellele küsimusele vastata. Nemad ju ikkagi müüvad neid tooteid. MIna olen ka otse maaletoojale helistanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 08:42; 26.03 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ühel fast toidukorra-asendajal oli küll hoiatus, et rasedad ja imetavad naised ei tohi kasutada. Seetõttu loobusin ise nendest juba siis, kui hakkasin beebit planeerima. Need tegelikult ikkagi korralikud keemia-kombod ja kaalu jälgimiseks või pigem selle tõusu kontrollimiseks raseduse ajal võiks olla lihtsalt tervislikud valikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ühel fast toidukorra-asendajal oli küll hoiatus, et rasedad ja imetavad naised ei tohi kasutada. Seetõttu loobusin ise nendest juba siis, kui hakkasin beebit planeerima. Need tegelikult ikkagi korralikud keemia-kombod ja kaalu jälgimiseks või pigem selle tõusu kontrollimiseks raseduse ajal võiks olla lihtsalt tervislikud valikud.

Kraapisin enda Fast Hera80 valgupulbri topsi kapist välja, seal peal sellist hoiatust ei ole, sisaldab see vadakuvalku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 08:42; 26.03 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arsti ja rasedana pigem ei tarbi neid. Põhjuseks on erinevad suhkruasendajad, millel ei ole küll inimeste peal näidatud kahjulikke toimeid, küll aga on loomkatsete andmed nii ja naa.
Puhas, magusainevaba vadakuvalk ei tohiks iseenesest kahjulikult mõjuda, aga samas peab silmas pidama, et valku liigselt ei tarbiks. Raseduse ajal on neerud niigi koormuse all ja valgu pidev ületarbimine ei ole hea mõte.

Magusaisu korral ma söön puuvilju või valin võimalikult väikese suhkrusisaldusega maiuse. Valku saab väga hästi lihast, kalast, hernestest-ubadest-läätsedest, munast jne. Mina liha praegu küll ei taha, aga kala ja muna läheb väga hästi peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ka võiks, miks üldse peaks rasedana keemiliselt toodetud asju tarbima? Ei ole ju raseda eesmärk ei kaalus alla võtta ega ka tugevat lihastrenni teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas rase võib süüa valgupulbreid jms fitnesstooteid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.