Esileht Sünnitus Kas see tähendab, et midagi on viltu?:(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas see tähendab, et midagi on viltu?:(

Postitas:

Sünnitusest on möödas 12 päeva, siiani on veritsust päev-päevalt vähemaks jäänud. Täna enne õhtust du¨i selgus, et terve side on verd täis:( Kas see on normaalne või võib midagi minuga valesti olla?? Millal veritsus lõppema peaks ja mida arvate sellest? Mure on suur:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki pingutasid millegagi (tõstsid midagi, liikusid rohkem vms). Peale esimest kaht sünnitust ei mäleta,et oleks midagi nii olnud,aga nüüd,peale kolmandat oli mul nt nii,et veritsus lõppes ära (u 2ndl pärast),aga kui pikemalt jalutasime,siis hakkas jälle pihta. Ükskord isegi mitu ndl hiljem lausa jooksis, siis ehmusin ka ära.Aga jäi ikka järgi. Sünnitusjärgses kontrollisin mainisin seda ka äe, aga ta ei öelnud miskit sellle kohta.
Arvan,et kui sul muidu enesetunne hea, siis pole midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli samamoodi, jäi aga vähemaks ja siis lambist viskas kui ämbriga, jooksis mööda jalgu ja samal ajal olid meil katsikulised, no tase

olin endast väljas, et miski jama, aga helistades sünnitusosakonna valvetuppa, öeldi, et kui jääb pidama ja pole suurt valu, siis on täiesti normaalsed sellised veritsused, kui valutab ja ei jää järgi, siis erakorralisse

aga kui põed, võid alati lasta end üle vaadata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul möödas 2 nädalat sünnitusest. Mõne päeva kannatas juba pesukaitsmega käia, kuid nüüd veritsus ikka päris suur jälle ja meeletu valu on ka seal all. Enne ei olnud üldse valus. Millest küll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusest (keisrist) möödas 11 päeva ja sama lugu. Suurema osa ajast pole üldse veritsust aga mingi hetk siis viskab jälle törtsu verd sidemele.

Olen märganud kaht seost:
1. verd viskab siis, kui olen end liigutanud, nt eile käisin nt esimest korda lapsega pikemalt jalutamas ja siis peale seda tuli
2. samuti tuleb verd peale imetamist (eriti, kui laps on söömist \”tõsiselt\” võtnud ja mõlemad rinnad korralikult tühjaks teinud), lisandub valu. Seda räägiti sünnitusmajas ka, et nii juhtub ja muretseda pole vaja. Nimelt põhjustab imetamine emaka kokkutõmbumist ning sellega seoses ka valu ja veritsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veritses 6 nädalat ja vahelduva eduga, kord oli pesukaitse, kord vaja kasutada sidet. peale pingutust või väga väsitavat ööd tuli rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin juba ise sama teemat alustada. Mul sama, et tänaseks 2 nädalat sünnitusest möödas ja juba eelmisest neljapäevast on veritsust vähemaks jäänud, aga siis vahel jälle viskab suurema koguse. Korra oli preili just tissitamise lõpetanud ja kui ma tõusin, et teda voodisse panna, siis oli selline tunne nagu oleksin püksi pissinud – voolas mööda sääri alla midagi. Kutsusin mehe appi, et end korda teha ja siis kui pesema läksin avastasin, et hoopis verd oli mööda sääri alla voolanud. Valu ega midagi sellega ei kaasnenud, aga korraks ehmatas ära küll. Aga olen täheldanud ka, et see just pärast imetamist juhtub – ilmselt siis miski seos siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalne ongi kuni 6 nädalat veritsust. mul tuli lausa klompe välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli veritsust ka pea 6 nädalat. Vahepeal jäi nagu järgi ja siis tuli uuesti.

Pärast sündi pannaks sulle laps kõhule ja rinnale sellepärast, et imetamine on kõige parem viis kuidas emakas hakkab kokku tõmbuma. Sellest arvatavasti ka need veritsusest. Vahepeal on ja siis jälle ei ole.

Kui on valud või mingid kahtlused mine näitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne on kuni 8n veritsust. Ega ta klassikaline ei ole, et veritsus väheneb ja jälle suureneb, aga siiski üsna tavaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lugenud ja ka mu oma kogemus on näidanud et synnitusjärgne verejooks taandub u. 2-3 nädala möödudes peaaegu nulli, nii et pesukaitse on ka vaid igaks juhuks all ja siis hakkab järsku niimoodi veritsema nagu kallataks ämbrist. Kui mul esimest korda niimoodi juhtus, siis tormasin kohe erakorralisse, seal vaadati mind yle ja öeldi et kõik on ok, teise ja kolmanda lapse puhul oli ainult äratundmisrõõm 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka vahepeal jääb veritsus nagu peaaegu järgija siis algab taas, neli nädalat sünnitusest möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Sünnitus Kas see tähendab, et midagi on viltu?:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.