Esileht Pereelu ja suhted kas seksides olete ilma riieteta?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: kas seksides olete ilma riieteta?

Postitas:

Perekoolis heidetakse naistele ette, et nad ei oska seksida. Et seksivad ainult pimedas ja teki all. Siit küsimus, et kui te ei seksi teki all, kuidas teil külm ei hakka? Mul isegi rinnad kardavad külma, rääkimata jalgadest. Pole just mugav seksida, kui keha külmetab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

karastama pead end jaheda dušši veega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei seksigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 11:37; 14.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei seksigi.

Yxikmees oled, w?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei seksigi.

Yxikmees oled, w?

Ma ei saa su pointist aru. Kas perekoolis on kõik kes ei seksi mingid Yxikmees’id?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 11:37; 14.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole just mugav seksida, kui keha külmetab

Eelmäng teki all või osaliselt riides. Paljaks siis, kui keha juba seksist kuum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:20; 15.04 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis heidetakse naistele ette, et nad ei oska seksida. Et seksivad ainult pimedas ja teki all. Siit küsimus, et kui te ei seksi teki all, kuidas teil külm ei hakka? Mul isegi rinnad kardavad külma, rääkimata jalgadest. Pole just mugav seksida, kui keha külmetab.

Kas arvad, et see on tõsiseltvõetav teema, kui mees tuleb perekooli ja hakkab naistele ette heitma, et nad ei oska seksida? Kui mees ise oskaks, siis tõenäoliselt oleks mõttekam oma naisele sellest rääkida, mitte inkognito foorumis pläma suust välja ajada. Pigem pangu tuli põlema ja seksigu oma naisega valges ja alasti.

Rinnad ja jalad kardavad külma? – Kõigil kardavad. Sa ei pea (kuigi, võid) seda talvel ja õues tegema. Magamistuppa mingi 20 kraadi ikka suudad tekitada. Pärast keerad vähe maha, sest palavas magada ei ole kah hea. Ja naudtava seksi ajal tavaliselt keha hakkab ise sooja tootma. Kui sul ei hakka, siis kas sa pole ennast selles vallas veel leidnud või ei sobigi see asi sulle üldse. Siis nii oma kaaslasele ütlegi – ja koos proovige mingi lahendus leida. Mis ei ole selle küsimuse teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:33; 14.04 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis heidetakse naistele ette, et nad ei oska seksida. Et seksivad ainult pimedas ja teki all. Siit küsimus, et kui te ei seksi teki all, kuidas teil külm ei hakka? Mul isegi rinnad kardavad külma, rääkimata jalgadest. Pole just mugav seksida, kui keha külmetab.

Olen alati arvanud, et külmakartlikud naised ei ole seksikad (ja seda lihtsalt peale vaadates ja nt kontoris nende igapäevast vingu kuulates, kuidas neil on pidevalt külm). No tuligi tõestus ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati arvanud, et külmakartlikud naised ei ole seksikad (ja seda lihtsalt peale vaadates ja nt kontoris nende igapäevast vingu kuulates, kuidas neil on pidevalt külm). No tuligi tõestus ära.

Seekord ei tulnud.
Naised ongi külmakartlikumad, kui mehed; neil lihtsalt ei käita pump nii võimsalt vedelikku ringi, kui meestel. Võta praeguse ilmaga suvalise naise käsi pihku – see on külm. Võrreldes enda omaga.

Aga see ei tähenda seda, et nad soojas sulama ei hakkaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:33; 14.04 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised tunnevad külmaaistingut umbes 2°C “varem” kui mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Perekoolis heidetakse naistele ette, et nad ei oska seksida. Et seksivad ainult pimedas ja teki all. Siit küsimus, et kui te ei seksi teki all, kuidas teil külm ei hakka? Mul isegi rinnad kardavad külma, rääkimata jalgadest. Pole just mugav seksida, kui keha külmetab.

Olen alati arvanud, et külmakartlikud naised ei ole seksikad (ja seda lihtsalt peale vaadates ja nt kontoris nende igapäevast vingu kuulates, kuidas neil on pidevalt külm). No tuligi tõestus ära.

Kuidas vanasti haaremisse naisi valiti- visati vette ja pandi siis kuivama- kes enne ära kuivas- järelikult oli kuumavereline….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas vanasti haaremisse naisi valiti- visati vette ja pandi siis kuivama- kes enne ära kuivas- järelikult oli kuumavereline….

No mis sellest kuumast verest seal nii kasu ka oli. On ju teada, et suures haaremis paljud naised jäid üldse isanda poolt puutumata, ja kasutati üksikuid, kuigi kokku oli aetud hulgim naisi. Kuumaverelisus tõi osalt pigem kahju nende omavahelistes intriigides, ussitamistes ja võimavõitluses. Haarem pidamine ei tähendanud sugugi seda, et kõigi naistega suheldi intiimselt ja ühe palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis heidetakse naistele ette, et nad ei oska seksida. Et seksivad ainult pimedas ja teki all. Siit küsimus, et kui te ei seksi teki all, kuidas teil külm ei hakka? Mul isegi rinnad kardavad külma, rääkimata jalgadest. Pole just mugav seksida, kui keha külmetab.

Kuidas saab kires külm olla. Isegi väga jahe tuba pole tunda, kui on erutus. Hetkel tundub ,et sa nimetad seksiks midagi muud. Teeskled kirge? Oled kogenud, kui kogu kirg muudab keha ülikuumaks ja igasugune tekk on liiast ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole selle probleemiga tuttav. Kui kirg on peal, siis võib seksida ka lumehanges, külma ei tunne. Tavalises magamistoas hakkab ikka palav pigem, kui seksiks läheb. Aga mine sauna siis seksima, kui sul on hullult külm kogu aeg. Mina seal seksida ei saa, palav on. Kellel on käed külmad, sellel on vereringega probleeme. Mul oli eksmees selline, kelle jalad olid nagu jäätükid, pani neid aina minu jalgade vahele soojenema, jube tunne oli. Käed olid ka tal külmad, mul on ikka soojad nii jalad kui käed kogu aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riieteta ehk aadamaülikonnas ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult püksid on jalas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti päris paljalt ikka. Tegelt teinekord naisel öösärrk jääb selga, rindade vaatamiseks/mudimiseks saab see õlgadelt protsessi jooksul alla tõmmatud. Ongi erutavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab kires külm olla. Isegi väga jahe tuba pole tunda, kui on erutus. Hetkel tundub, et sa nimetad seksiks midagi muud. Teeskled kirge? Oled kogenud, kui kogu kirg muudab keha ülikuumaks ja igasugune tekk on liiast ?

Kõik ei seksi ühtemoodi ja sul pole mingit õigust väita, et teistmoodi ei ole seks.
Kõik inimesed ei muutu sekundiga kirglikuks.
Seks ei ole ainult kuumusest auravad kehad.
Mõni naudib partneri rahulikku hellitamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:20; 15.04 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parka on seljas ikka, kuidas siis muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme tavaliselt lateksis ja mina ka strap on dildoga, mehel on veel niburõngad ja karvamüts külma pärast peas. Niimoodi pole jahe midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui seelikus siis on isegi kähkuas tähtud kiiresti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juhtub voodi olema, siis ikka paljalt. Aga autos talvel tuleb kampsun selga jätta, muidu on külm. Muidugi oleneb partnerist, et kas ta lepib sellega, et pole paljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes seksimise ajal külm on?
Ok, kui mees on alumine ja tuba jahe, siis ta vahel jätab jah särgi selga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niikaua kui keha veel üles koetud pole, olen pooleldi teki all. Kui “kirg peale tuleb”, siis lendab tekk kus seda ja teist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juhtub voodi olema, siis ikka paljalt. Aga autos talvel tuleb kampsun selga jätta, muidu on külm. Muidugi oleneb partnerist, et kas ta lepib sellega, et pole paljas.

No, pgn, ütle siis kundele, et las pargib auto sabaosa allatuult ja jätab mootori käima.
Keskmine diiselsõiduauto kulutab max. 500g kütet tunnis kohapeal töötades. (see teeb lausa 60 senti ja no nii koi ei saa nüüd kah olla)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib rahulik, mõnusalt aeglane hellitamine keha kütmata jätta. Tavaliselt aitab selle vastu enda hoidmine partneri vastas, kaks keha kütavad teineteist üsna kähku üles.
Aga alati saab ju teki või pleedi peale tõmmata.
Muidugi saab ka hellitada läbi riiete. Ja kunagi üks mees tunnistas, et tema jaoks on keeka tegemine läbi õhukeste sukkpükste eriliselt vinge elamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, kui mehel on lips ees. Köögipõllega on ka tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õues seksite või kus?
Ei tea voodis hakkab meil küll kiiresti väga palav.
Soovitaks sul ka ennast natuke liigutada, hakkab soe. See on ikkagi täitsa füüsiline töö minu meelest 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted kas seksides olete ilma riieteta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.