Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas siin leidub ka mõni Haapsalu inimene? :)

Näitan 13 postitust - vahemik 481 kuni 493 (kokku 493 )

Teema: Kas siin leidub ka mõni Haapsalu inimene? :)

Postitas:

[small]miisu92 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võin sulle kindlasti öelda et 56(olid mulle suured kohe alguses) ei ole 130 kg oma:)tean omast kogemusest:)Ja need 32-34 ei ole ka modelide omad tean ka omast kogemusest need on 70 kg oma:DMuidugi sõltub puusadest ka palju:DSest vanasti kaalusin 64 kg ja tean neid suurusi aga jah igatahes 32 suurused püksid lähevad mulle jalga:Dmuidugi sõltub firmast ja materjalist:D mul on strets mis venib eks see annab juurde ka aga mitte oluliselt:)[/tsitaat]

miisu, ega 70 kg tähenda, et inimene 33-34 suurust kannab. olen pea 180 pikk, rase, kaalun 68kg ja 29 läheb mulle jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]miisu92 kirjutas:[/small]

miisu, ega 70 kg tähenda, et inimene 33-34 suurust kannab. olen pea 180 pikk, rase, kaalun 68kg ja 29 läheb mulle jalga.[/tsitaat]

Issant jumal…..
Teema on juba ammu maha maetud!!!
Iga inimene on erinev!!!Saa üle selles juba palun!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimesed on ju erinevad. See, et sinul neid vaja ei läinud ei tähenda, et kõigil ei lähe ja see, et kellelgi teisel neid vaja läheb ei tähenda, et sul läheb ja igaks juhuks pole ju suur tüli neid asju kaasa võtta?

Kui sa nii tark oled ja tegelikult suht alles ju selle kogemuse läbi elanud siis peaksid ju teadma, mida sul läks vaja ja mida mitte ja mõtle siis selle järgi.[/tsitaat]

Räägin uuesti sulle!!!
Et sul aru saada oleks tahan teada mida TÄNAPÄEVAL ON VAJA!!!
MUL ON PALJU TUTTAVAID;KES KÄISIN PAAR AASTAT TAGASI HAIGLAS JA ON KUULNUD OMA TUTTAVATE KÄEST ;ET KÕIK ON MUUTUNUD!!!
Sul on vist väga suur hormoonide möll.Kui sina ei oska aidata jne siis miks sa üldse nii reogeerid sellele???Ega see enam sinu asi ei ole mida mina teen ja kuidas!Kui ei meeldi,siis palun ära üldse loegi mu teemasi!!!

Võid minu postitusi miinustada ka,ega minu ego jääb ikka samaks.Saa üle ometi!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimesed on ju erinevad. See, et sinul neid vaja ei läinud ei tähenda, et kõigil ei lähe ja see, et kellelgi teisel neid vaja läheb ei tähenda, et sul läheb ja igaks juhuks pole ju suur tüli neid asju kaasa võtta?

Kui sa nii tark oled ja tegelikult suht alles ju selle kogemuse läbi elanud siis peaksid ju teadma, mida sul läks vaja ja mida mitte ja mõtle siis selle järgi.[/tsitaat]

Sa muud ei oska teha,kui kritiseerida teisi!
kui ennem kaagutasid ühe teise liikmega ta ei teinud sellest välja nüüd laksid teise inimesele üle!
Mis sa siin üldse siis oled,kui sulle ei meeldi mite ükski asi mis siin toimub…Parem ära üldse käi siin luhgemas ja kõikidel on hea olla:DVähemalt see on minu arvamus!Arvamust pole keelatud välja rääkida!Ära hakka nüüd kirjutama,et olen närvihaige jne…Sel juhul võid vaadata peeglisse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ehmatasin kõiki minema siit:)Isegui see KÄGU ei näita ennast siia:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tegelikult pole Haapsalu inimesed kunagi erilise aktiivsuse voi entusiasmiga hiilanud 🙂

Vaatan, et Tallinna ja Tartu emmed tutvuvad, kohtuvad, suhtlevad… Meil aga siin igaüks suht omaette, väga lähedale endale ei lasta. Minagi algul mõtlesin, et siit saab mõttekaaslasi ja kaaskannatajaid, a tutkitki 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan ka ,et varsti olengi ainult mina siin:(Teised on jooksu pandnud!
Isegi see kibestunud KÄGU on kadunud:S
Ahh eks pole midagi hullu saab hakkama:D

Happevihmablond sul varsti siis minek:D
anna siis teada,kui lähed varem:D
Ootan sinult siis uuduseid:D
Ziilikesel pole enam vist aega siin käia, sest ta sai oma tibukese kätte:D
Aga mina käin siin lehe peal suht tihti,et kui tahad midagi teada või küsida siis ootan ja aitan:DKui oskan aidata:D
Olge tublid:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii 🙂 kuna Oss magab, siis saan veidi kirjutada 🙂

Miisu sa mingi aeg küsisid et mida haiglasse kaasa võtta. Kui aus olla, siis meie kasutasime oma asju täpselt nii palju: Ossu riided (haigla riided polnud kõikse ilusamad 😛 ), niisked pepulapid, endale sidemed ja siis enda pesemisasjad ja minemis ja tulemis riided (need valisin ka välja sellised, mis olid minnes ja tulles samad 😀 ). Kott oli muidu igast tavaari täis topitud, aga reaalselt jäid enamus asjad puutumata 🙂

Muide Happevihmablond on ka juba oma punni kätte saanud 😉 Eks ta leiab ka mingi aeg aega ja juu siis jutustab siin ka 🙂

Mis puutub vaikusesse minu poolt, siis ega enam pole jah nii palju aega ja isegi tahtmist siin netis passida 😛

Millal sul Miisu minek oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei:D
Ma pakkisin ka haiglakotti täpselt samad asjad mida sa eelnevalt mainisid:D
Ooo Keda Happevihmablond sai siis?Eks .kui pisikene käes on siis polegi eriti aega käia netis:D
Loodan,et tuleb siit foorumist millalgil läbi ja räägib ise kõik täpsemalt:D
Minul on muidu veel aeha mul alles 33+ ja peaksin augustis kätte saame lapsukese:D
Mul veel tulemas viimane UH ka ,et saan vb täpsemalt teada,kes kokkuvättes tuleb:D
Aga jah tule ikka Ziilikene siit foorumist läbi vahest ma olen siis üksi jäänud:DUsegi seda KÄGU pole siin näha:D
Ootan siis uudiseid Happevihmablondikese käest:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu väike poeg sündis kolm päeva enne arsti pandud tähtaega ehk siis 05.07.2012.

Olime mehega juba ligi kaks nädalat Tallinnas elanud, kolm maja ITK-st eemal ja Jumal tänatud selle eest – minu sisetunne, et tuleb hirmkiire sünnitus, mind ei petnud – kui me oleks Haapsalust tulema hakanud, oleksin autos sünnitanud ja vot see oleks võinud põrgu olla…

Nimelt.. valude peale ärkasin öösel kell 00, sünnitusmajja jõudsime (jalutasime sinna) kell 01.00, sünnitustuppa astusime 01.18, poeg oli sündinud kell 01.57). Ehk siis sünnitustoas läks kohe väga kiireks ja intensiivseks tegutsemiseks. Kuigi nuiasin ka valuvaigisteid, siis neid ei antud, kuna kohe tulidki pressid peale. Oh kui valus see oli, kuid ma sain hakkama – teise lapsega valdab lapse sündides eriline õnnetunne (mida esimesega sellisel kujul ei ole, seda ütleks ka ÄE) – kilkasin heldinult \”oo kui armas\” ja aplodeerisin iseendale – võis kõrvalt päris naljakas vaadata olla 🙂

Poiss kaalus 3724g ja oli 53cm pikk. Ühtegi õmblust ega rebendit mul ei olnud. Juba paar tundi peale sünnitust käisin end du¨i all korrastamas ja olin nõus koju minema. Sama päeva lõunast olimegi juba Haapsalus kodus. Juba järgmine päev tegime tillukese esimese jalutuskäigu. Tundsin end supersünnitajana :))

Lisaks – ma VÄGA; VÄGA kiidan ITK-d – kõik oli absoluutselt täiuslik, peale sündi sain lapse paljalt oma rinnale (minu kõige olulisem soov!) ja teda ei puutunud keegi vähemalt poolteist tundi – minu jaoks oli see \”nahk-naha kontakt\” kõige olulisem asi üldse! Nagu erahaiglas oleks sünnitanud! Sain ka parima võimaliku sünnituspalati (nr 7), mida maja ringkäigul juba vaatasin. Plaan oli proovida vanni sünnitada, kuid sain selle asemel vanniga toas sünnitada (laps nimelt oleks selle aja peale nagunii ära sündinud, kuni vesi vanni jookseks) 😀

Igal juhul – kõik on hästi ja oleme superõnnelikud!
Edu Sulle, Miisu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii kui kiire sünnitus:D
Mul võiks kaa nii kiire tulla!
Palju ,Palju Õnne teie perele:D
Kas sa muidu lapsele ei teinud neid suste mis tuleks teha seal haiglas ja kas sa said väga kiiresti haiglast välja?
*Kas muidu pidid tagasi ka veel haiglasse sinna minema?
Tänan sooovi eest:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju,Palju Õnne sulle ja su perele:D
Olen kade natukene sul oli nii kiire sünnitus:dLoodan,et mul läheb kaaa nii kiiresti:DAga uuesti palju õnne!
Tänan sind soovide eest:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuu Miisu oled ikka ühes tükis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 481 kuni 493 (kokku 493 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas siin leidub ka mõni Haapsalu inimene? :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.