Esileht Pereelu ja suhted kas sõnn-mehega üldse on võimalik?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: kas sõnn-mehega üldse on võimalik?

Postitas:

… kooselu ja armastus ja üleüldse see ninninännu, mis naisele oluline?
Siuke juurikas näib see tähemärk.
A krdi armunud olen.
Tooge maa peale, eks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:10; 13.06 21:53; 13.06 22:02; 13.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astroloogia on teadusliku aluseta väljamõeldis ja ei oma reaalse eluga ega inimeste iseloomutunnustega mitte mingit seost

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ninnunännu pole üldiselt meestele oluline, sõnnidest rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle neitsi naisena (ka maamärk) absoluutselt sõnn ei sümpatiseeri. Jube kangelaelsed ja oma absurdsetes ideedes kinni. Kui ise oled avatud mõtlemisega ja pidevat mentaalset progressi sooviv isik, siis ei sobi sõnn.
Aga nad on ausad.

Aga kõige hullem sõnn ei ole. Vähkidega on mul veel jubedamad kogemused.

Kaljukitsmehed on minule kõige sobivamad olnud siiani. Suur vastastikune respekt, tõmme ja arusaam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:35; 13.06 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellegi poolest minu sõnn oskas ka väga romantilisi üllatusi teha. Armastas mind lihtsalt väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:35; 13.06 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 42 abieluaastat saab juba hakkama küll -isast räägin. On olnud paremaid-halvemaid aegu, aga nüüd vanas eas on nad väga kenasti koos.
Sõnniga on ikka ja alati see “on minu arvamus ja on vale arvamus”. Romantikat ja ninnunännut? Hea õhtusöök on vast sullegi romantiline ja seda sõnn austab, igasuguseid mõnusid nautida oskab ta küll. On saanud mu ema eluaeg lilli naistepäevaks ja sünnipevaks jne, pole ta muidugi eriline õhkaja ja põlluservalt lilli noppimas ei käi vast, aga muid romantikat oskab ta teha küll, olen ma ninud neid eluaeg musitamas jne. Kuna ise olen ka sõnn, siis ma mõistan teda ja kiidan sellise mehetüübi heaks, mulle istuvad sellised mitte pea pilvedes ja suurte sünade meistrid, vaid tegudemehed. Mõnele lüürilisemale naisetüübile jääb ta kindlasti liiga tümikaks küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:45; 14.06 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 42 abieluaastat saab juba hakkama küll -isast räägin. On olnud paremaid-halvemaid aegu, aga nüüd vanas eas on nad väga kenasti koos.
Sõnniga on ikka ja alati see “on minu arvamus ja on vale arvamus”. Romantikat ja ninnunännut? Hea õhtusöök on vast sullegi romantiline ja seda sõnn austab, igasuguseid mõnusid nautida oskab ta küll. On saanud mu ema eluaeg lilli naistepäevaks ja sünnipevaks jne, pole ta muidugi eriline õhkaja ja põlluservalt lilli noppimas ei käi vast, aga muid romantikat oskab ta teha küll, olen ma ninud neid eluaeg musitamas jne. Kuna ise olen ka sõnn, siis ma mõistan teda ja kiidan sellise mehetüübi heaks, mulle istuvad sellised mitte pea pilvedes ja suurte sünade meistrid, vaid tegudemehed. Mõnele lüürilisemale naisetüübile jääb ta kindlasti liiga tümikaks küll.

Super!
Tänud!!!!
Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:10; 13.06 21:53; 13.06 22:02; 13.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur teemaalgatus. Astroloogia on pseudoteadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur teemaalgatus. Astroloogia on pseudoteadus.

A näe, pidasid vajalikuks sekkuda 😀

Toruloru

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:10; 13.06 21:53; 13.06 22:02; 13.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vend sõnn. Eks jah “tümikas” on ta küll, aga oma naist austab, hindab ja armastab väga. Naise soovid on esikohal ja enda naisega armastab uhkustada. Ta ei võta isegi ühtegi otsust vastu ilma naiseta, räägid midagi, kohu tuleb vastus, et vaatame, mis E. arvab. Ninnunännut seal kindlasti pole, aga vennanaine pole kordagi kurtnud, et ta sellest puudust tunneks. Kõik naised seda muidugi ei vaja ka. Seda, mis nende magamistoas toimub, mina muidugi ei tea.
Muidu on vend selline “ühe sõna” mees, mitte mingi tuulelipp ja enda pere nimel valmis kõigeks.
Koos on nad juba 30+ aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vend sõnn. Eks jah “tümikas” on ta küll, aga oma naist austab, hindab ja armastab väga. Naise soovid on esikohal ja enda naisega armastab uhkustada. Ta ei võta isegi ühtegi otsust vastu ilma naiseta, räägid midagi, kohu tuleb vastus, et vaatame, mis E. arvab. Ninnunännut seal kindlasti pole, aga vennanaine pole kordagi kurtnud, et ta sellest puudust tunneks. Kõik naised seda muidugi ei vaja ka. Seda, mis nende magamistoas toimub, mina muidugi ei tea.
Koos on nad juba 30+ aastat.

Tänud
Teemaalgatajalt
Tänud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:10; 13.06 21:53; 13.06 22:02; 13.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle neitsi naisena (ka maamärk) absoluutselt sõnn ei sümpatiseeri. Jube kangelaelsed ja oma absurdsetes ideedes kinni. Kui ise oled avatud mõtlemisega ja pidevat mentaalset progressi sooviv isik, siis ei sobi sõnn.
Aga nad on ausad.

Aga kõige hullem sõnn ei ole. Vähkidega on mul veel jubedamad kogemused.

Kaljukitsmehed on minule kõige sobivamad olnud siiani. Suur vastastikune respekt, tõmme ja arusaam.

Mul on ka ühe sõnniga pikk suhe olnud ning mu kaks venda on sõnnid. Ma ei usu neid tähemärkide asju eriti, aga sõnnidest üritan sellegipoolest eemale hoida edaspidi 😀 Minu kogemuste põhjal on nad mentaalselt vägivaldsed tegelased, samuti liiderlikud.
See mentaalne protsess on ka üks väga õige tähelepanek. Sina arened, aga nemad on ka 10a hiljem täpselt samade põhimõtete ja arusaamadega. Elu õppetunde absoluutselt ei võta. Teavad enda arvates alati, mis on õige. Teiste arvamusel kohta pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 22:57; 14.06 10:05; 15.06 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt mul tekib kohe negatiivne eelarvamus inimeste suhtes, kes astroloogiat tõsiselt võtavad. Nalja võib sellega ju teha ja olen ise ka Linda Goodmani Päikesemärgid läbi lugenud, aga otsuseid või järeldusi ma kellegi kohta tema päikesemärgi järgi küll ei tee. Kuid kuna mu mees on Sõnn, siis otsustasin sulle ikkagi vastata.
Minu mees ei ole ka eriline romantik ja esimestel abieluaastatel tundsin sellest puudust. Hiljem, ilmselt ise küpsemaks saades, olen õppinud nägema tema nö praktilist romantikat. Jah, ta ei too mulle lilli, va sünnipäevad. Ei oska ta teha mingeid armsaid üllatusi ega kingitusi. Pole vist kordagi otse välja öelnud A tähega sõna.
Küll aga hoolitseb ta minu eest igal sammul juba varsti kakskümmend aastat. Kui mul veel oma autot polnud, siis tuli ta alati, kui ma tahtsin, mulle tööle autoga järele. Kui läksin sõbrannadega veinitama või kinno, tuli mulle järele. On olnud lapsele minuga võrdväärne vanem. Kui võrdlen teda näiteks tema sõpradega, siis minul on alati klaas täis, alati tuuakse mulle jakk õlgadele, kui vaid korraks õlgu võdistan. Tuuakse torditükk ja kohv, kuhu pannakse täpselt õige kogus suhkrut. Ei pea ma püsti seisma, vaid mees toob tooli. Selline praktiline hoolitsus kogu aeg, iga hetk.
Kuna ta on nüüd juba pea kümme aastat ehk poole meie kooselu ajast minust kõvasti suuremate sissetulekutega, siis võin öelda, et vähemalt minu mees on ka väga helde. Ei saa lubada, et see kõigi Sõnnide kohta käib, aga minu mehe kohta küll. Talle lausa meeldib mulle kalleid kingitusi teha. Aga ta ei tee neid ise, vaid ma pean ütlema, mida ma tahan.
Keegi kirjutas siin oma vennast Sõnnist, kes alati oma naisega nõu peab. Kui ma poleks kindel, et mu meheõde kindlasti Perekoolis ei käi, siis võiksin see vennanaine ka mina olla:)
Mina olen oma Sõnniga küll rahul. Ta oli meie tutvuse algul väga konservatiivne ja eks suures osas ole siiamaani, aga natuke moodsamaks (räägin praegu riietumisstiilist) olen ma suutnud teda kujundada.
Kui saaks minu mehe kohta käivat üldistada kõigi Sõnnide kohta, siis ta kindlasti ei loe sulle täiskuu kumas järvekaldal luuletusi. Aga ta on hoolitsev, turvaline ja peab sinust lugu. Eks sa ilmselt pead selle lugupidamise ka ära teenima. Ahjaa, veel üks asi, et minu mees oli üsna valiv naiste suhtes ja ma olin tal vist teine tõsisem pruut, kuigi tutvudes olime mõlemad 25. Meie olime ka tükk aega enne tuttavad, kui lähemalt suhtlema hakkasime. Mulle tundub, et seda tüüpi mehed võtavad suhteid tõsiselt ja niisama nalja tegema ei hakkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on sõnn ja koos emaga elasid nad 55 aastat kuni surm neid lahutas.
Mina olen sõnn ja minu arvates sõnni tugevused on tugevamad kui mistahes teise tähemärgi tugevused.
Jah, sõnn ajab oma jonni ja peab saama mida tahab. Aga seal on omad konksud: anna talle natuke järele ja vastutasuks saad veel suurema järeleandmise+tuled+viled.
Sõnn on maamärk. Selle ümber võib juhtuda paljut, tema jääb. Temaga on kindel. Ta ei ole mitte kunagi salakaval. Ta ei ole mitte kunagi kahepalgeline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd kukkusid sõnnitütred oma issisid kiitma 🙂 aga õige jutt.
Aga kui sa seda küsima pead, ehk ei ole ta sulle siiski sobiv, sõnni naisel peab endal ka selgroogu ja pead olema.
Või siis vt kommentaar nr 1 ja vilista sellele pseudoteadusele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:45; 14.06 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd kukkusid sõnnitütred oma issisid kiitma ???? aga õige jutt.
Aga kui sa seda küsima pead, ehk ei ole ta sulle siiski sobiv, sõnni naisel peab endal ka selgroogu ja pead olema.
Või siis vt kommentaar nr 1 ja vilista sellele pseudoteadusele!

Minu kogemused näitavad, et liiga palju selgroogu ei ole just hea. Mul on selgroogu ehk liigagi palju, samas näen oma vennanaiste pealt, kes on sellised tagasihoidlikud ja leebekesed, et neil sujuvad suhted mu vendadega palju paremini. Sõnn ütleb, nemad teevad ja nii palju aastaid. Mina hakkasin vastu oma kunagisele sõnnile ja sealt algasid ka jamad.
Või siis justnimelt ongi see üks paras pseudoteadus lihtsalt 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 22:57; 14.06 10:05; 15.06 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge mureta, sitapäid ja sigu leiab iga tähemärgi alt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, kas sinu Sõnn on puhas Sõnn näitab ikka sünnikaart ja selle järgi võid otsuse langetada, kas sobite või mitte, juhul kui tead ka oma sünnikaarti.

Sõnn päikeses, tõusumärk Sõnn ja kuu Sõnnis on kolm erinevat asja ning need aspektid sünnikaardis mõjutavad inimese iseloomu erinevalt. Kaks viimast on samamoodi tähtsad kui päikesemärk, seega peaksid süvenema ka tõusumärki ning kuumärki. Kui soovid astroloogia abil inimesi liigitama ja omale elukaaslast valima hakata, siis soovitan põhjalik töö ette võtta, see võib su parasjagu maa peale tagasi tuua.

Puhtalt astroloogia põhjal kaaslast valida on natukene lühinägelik minu arust. Uuri ka millises keskkonnas ta on kasvanud, kellega koos elanud, kes on ta sõbrad ja kus töötab, millised on tema hobid, mis teda tiksuma paneb ja mis teda naiste juures võlub (Kui ikka astroloogia paelub, soovitan siis ka nende tähemärgid välja uurida, kellega ta kokku on puutunud ja kes teda elus mõjutanud). Ühiseid jooni tasub otsida, sest nende abil hakkate nurki sirgeks lihvima, kui otsustate kokku jääda.

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu jaoks on müstika, et täiskasvanud inimesed usuvad horoskoobijura ja selle järgi oma võimalikke suhteid kaaluvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtkuju peaks nüüd küll viimane asi, millele tähelepanu pöörata. Sa ju tunned ära selle õige tunde, kui inimesega suhtled.
Milleks oma elu keeruliseks teha mingi tähtkuju juraga? Loed igal hommikul lehest horoskoopi ja usud, et tõesti kõikidel sõnnidel läheb täna nii või naa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ninnu-nännu on selline asi, mida on üldse väga vähestelt meestelt jätkusuutlikult ja pidevalt saada. Sellist eeldust ei maksa üldse võttagi, niinu-nännundusega tuleb reaalses elus naistel ise hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin tähemärkidesse uskumist maha teevad – võtke seda kui üht kokkuvõtvat märksõna inimese kohta. Tähemärgi abil on väga lihtne kirjeldada inimest juhul kui ta käitubki vastavalt oma märgile.

Üks lähedane on Sõnn, mis Sõnn. Ta ise ütleb seda ka, tunneb kohati isegi uhkust. Omadused: väga jäärapäine (tühise tüli tõttu pole naabrimehega aastaid sõnagi vahetanud, varem suhtlesid tihedalt, aga härra Sõnn otsustas, et temaga on kõik ja nii jääb), lahke (naisele annab kõik ja rohkemgi veel), väga kinni oma vaadetes (a la naine peab kandma kleite, kui ei kanna – pole õige naine) ja mugav (meeldib rutiin ja tuttavad asjad, pea ees tundmatus kohas vette ei hüppa).

PS: kui ta otsustab, et talle mingi asi suhtes ei meeldi, siis suudab ta selle endale nii halvaks mõelda, et lahkuminek on kerge tulema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 22:28; 14.06 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin tähemärkidesse uskumist maha teevad – võtke seda kui üht kokkuvõtvat märksõna inimese kohta. Tähemärgi abil on väga lihtne kirjeldada inimest juhul kui ta käitubki vastavalt oma märgile.

Üks lähedane on Sõnn, mis Sõnn. Ta ise ütleb seda ka, tunneb kohati isegi uhkust. Omadused: väga jäärapäine (tühise tüli tõttu pole naabrimehega aastaid sõnagi vahetanud, varem suhtlesid tihedalt, aga härra Sõnn otsustas, et temaga on kõik ja nii jääb), lahke (naisele annab kõik ja rohkemgi veel), väga kinni oma vaadetes (a la naine peab kandma kleite, kui ei kanna – pole õige naine) ja mugav (meeldib rutiin ja tuttavad asjad, pea ees tundmatus kohas vette ei hüppa).

PS: kui ta otsustab, et talle mingi asi suhtes ei meeldi, siis suudab ta selle endale nii halvaks mõelda, et lahkuminek on kerge tulema.

kas kannab ruudulist särki ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 22:34; 14.06 22:41; 14.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kannab ruudulist särki ka?

Tööl kannab siniseid tunkesid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 22:28; 14.06 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kannab ruudulist särki ka?

Tööl kannab siniseid tunkesid.

Siis on rohkem kaljukitse sisse visanud. Veevalaja kannab ka tunkesid, aga ainult vabal ajal, kui keegi ei näe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 22:34; 14.06 22:41; 14.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen astroloog. Kas keegi on püüdnud endale meest valida mõne teadusliku meetodi abil? Astroloogia seletab ja kommenteerib, kindlasti ei selekteeri inimesi Päikese asukoha järgi nende sünnihetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 23:09; 16.06 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen astroloog. Kas keegi on püüdnud endale meest valida mõne teadusliku meetodi abil? Astroloogia seletab ja kommenteerib, kindlasti ei selekteeri inimesi Päikese asukoha järgi nende sünnihetkel.

No miks ta ei selekteeri? Sa oled vist tõusumärgi kalad, need on sellised pealiskaudsed, rumalakesed ja ei taju asjade sügavamat olemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 22:34; 14.06 22:41; 14.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot minu kogemus selle tähemärgiga ja mitte ainult minu, et hoiavad kätt ja paitavad pead kui oled see öige tema jaoks a vot voodis neist asja ei ole… pole kehvemaid armukesi veel kohanud ja varustus on neil olnud ka kasin… vöta nyyd kinni kas pime juhus vöi tähemärgis asi, aga mina lähen neist tulevikus suure kaarega mööda oma önne otsinguil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tüüpilise amburina arvan, et tähemärkide järgi inimtüüpide ja sobivuse ennustamine on lollus, aga siit tuli välja, et sõnn on liiderlik truu, kes oskab elumõnusid nautida, aga voodis tast asja ei ole- hakka või astroloogiasse uskuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted kas sõnn-mehega üldse on võimalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.