Esileht Pereelu ja suhted kas sõnn-mehega üldse on võimalik?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: kas sõnn-mehega üldse on võimalik?

Postitas:

Vot minu kogemus selle tähemärgiga ja mitte ainult minu, et hoiavad kätt ja paitavad pead kui oled see öige tema jaoks a vot voodis neist asja ei ole… pole kehvemaid armukesi veel kohanud ja varustus on neil olnud ka kasin… vöta nyyd kinni kas pime juhus vöi tähemärgis asi, aga mina lähen neist tulevikus suure kaarega mööda oma önne otsinguil.

Mu kogemus täiesti vastupidine. Eluski ei hoia kätt ja ei paita pead, selle jaoks on liiga machod. Aga voodis pole paremaid mehi näinud! Varustuse suurus nüüd küll vast tähtkujust ei sõltu 😀
Ka helduse koha pealt vaidlen mina oma kogemuste järgi vastu. Kõik sõnn-mehed, keda tean, on koonrid olnud, kuigi heal järjel. Sh mu enda vennad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 22:57; 14.06 10:05; 15.06 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen astroloog. Kas keegi on püüdnud endale meest valida mõne teadusliku meetodi abil? Astroloogia seletab ja kommenteerib, kindlasti ei selekteeri inimesi Päikese asukoha järgi nende sünnihetkel.

No miks ta ei selekteeri? Sa oled vist tõusumärgi kalad, need on sellised pealiskaudsed, rumalakesed ja ei taju asjade sügavamat olemust.

ega sa ajalehehoroskoope ometi astroloogiaks ei pea?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 23:09; 16.06 17:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted kas sõnn-mehega üldse on võimalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.