Esileht Ilu ja tervis Kas spaas käimisest võib tulla seen?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas spaas käimisest võib tulla seen?

Postitas:

Käisin ühes spaas, kus veetsin lastega mitu päeva. Vees siis ikka tundide kaupa. Vesi oli seal päris tugevalt keemiliselt töödeldud, sest endal läksid silmad tulipunaseks ja ühel lapsel keha kärna. Pärast seda käiku on seenemoodi asi, aga pole ka päris kindel. Kas spaas käimisest võib seen tulla või peaks arvama, et see on mingi suguhaigus? Suguhaiguste kogemus puudub, seen on kunagi 15 aastat tagasi olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 20:37; 05.08 23:34; 06.08 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas see seenemoodi asi avaldub, sügeleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 22:15; 05.08 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sügeleb ja voolus on tükkis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 20:37; 05.08 23:34; 06.08 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nojah, siis on ilmselge seen. http://ravimiregister.ravimiamet.ee/default.aspx?pv=HumRavimid.Ravim&vid=aff02543-e02f-48eb-bbe7-aa2df5cd14ff retsepti võid lasta perearstil välja kirjutada, selleks pole günni vaja. igasugune muu hookuspookus unusta ära, see aitab kiiresti ja tõhusalt, ühest kuni kahest küünlast tavaliselt piisab, ülejäänu jäta reservi, hea võtta, kui jälle vaja on. see pannakse ööseks, soovitan sideme ka püksi panna, see kraam tuleb nimelt kõik sama teed pidi välja ka. kust seen pärit on, vot seda tõesti ei tea ja ega vahet polegi.
kiiret paranemist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 22:15; 05.08 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust seen pärit on, vot seda tõesti ei tea ja ega vahet polegi.

eks ikka omaenda organismist. see kuulub normaalse mikrofloora hulka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 20:37; 05.08 23:34; 06.08 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mna käsin ka spaas ja san ka sügeleva ja ärritunud tupe. Samuti sain lööbe (ehk läksn kärna). Õnneks läks paari päevaga üle aga enam niisama spaasse ei kipu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhh, ma olen koguaeg arvanud, et igasugused ühisbasseinid on rõvedad. Iial ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhh, ma olen koguaeg arvanud, et igasugused ühisbasseinid on rõvedad. Iial ei lähe.

Saad aru, et see (seen) tuleb sinu enda organismist? Ta võib mistahes ärrituse peale välja lüüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhh, ma olen koguaeg arvanud, et igasugused ühisbasseinid on rõvedad. Iial ei lähe.

Saad aru, et see (seen) tuleb sinu enda organismist? Ta võib mistahes ärrituse peale välja lüüa.

Just, mul lööb sõna otseses mõtte ärrituse peale välja mitu korda aastas… Nii kui tööl pingelisem, jälle korras…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Kas spaas käimisest võib tulla seen?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.