Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Kas te meeldite endale?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kas te meeldite endale?

Postitas:
Kägu

Selline küsimus ongi – kas sa meeldid endale, kas sa mõtled iseendast sümpaatiaga?

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(0) (0)

Postitas:
Kägu

Ma armastan ennast. Ja see pole iroonia.

(5) (0)

Postitas:
Kägu

Jaa. Nooremana meeldisin endale kohe hullumoodi. Aga istun siiani tihti peegli ees ja imetlen end. Ma olen tark ja ilus, sealjuures muidugi edev.

(4) (3)

Postitas:
Kägu

Ma unustasin öelda, et mõtlesin olemus, mitte välimust 🙂
Mina meeldin endale just põhiolemuselt. On palju asju, mis mulle oma käitumises hiljem pole meeldinud, aga põhiliste joontega olen rahul. Imelik – aga ju see ikka tähtis on, et ka maailmaga paremini läbi saada.

(4) (0)

Postitas:
Kägu

Ei meeldi, pole kunagi meeldinud, aga ma arenen.

(7) (0)

Postitas:
Kägu

Mina endale ei meeldi. Olen oma olemuselt muretseja ja sellega seoses tihti pinges. Muretsen lähedaste heaolu pärast rohkem kui enda. Tahaksin olla sellest mõttest vaba ja elada rohkem endale.
Ma ei kannata silma otsaski nõmedust, labasust ja lollust ja kui keegi tuleb minu seltskonda mõne pealtnäha sellise omadusega, siis tekib jube blokk selle inimesega. Tegelikult ei tahaks esimese mulje kohta inimest hukka mõista, aga ma tihti teen seda. Õnneks olen saanud mõne inimese puhul arvamust muuta.

(14) (1)

Postitas:
Kägu

Meeldin igati. Mida see teadmine sulle annab?

(2) (6)

Postitas:
Kägu

Ei meeldi. Ja selles on suur osa just välimusel. Kuigi sa küsid välimuse kohta, kuulub see vähemalt minu puhul sisemusega kokku. Ma ei suuda oma välimust muuta, olen nõrk ja ma ei andesta seda endale.

(3) (1)

Postitas:
Kägu

Mitte eriti. Välimus on küll parem kui sisemus, aga kui te mind näeksite, siis te saaksite aru, kui suur probleem see on.

(3) (0)

Postitas:
Kägu

kui poleks teisi inimesi, siis ma meeldiks endale rohkem.
veidral moel ja täiesti põhjuseta ja teades, et nii ei peaks olema, käib minu meeldimine endale läbi selle, kuivõrd ma teistele meeldin. e mida rohkem tähelepanekuid teiste poolt negatiivses võtmes, seda vähem ma endale meeldin. kui tähelepanekud on positiivsed, meeldin endale rohkem.
olen tihti imetlenud poliitikuid- saavad aga soppa selga ja ei lase end kõigutada, paistab et meeldivad endale.
ma tahaks olla nagu Ivo Linna. teeks oma asja, mis meeldib ja kõik mu juures meeldib teistele ka.

(10) (0)

Postitas:
Kägu

Mina olen enda meelest üks äärmiselt meeldiv ja muhe inimene, kellel on väääikesed vead, millest minu meelest on nii kerge mööda vaadata…. noh pidev unustamine, asjade valesse kohta ära panemine, laiskus (istun kodukontoris ja ei suuda end tööle sundida), 10 kg rohkem kui ideaalis jne… Ei tea, miks teisi häirib

(4) (0)

Postitas:
Kägu

Ei meeldi. Ja selles on suur osa just välimusel. Kuigi sa küsid välimuse kohta, kuulub see vähemalt minu puhul sisemusega kokku. Ma ei suuda oma välimust muuta, olen nõrk ja ma ei andesta seda endale.

Mul on täpselt samamoodi. Kuna ma pole rahul oma välimusega, siis ei ole ma rahul ka iseendaga tervikuna, kuna ei suuda end “kätte võtta”, muuta. Ja seega ma iseendale ei meeldi.

(6) (0)

Postitas:
Kägu

Meeldin. Ja mida vanemaks saan, seda enam olen hakanud meeldima. Nooremana oli ikka neid asju, mis oleks võinud minu arvates minu juures paremini olla, aga nüüdseks olen kõigega rahu teinud.

(4) (0)

Postitas:
Kägu

Meeldin ikka, iseendaga hea läbisaamine on elus tähtis ja ka edasiviiv jõud. Kuna mul on sees enamasti kõik hästi, peegeldub see ka minu elu kõikides muudes tahkudes.

Välimus on selline nagu on. Sünnipäraselt ei ole selles osas just midagi hiilgavat kaasa antud, aga olemasolevaga teen tööd, et see piisavalt hea oleks. St. hoian ennast vormis ja enam-vähem hoolitsetud välimusega.

(2) (1)

Postitas:
Kägu

Ei, kahjuks mitte. Varasemalt oli mul probleem ainult oma välimusega. Eriti just 5 kilo kaaluga, mis oli üle. Ja kogu energia läks sellega võitlemisele. Arvasin, et kui saan need kilod maha olen õnnelik ja rahul. Noh, praeguseks on maas sellest u 10kg aga õnne ega rahulolu ei kuskil. Välimuses häirivad asjad, mida ilma opita pole muuta võimalik. Kõige halvem on see, et iseloom ja olemus on ka hullemaks läinud. Depressiivne, ärrituv, tige ja õnnetu. Ei saagi aru, mis see algpõhjus on, elus tegelikult paljud asjad suhteliselt hästi. Eks alati võiks raha olla rohkem ja ise edukam, aga üldjoontes pole väga hull. Lapsed terved ja toredad, mees armastav ja temale võib alati kindel olla. Iseendaga ma ei ole ainult rahul. Tundub, et ebaõnnestun igas ettevõtmises.
See ka mu uueaasta lubadus, sundida ennast positiivsemalt asju nägema. Ehk aitab.

(3) (0)

Postitas:
Kägu

Mitte väga ja mul on sellest kahju. Olen väga kinnine ja ilmselt teiste arvates igav. Ma olen ka kriitiline paljude suhtes, lisaks sellele et ma iseendale hästi ei meeldi, on mulle teistel ka raske meeldida. Mulle meeldivad ausad inimesed, kes ei ole liiga edevad ja pole viilijad ja käegalööjad ja asju üle nurga tegijad. Mulle ei meeldi sellised klatsimoorid, kes mingit olukorda nähes ise pool juurde mõtlevad ja siis seda tõe pähe edasi räägivad. Nii et selles suhtes ma endale meeldin muidugi, et ma leian, et mul on õiged väärtused, muidu need ei oleks ju minu väärtused.
Aga tahaks olla leplikum ja vabam. Mind need eelpoolnimetatud klatsimoorid nii häirivad, et ma ei taha nendega koos tööl lõunat süüa. Ilmselt tunnetavad nemad ka, et nad mulle ei meeldi ja mina ei meeldi ilmselt jälle neile.
Tahaksin olla selline nagu olen, aga samas paremini teisi aktsepteerida ja mitte end häirida lasta sellest, et teised on erinevad.

(4) (0)

Postitas:
Kägu

Minul on sellega üpris suur dilemma – ma armastan enda olemus, sisemust ja iseloomu. Aga ma ei ole rahul enda välimusega. Nüüdseks tegelen sellega teadlikult ja sihikindlalt ning loodan, et poole aasta pärast võin öelda ja mõelda, et minu juures ei ole midagi mis mulle ei meeldiks.

(1) (0)

Postitas:
Kägu

Meeldin. Mul on selline õnnelik iseloom ja paras annus pohhuismi. Elu on lihtne ja lõbus ja helge, enamus asju tulevad ise minu juurde ja satun õigel ajal õigesse kohta, ei ole millegi tarvis pidanud pingutama. Välimuses on olnud mõningaid asju, mis ei olnud päris ideaalsed aga ma olen alati endaga rahul olnud siiski. Nüüdseks on ka need asjad lahenenud, võtsin raseduse-sünnituse ja lapse esimeste elukuudega 10kg alla raseduseelsest kaalust, näonahk läks korda ja juuksed on paksud ja terved. Energiat on palju ja võib öelda, et säran.

(3) (0)

Postitas:
Kägu

Meeldin endale üle kõige. Teistele ma ei meeldi, aga küll nad arenevad. Õpetan neid visalt iga päev.

(2) (0)

Postitas:
Kägu

Ei meeldi. Aga mulle ei meeldi üldse paljud asjad.

(3) (0)

Postitas:
Kägu

Ma meeldin endale selles mõttes, et hea meelega oleks mul samasugune sõber. Natuke hajameelne, aga südamlik ja kriitiline samal ajal, huumorimeelega, lugenud, aega on, alati valmis kuulama.
Ma ei meeldi endale välimuselt. Lisakilosid on liiga palju ja hambad vajaksid tegelemist, aga rahapuudus. Rahapuudus hammaste asjus… Lisakilod on muidugi ainult enda süü.

(3) (0)

Postitas:
Kägu

Kui oleks võimali, teeksin end pealaest jalatallani ringi. Ja iseloomu ka. Mil määral ma teistele meeldin, on raske öelda, kuid lapsepõlve ajast jäänud sõpru ja lähedasi tuttavaid jätkub, samuti hiljem tekkinuid. Nii et neid minu iseloomuvead ei sega. Öeldud on, et näen hea välja, nii et kurta ei tohiks, Aga tahaksin olla teistsugune.
Noorena oli see suurem probleem, nüüd olen hakanud nägema endas ka head ning mõningaid jooni hindama.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Kui oleks võimalik, teeksin end pealaest jalatallani ringi. Ja iseloomu ka. Mil määral ma teistele meeldin, on raske öelda, kuid lapsepõlve ajast jäänud sõpru ja lähedasi tuttavaid jätkub, samuti hiljem tekkinuid. Nii et need minu iseloomuvead neid väga ei sega. Öeldud on, et näen hea välja, nii et kurta ei tohiks. Aga tahaksin olla teistsugune.
Noorena oli see suurem probleem, nüüd olen hakanud nägema endas ka head ning mõningaid jooni hindama.

(0) (0)

Postitas:
Kägu

Ei meeldi, vähemalt viimasel ajal mitte. Varem olin leplikum ja empaatiavoimelisem, nyyd kriitilisem. Aga ma olen selline nagu olen. Välimusega ka rahul pole, aga olen liiga laisk, et sellega tegeleda.

(0) (0)

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Kas te meeldite endale?