Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas teid ei häiri rasedusaegne keha koledaks muutumine?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas teid ei häiri rasedusaegne keha koledaks muutumine?

Postitas:

Mina tunnistan, et olen üks neist, keda rasedus ei kaunista – tsellu vohab ja keha pehmem. Tahaks maailma eest peitu pugeda, et keegi mind ei näeks nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt häiriks, aga mul peale kõhu ei muutunud midagi rase olles. Ilus punu oli ainult ees. Ehk seekord läheb ka nii. Praeguse järgi on lootust küll 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, absull ei häiri. Olen seda last nii kaua oodanud, et keha muutumine on kõige väiksem asi, millele mõelda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirib, eriti just paksud reied (see et reie siseküljed hakkavad kokku käima juhtub minuga küll ainult raseduste lõpus), aga kuna nüüd juba kolmas kord, siis tean, et see on ajutine ja elan üle. Ma isegi nagu naudin mingil määral seda tagasi vormi saamise protsessi pärast. Kusjuures palju
ägedam on olla 35+ vanuses heas vomis 3 lapse ema, kui lihtsalt mingi heas vormis noor tibi, keda on jalaga segada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirib, eriti just paksud reied (see et reie siseküljed hakkavad kokku käima juhtub minuga küll ainult raseduste lõpus), aga kuna nüüd juba kolmas kord, siis tean, et see on ajutine ja elan üle. Ma isegi nagu naudin mingil määral seda tagasi vormi saamise protsessi pärast. Kusjuures palju
ägedam on olla 35+ vanuses heas vomis 3 lapse ema, kui lihtsalt mingi heas vormis noor tibi, keda on jalaga segada ????

100% nõus! 🙂
Olin enne lapsi moemaailma standardite järgi vaata et ideaalse kehaga, olin isegi modelliagentuuris kirjas ning olen kahel korral ajakirja “Stiina” kaanel olnud. Nüüd, peale kolmandat last on keha palju kaunim ja naiselikum, olen palju rohkem rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsikud mured…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on peas kinni! Endaga tuleb rahul olla ja mõelda mille nimel kõik. Hoia muidu välimus korras ja naudi aega, mõttetu stress!!! Nagu viimane kägu ütles, lapsikud mured. Need on naise kaunimad hetked, milleks on sul elus ainult teatud periood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina pean piinlikusega tunnistama, et mind häirib mu keha raseduse ajal. Ka minul ei ole kordagi õnnestunud ainult kõhtu kasvatada ning kilod jaotuvad terve keha peale laiali. Kuna olen ka üsna lühikest kasvu, siis näen välja nagu mingi matsakas kääbus-elevant. 🙁 Samas ei ole ühegi rasedusega juurde tulnud meeletult kilosi, need lihtsalt jaotuvad kõik üle kere laiali ja see teebki koledaks kogu visuaalse pildi. Aga eks tuleb üle elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, raseduste ajal mind absoluutselt ei häirinud kintsude jämedamaks muutumine – minu meelest olid rasedused erilised seisundid ja jämenemine (mõistlikkuse piires, muidugi) igati hea ja õige ja küll ei tekkinud mingit tunnet, et peaks nüüd inimeste ees häbenema. Olin jäme ja rahulolev.

Küll aga oli peale esimest sünnitust oma ikka veel suure, aga tühja ja lõdva kõhuga keha peeglist vaadates selline tunne, et appiii, kas selline kott nüüd jääbki ette ja kas on tõesti võimalik, et nii suured voldid puusadelt veel ära kaovad? Et okei, lapse sünd on kõige olulisem, aga sellise kehaga ikka annab nüüd harjuda, oh-ho-hoo. Kohmakas oli käia, kuidagi tossa-tossa kõnnak ja higistama ajas ka (ok, see oli tegelikult imetamisest). Tegelikult kadus kott eest ja voldid puusadelt ilusti ning ka reied läkisid vanasse mõõtu tagasi, aga see võttis aega u. 9 kuud intensiivset imetamist. Peale teist rasedust ennast eriti ei vahtinud, lootsin lihtsalt, et küll ta läheb – ja tasapisi läkski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas teid ei häiri rasedusaegne keha koledaks muutumine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.