Esileht Väikelaps Kas teie laps on ka praegu haige ?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas teie laps on ka praegu haige ?

Postitas:

Kui kaua ja millised sümptomid ?

Meil juba üle nädala tüütu nohu ja palavik tuleb-läheb ;(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on jäänud ainult mõningane ninakinnisus. Palavikku pole tal pea üldse märganud.
Aga kogu pere põdes novembrist saati mingit eriti imelikku vastikut pikka köha, mina olen nüüd viimane – hakkab vaikselt üle minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kaks lasteaialast 5a ja 7a. Nemad detsembri keskpaigast terved olnud.
Aga kodune 2,5a laps jäi järsku väga haigeks. Muidu oli ka detsembrist terve. Aga eelmine reede tõusis järsku 38,5 palavik, laupäeval oli juba 40,5 palavik. Läksime lastehaiglasse, kus avastati mõlemapoolne kõrvapõletik ja angiin. Sai 10 päevase AB kuuri. Üleeilsest palavikku pole olnud rohkem ja hakkame vist terveks saama. Aga täitsa müstiline, kust see haigus tuli. Polnud eelnevalt nohu ega midagi. Laps oli roosa ja rõõmus ja järsku ärkas kõrge palavikuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 10:09; 13.02 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemal lapsel on ka angiin nii olnud, et terved ja järsku tõuseb kõrge palavik ja siis kurku vaadates mandlid plekke täis ja suured.
Angiin jms kurguhaigused teevadki järsku väga kõrget palavikku.
Suurem laps põdes angiini viimati 2 aastat tagasi ja siis oligi nii, et ainult ibu+paracetaool koos hoidsid palavikku maas. Muidu lõi järsult 39-40 palaviku koguaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil just täna 2-aastasel algas nohu. Tatti voolab nii mis hull ja silad märjad. palavikku pole. Loodan parimat, et 3-kuune laps talt nohu üles ei korja – seni peale beebi sündi on suurem olnud 2 korda nohus ja beebiga on asi õnneks läinud.

Üritasin hommikul lapsega kokku leppida, et ta täna ei lähe väikevenda musitama ja kallistama, muidu jääb vennake haigeks 😀 ei tea, palju ta asjast aru sai 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, 2-aastane laps ja nohus. Rotaviirusest sai just terveks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kodune 2,5a laps jäi järsku väga haigeks. Muidu oli ka detsembrist terve. Aga eelmine reede tõusis järsku 38,5 palavik, laupäeval oli juba 40,5 palavik. Läksime lastehaiglasse, kus avastati mõlemapoolne kõrvapõletik ja angiin. Sai 10 päevase AB kuuri. Üleeilsest palavikku pole olnud rohkem ja hakkame vist terveks saama. Aga täitsa müstiline, kust see haigus tuli. Polnud eelnevalt nohu ega midagi. Laps oli roosa ja rõõmus ja järsku ärkas kõrge palavikuga.

Meil oli 5-aastasel samade sümptomitega gripp. St arst diagnoosis kõrvapõletiku ja angiini ja tahtis AB kirjutada, mina nõudsin gripitesti. Tehtigi test ja kohe näitas grippi. Kohe saime Tamiflu peale ja järgmiseks päevaks olid kadunud nii kõrvapõletik kui angiin. Perearst oli väga üllatunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 15:28; 19.02 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks lasteaialast olid viimati haiged jõulude ja uue aasta vahel. Veidi tatised ja köhased on vahelduva eduga kogu aeg, aga seda ma ei loe haigestumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Lapsel tuulerõuged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kodune 2,5a laps jäi järsku väga haigeks. Muidu oli ka detsembrist terve. Aga eelmine reede tõusis järsku 38,5 palavik, laupäeval oli juba 40,5 palavik. Läksime lastehaiglasse, kus avastati mõlemapoolne kõrvapõletik ja angiin. Sai 10 päevase AB kuuri. Üleeilsest palavikku pole olnud rohkem ja hakkame vist terveks saama. Aga täitsa müstiline, kust see haigus tuli. Polnud eelnevalt nohu ega midagi. Laps oli roosa ja rõõmus ja järsku ärkas kõrge palavikuga.

Meil oli 5-aastasel samade sümptomitega gripp. St arst diagnoosis kõrvapõletiku ja angiini ja tahtis AB kirjutada, mina nõudsin gripitesti. Tehtigi test ja kohe näitas grippi. Kohe saime Tamiflu peale ja järgmiseks päevaks olid kadunud nii kõrvapõletik kui angiin. Perearst oli väga üllatunud.

Meile isegi ei pakutud gripiproovi. Aga nüüdseks õnneks laps terve

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 10:09; 13.02 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaanuari keskel oli Gripp A – oli 2 nädalad . Eile 4a lapsel algas uuesti kurguvalu, nohu, palavik… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<bockquote>
Meile isegi ei pakutud gripiproovi. Aga nüüdseks õnneks laps terve

Meile ka ei pakutud, ma ise avaldasin tungivat soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 15:28; 19.02 21:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Kas teie laps on ka praegu haige ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.