Esileht Hobinurk Kas teil on mõni nö ebanaiselik hobi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Kas teil on mõni nö ebanaiselik hobi?

Postitas:

Lihtsalt ajaviiteküsimus. Kas tegelete vabal ajal millegi sellisega, mida harrastavad peamiselt mehed – nt käite kalal või jahil, mängite jalgpalli või teete raskejõustikku, putitate tsiklit või käite tiirus laskmas? Või midagi taolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 22:36; 06.04 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah – rahateenimine ja seksimine. Mõlemad meeldivad väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah – rahateenimine ja seksimine. Mõlemad meeldivad väga.

kas see on sinu arvates ebanaiselik kui sulle meeldib raha teenida või seksida? et sinu arvates naised on sellised, kellele kindlasti ei meeldi seksida ja kindlasti ei meeldi neile ka raha teenida. Oled enda arvates kohe väga ebanaiselik ja kõigist teistest naistest erinev?

minumeelest ei liigitu kumbki sinu poolt mainitud asi ka selle alla, mis oleks hobi. Kõik teenivad raha ja kõik seksivad, mis hobi see ikka 😀

Mul endal on erinevaid hobisid. Näiteks naiselikuks peetavatest mulle meeldib õmmelda ja kududa. Ebanaiselikeks peetavatest mulle meeldib ulme- ja õudusfilme, märuleid vaadata ja arvutimänge mängida. Kudumis- ja õmblemishuvilisi sõbrannasid mul on, aga selliseid sõbrannasid, kes arvutimänge mängiksid, mul ei ole. filmide osas on mul ka nagu rohkem meestega üks maitse (välja arvatud sõja- ja spordifilmid) 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean autodest ja mootorratastest palju just tehnilise poole pealt. Üldse huvitab mind kuidas asjad töötavad, niiet kui kodus midagi katki läheb siis mina olen see kes parandab. Kui abiellusime tõin mina meie ühisesse koju oma tööriista kasti koos akutrelliga ja puha:D Kui on midagi vaja joonise järgi kokku panna, joonist koostada, mõõta, arvutada siis jällegi minu teema. Ühtlasi meeldivad relvad ja neistki tean rohkem rääkida kui keskmine mees. Vajadusel ka osadeks võtta ja kokku panna. Olen käinud kick boxi trennis ja mõtlen uuesti minna. Neid asju on tegelikult nii palju:D

Naiseliku poole pealt olen üsna hästi ilu- ja moeuudistega kursis. Iga kord enne välja minekut meigin nii tunnikese (aluskreem, jumestuskreem, peitekreem, värvid ja põsepuna, mõni kord ka kunstripsmed). Mul on pikad loomulikud juuksed mis on alati soengusse sätitud. Olen absoluutselt viimane inimene kellelt oodataks mehelikke huvisid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tulnud ise selle pealegi, et minu hobid just eriti mehelikud on..

Mulle meeldib lennundus ja lennukid, seda eriti ehituse küljepealt. Mulle meeldib hobikorras programmeerida. Arvutimängud meeldivad ka, kuid neid küll ühele kindlale soole ei saa omistada. Tõstan raskusi, kuid teen seda pigem selle tõttu, et vastupidavus/kardio ei sobi mulle füüsilises mõttes – olen loomulikult lihaseline ja rohkem sprintija tüüpi. Tulirelvad ning noad meeldivad samuti, kuid ma ei ela eestis, ning siin on nad keelatud tsiviilisikutele. Eestis olles käin lasketiirus. Tegelen enesekaitsega samuti, kuid mitte väga konkreetsel viisil (krav maga, mis ei ole eriti süstematiseeritud, sest ei ole nii öelda “võitluskunst”, fitness poksimine jne, mingit vööd mul ette näidata ei ole.)

Naiselikkudest huvidest olen mina samuti meigi- ja ilu-uudistega kursis ja kodust ilma meigita naljalt ei lahku, üsna tihti on see ka iga kord erinev ja väljapaistev, sest minu jaoks on meikimine kunstiline tegevus. Lisaks tegelesin lapsena ratsutamisega ning olgugi, et sellega tegelevad ka mehed ja paljud tippsportlased on mehed, siis trennis oli poisse vähe. Seega see vist siis veidi naiselikum huvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Restaureerin vanu uksi. Seni olen vinks-vonks korda teinud kolm ust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meeldib jõusaalis kange rebida. Tegelikult ei peaks see olema ebanaiselik, kuid millegi pärast ei näe tihti naisi raskusi tõstmas. Pigem sitsivad seal jooksulintide peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ületan pidevalt lubatud piirkiirust (ikka tunduvalt; linnas 80, maanteel 125-130-140) ja käitun liikluses rullnoklikult. See on nõme, ohtlik ja paha-paha, aga ei suuda lõpetada, nagu mõni ei saa lõpetada suitsetamist või saiakeste söömist. Siiani olen kogu elu jooksul saanud vaid ühe kiiruseületamise trahvi, nii et: kus on meie politsei silmad?
Olen naine 45+.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 07:19; 06.04 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib rallit sõita, jagan ka tehnilist poolt, meeldib puude lõhkumine, panen rõõmuga mööblit kokku, taastan pehmet mööblit, parandasin vanasti tehnikat (tänapäevased on imelike kruvidega), igasuguse tehnikavidinate seadistamine on kodus minu teha, oskan plaatida, oskan boilerit puhastada, löön kanal pea maha, nülin jänest, roogin kala, püüaks ka aga kannatust ei ole.
Ei meeldi käsitöö, söögitegu, vihkan nõudepesu, moest ei tea midagi peaasi et mugav oleks, meigin korra kuus kui teatrisse läheme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oman relva ja käin lasketiirus. Plaanin ka krav maga treeningule minna. Kas see on siis mehelik?

Tegelikult peaksid tänapäeval justnimelt naised tegelema selliste asjadega, et nad oleksid kindlad, et suudavad ennast ise alati kaitsta (ja vajadusel ka teisi nt oma lapsi).

Muudeks (nö naiselikeks hobideks) on tantsimine, kokkamine, teatris käimine, õmblemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan ajalugu, poliitikat, füüsikat, jõusaali trenni, lendamist, ujumist, kino, teatrit, muusikat, arvuteid, ehitamist, mootorrattaga sõitmist ja ratsutamist.

Ei armasta söögitegemist, käsitööd, poodlemist, mukkimist, heledaid ja kirjusid rõivaid, kodukaunistamist, peenarde tegemist, esoteerikat, ökomökot.

Olen pikka kasvu, heleda poisipeaga, seljas enamasti mustad teksad, nöörsaapad, must t-särk ja must nahkpintsak. Ilmselt on mõni LB tüdruk mulle ammu silma visanud, aga nende kurvastuseks olen 100% hetero.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 08:52; 06.04 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängin malet, pokkerit ja bridži. Tunnen sügavat huvi poliitika vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ületan pidevalt lubatud piirkiirust (ikka tunduvalt; linnas 80, maanteel 125-130-140) ja käitun liikluses rullnoklikult. See on nõme, ohtlik ja paha-paha, aga ei suuda lõpetada, nagu mõni ei saa lõpetada suitsetamist või saiakeste söömist. Siiani olen kogu elu jooksul saanud vaid ühe kiiruseületamise trahvi, nii et: kus on meie politsei silmad?
Olen naine 45+.

Idikas – kõlab, nagu oleksid siiski sutsu-tiba uhke selle üle, vastasel juhul ei julgeks sa seda isegi anonüümses foorumis kirjeldada. Ja sa kirjutad sellisest asjast ‘hobi’ rubriigis? Sama hästi võiks ebanaiselike hobide kirjeldamise rubriigis kirjeldada loomade kividega loopimist vms.

Loodan, et motivaatoriks, mis paneks suutma lõpetada, pole kellegi teise vigastused või koguni surm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 10:52; 06.04 11:02; 06.04 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan ajalugu, poliitikat, füüsikat, jõusaali trenni, lendamist, ujumist, kino, teatrit, muusikat, arvuteid, ehitamist, mootorrattaga sõitmist ja ratsutamist.

Ei armasta söögitegemist, käsitööd, poodlemist, mukkimist, heledaid ja kirjusid rõivaid, kodukaunistamist, peenarde tegemist, esoteerikat, ökomökot.

Olen pikka kasvu, heleda poisipeaga, seljas enamasti mustad teksad, nöörsaapad, must t-särk ja must nahkpintsak. Ilmselt on mõni LB tüdruk mulle ammu silma visanud, aga nende kurvastuseks olen 100% hetero.

No ujumist, kino, teatrit, muusikat ja ratsutamist ei peeta vähemalt väga ammusest ajast isegi stereotüüpselt ebanaiselikeks 🙂 Ratsutamine on minu meelest pigem tüdrukute hobi ning kinno ja teatrisse veavad samuti pigem naised mehi kui vastupidi.

Kusjuures söögitegemist ei armasta minu meelest väga paljud muidu vägagi stereotüüpse naiselikkusega seostatavad isikud – ‘beibed’ nt. Võib-olla naiselikkuse mõiste on ajas muutuv, ent mulle tundub, et moodsa naiselikkusega kodus söögi tegemise fännamine eriti kokku ei käi, seda võtavad paljud pigem tüütu kohustusena. Esoteerikat aga ei armasta minu meelest enamus intelligentseid inimesi – või seostatakse naisi tõesti lihtsameelsuse ja rumalusega?

Üldiselt arvan, et oled üsna tavaliste hobidega naine ja selles osas ei midagi šokeerivat ega silmapaistvat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 10:52; 06.04 11:02; 06.04 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas just hobi aga mulle meeldib mööblit kokku panna. Kui uus mööblitükk on koju toodud siis võtan detailid pakendist välja, joonised ka ning panen mõnuga kokku. Meest koostamisel abistama ei lase, vahel vaid siis kui nt detail on liiga raske üksi püsti tõstmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõidan tsikliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelen kõikvõimaliku remondi ja ehitusega ning käin mägedes. Kuigi naisi käib ka päris palju, siis ikkagi on 80% kontingendist mehed. See on suht imelik, kuna tegelikult kohanevad naised keskmiselt kõrgusega palju paremini kui mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ujumist, kino, teatrit, muusikat ja ratsutamist ei peeta vähemalt väga ammusest ajast isegi stereotüüpselt ebanaiselikeks Ratsutamine on minu meelest pigem tüdrukute hobi ning kinno ja teatrisse veavad samuti pigem naised mehi kui vastupidi.

Ma lihtsalt lugesin üles, mis mulle meeldib või mitte. Ma ise ei liigita ühtegi tegevust naiselikuks ega mehelikuks, kuna reeglina pole neil sugudega midagi pistmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 08:52; 06.04 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sôidan motokrossi, ehitan mudellennukeid; ja mul on eesti parim kogu raie- ja torkerelvade raamatutest. tôsi, “naiselik” on viimetinimetet kogu juures see, et kogu on yles ehitatud peamiselt antud valdkonna ilurelvadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ainult kesksoolised hobid, või hoopis sootud hobid. Näiteks tantsimine, kokkamine, lugemine, mälumäng.
Mehelikuks võib pidada siis vast teemaalgatuseski mainitud jalgpalli, mängin naiste võistkonnas. Teisi jalgpallihuvilisi naisi tean ma palju (meil meeskonnaski neid 20 ja võistlustel ka teiste naiste vastu), seega ma ei peaks seda ala teps mitte mehelikuks. Fifat jm mänge mängin ka, ükski mu tuttav naine ei mängi neid mänge. Mehed küll, eriti need, kes ise muidu ei mängi palli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisi jalgpallihuvilisi naisi tean ma palju (meil meeskonnaski neid 20 ja võistlustel ka teiste naiste vastu), seega ma ei peaks seda ala teps mitte mehelikuks.

No selles mõttes ikka on, et naisjalgpallurite arv on meeste omast ehk 5%.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 22:36; 06.04 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meeldib puid lõhkuda, käin mööbli reustareerimit õppimas ja tõsime plaan on hakata maal kalal käima.
naiselik pool ei ole eriti arenenud, meigin vähe ja käin juuksed hobusesabas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Restaureerin vana mööblit, käin kalal.
Hobiks nimetada seda ei saa, sest midagi nauditavat ses pole, aga teen mitmesuguseid torumehe ja kanalisatsiooni töid.
Mulle meeldib igasugune ehitustöö ja teen oma lõbuks erinevaid projekte (sh hoonete omi), aga muidugi mitte pädeva arhitekti tasemel, pole seda õppinud.
Kogun raha väikese kerge mootorratta ja A-kategooria juhiloa jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mööbeldan oma maja piires. Ikka ka suuri mööblitükke üksi ühest maja otsast teise- abieluvoodi, suured kapid, kummutud jne. Mida vaja, et saaks jälle uue olemise.
Üldse lihvin, pahteldan, tapeedin, värvin, ehitan mööblit, panen kokku mööblit.
Puid lõikan ja olen ainus, keda mu mees autorooli nii usaldab, et kõrval magada julgeb.

Vot relvad ei meeldi. Ma pole isegi vaadanud, milline meil relvakapis on ja ei taha relvaluba teha, kuigi mees ikka nuiab.

Vihkan söögitegemist.
Aga olen suht kõrend ja käin vaid kleitides :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen jahimees, või sis jahinaine? Jahil käin juba aastaid ja relvad koos loaga on mul ka juba aastaid. Alles lasime põdra 🙂
Minu abikaasat see eriti ei huvita ja kaasas ei kái. Ainult suve jahimeeste suvepäevadel. Seega olen jahimeeste seltsis ainuke naine. Mehed hoiavad mind ka muidugi 😀
kuigi kui meestel suurem jooma, siis mina olen see kaine rool, kes nad koju oma pere juurde transpordib. Ise ütlevad ka, et olen neid kohusetundlikumaks muutnud, loodan et see nii ka on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ületan pidevalt lubatud piirkiirust (ikka tunduvalt; linnas 80, maanteel 125-130-140) ja käitun liikluses rullnoklikult. See on nõme, ohtlik ja paha-paha, aga ei suuda lõpetada, nagu mõni ei saa lõpetada suitsetamist või saiakeste söömist. Siiani olen kogu elu jooksul saanud vaid ühe kiiruseületamise trahvi, nii et: kus on meie politsei silmad?
Olen naine 45+.

Hahaa, ma vaatasin eile just, et mingi naljakas mulletmees ületab oma ülinaiseliku väikese punase FIATI-käkatsiga kiirust ja sõitis ka eriti ebastabiilselt, tegi kahtlase väärtusega manöövreid. Eriline “road rage” läks lahti siis, kui üks kaubik temast möödasõidu julges teha.
See olid siis sina hoopis? :)

Lolliks oled läinud või? Miks sa mulle mingit punast väikest käkki üritad pähe määrida? Taolise sõidustiili viljelemiseks on mul korralik suur-keskklassi auto, võimsa mootoriga ja turvalise kerega. Suudan selliseid ise osta, ei ole mehe kingitud. Puhta napakas oma fiatiga siin. Oksed on need ‘naistekad’, nagu plekist nukumajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 07:19; 06.04 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan remondi tegemist (pahteldamine, värvimine jne), vaatan palju spordivõistlusi. Vihkan söögitegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ületan pidevalt lubatud piirkiirust (ikka tunduvalt; linnas 80, maanteel 125-130-140) ja käitun liikluses rullnoklikult. See on nõme, ohtlik ja paha-paha, aga ei suuda lõpetada, nagu mõni ei saa lõpetada suitsetamist või saiakeste söömist. Siiani olen kogu elu jooksul saanud vaid ühe kiiruseületamise trahvi, nii et: kus on meie politsei silmad?
Olen naine 45+.

Hahaa, ma vaatasin eile just, et mingi naljakas mulletmees ületab oma ülinaiseliku väikese punase FIATI-käkatsiga kiirust ja sõitis ka eriti ebastabiilselt, tegi kahtlase väärtusega manöövreid. Eriline “road rage” läks lahti siis, kui üks kaubik temast möödasõidu julges teha.
See olid siis sina hoopis?

Lolliks oled läinud või? Miks sa mulle mingit punast väikest käkki üritad pähe määrida? Taolise sõidustiili viljelemiseks on mul korralik suur-keskklassi auto, võimsa mootoriga ja turvalise kerega. Suudan selliseid ise osta, ei ole mehe kingitud. Puhta napakas oma fiatiga siin. Oksed on need ‘naistekad’, nagu plekist nukumajad.

Või koguni ‘sõidustiili viljelemiseks’. Wow. või oleks ehk õigem öelda ‘normaalne’.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 10:52; 06.04 11:02; 06.04 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelen kikkpoksiga juba aastaid. no kohe nii hirmsasti meeldib. enamasti on treeningpartneriteks mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Lasketiirus käin ja seega ka relva oman.
Arvutimängud mis peamiselt seotud sõja ja tapmisega.
Ahjaa, raha teenimine on ka minu hobi, sest mees kogemata teenib vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Hobinurk Kas teil on mõni nö ebanaiselik hobi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.