Esileht Ilu ja tervis kas teil on olnud pretensioone ilukliiniku/salongi vastu

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kas teil on olnud pretensioone ilukliiniku/salongi vastu

Postitas:

Mida olete teinud olukorras kus te väiksema või suurem iluprotseduuriga rahul pole olnud?
mul on konkreetselt olukord kus täitesüsti tegija lubas, et tõstab suunurgad ülespoole, aga tegelikkus on see, et suuümbrus on paistes, moonutatud ja ebatasane. Süstidest on möödas juba 2 nädalat nii et ma ei looda, et midagi paremaks muutub. Süstide eest makstud raha on minu jaoks suur summa ja tulemus halvem kui enne. Mida teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu ikka pöörduda kliinikusse, kus süstid tehti. Mis nemad ütlevad asja kohta? Samas iga protseduuriga kaasnevad võimalikud kõrvaltoimed ja vahel polegi positiivset tulemust, selle kohta palutakse tavaliselt täita nõusolekuvorm, nii et ega väga kaevata pole kuskile. Kui sulle kõrvaltoimeid ega oodatavat tulemust arusaadavalt ei selgitatud, on muidugi teine lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 21:46; 25.12 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa sinna kliinikusse tagasi ei pöördu ja ei ütle, et sa pole tulemusega rahul? Korralikus kohas käisid või vaatasid, et hea odav hind ja muu polnud oluline? Süsti tegijaid on ju juba iga nurga peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa seda tegid?
Tartus ,Tallinnas või kuskil veel?
Plaanisin ka uuel aastal teha suunurkade tõstmist natuke aga sellist tulemust ma ei olelks osanud arvatagi, nüüd mõtlen kas julgengi =/.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 20:55; 02.12 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.esteetiline.ee/hinnakiri

Kas tundub korralik koht ?oskab kegi kommenteerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 20:55; 02.12 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tuleb kliinikusse pöörduda, järelkontroll on igati normaalne ja tavaline.
Ma ei tea, kes seal tegijad on, aga ilusüstide puhul on äärmiselt oluline, et tegija oleks arst või vähemasti õde. On uskumatu, et täitesüste võivad meil teha isegi kosmeetikud, aga kosmeetikul ei saa olla lihaste toimimise üksikasjadest kunagi nii head ülevaadet. Ka arstid koolitavad end pidevalt juurde, kes seda tööd teevad.
Kui oma kliinikust abi ei saa, kirjuta, ma tean soovitada kohta, kus mu õel tehti “s..st saia” ehk viletsasti tehtud süst tehti hoopis paremini üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.esteetiline.ee/hinnakiri

Kas tundub korralik koht ?oskab kegi kommenteerida?

No ma ei tea… Mind teeks küll see lause kahtlustavaks:
“Teenuse eest tasumine kohapeal sularahas.” Iluteenuseid pakkuv kliinik ei suuda omale kaarditerminali või iZettle’it muretseda?! Minu meelest see ainult sularahas arveldamine ei ole hea märk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kasutage ometi oma pead! Kõik süstid millest siin foorumis räägitakse, peab sooritama kas ilukirurg või tema õde – on äärmiselt rumal lubada kosmeetikutel (ka kogenumatel) selliseid protseduure teha. Puutun antud valdkonnaga lähedalt kokku ja uskuge mind, see ei ole lihtsalt mingi aine süstimine kohta kus tundub korts olevat – piisavad anatoomilised teadmised on siiski meedikul mitte kosmeetikul (ja mitte igal meedikul vaid konkreetses valdkonnas väljaõppe saanul). Oluline on täitmisel arvestada äärmiselt palju asju – alustades näiteks miimiliste lihaste plastilisusest ja lõpetades sellega mis nurga all süstida. Te ei laseks ju ometi lihunikul pimesooleoperatsiooni teha? Kosmeetik ei ole kirurg ja kirurg ei ole kosmeetik – mõlemad peaksid siiski oma valdkonna juurde jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see ainult sularahas arveldamine ei ole hea märk.

Ainult sularahas arveldab ka Christinas Clinic, ma arvan, et põhjused selleks on teised kui see, et ei jaksa terminali rentida. Arstid on siiski seal head.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 21:46; 25.12 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasuguste tervishoiuteenuste või ka muude teenuste juures pole lubatud kliendile valetada või halva kvaliteediga teenust pakkuda.

Oma õigusi aitab kaitsta kõigi visiitide ja konsultatsioonide salvestamine. Näiteks kui lubati, et suunurgad tulevad ülespoole aga tulemus on teistsugune, siis kehtivad tarbijale/kliendile samad õigused nagu muudegi teenuste puhul. Kui aga konsultatsioonil öeldi, et selle protseduuriga suunurkade tõstmine ülespoole pole 100 % kindel, hea tulemuse saab vähem kui 50 % klientidest ja 20 % lõpetab tõsiste tüsistustega aga klient ikka soovis seda protseduuri, siis oli ise riskiga nõus. Kahjuks paljud tegijad valetavad oodatava tulemuse kohta ja ei paku adekvaatset infot protseduuri tegeliku efektiivsuse ja võimalike tüsistuste sageduse ja raskusastme kohta.

Väga sageli võetakse inimeselt allkiri paberile, kus inimene kinnitab, et on teadlik kõigist riskidest ja kõrvalmõjudest. Konsultatsioonil mainitakse tegelikult ainult ühte kõige väiksema sageduse ja raskusega kõrvalmõju aga kolm suurema sagedusega ja inimese elukvaliteeti rohkem kõjutavat kõrvalmõju jäetakse mainimata, sest muidu klient ei kirjuta äkki alla ning loobub protseduurist kui saab realistliku ülevaate riskidest.

Peamine probleem on suusõnalised kokkulepped ja konsulatsioonid ja et neist ei jää ilma salvestamata mitte mingisugust jälge maha. Kui on salvestis, siis saab kasvõi kohtus tõendada, kas teenuse pakkuja valetas või jättis suure osa olulist infot rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis kas teil on olnud pretensioone ilukliiniku/salongi vastu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.