Esileht Ilu ja tervis Kas tervis on kehva?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas tervis on kehva?

Postitas:

Käisin ise vereproovi andmas. Naistele suunatud oli see ja väga palju erinevaid asju vaadati. Lisaks sellele on ka ülekaalu ja laisk olen olnud pikka aega 🙁 eelmise aasta juunikuus tekkis seletamatu peapööritus, käisin neuroloogil, tema ei leidnud midagi. Veebruaris tekkis tunne nagu süda jätab lööke vahele. Käisin ekstra eestis, tehti ekg ja koormustest. Arst ütles, et süda on terve ja talub hästi koormust. Mingi aeg sain viirpalu tilkadega selle kontrolli alla ja magneesium+B6 tablettidega. Arst arvas, et närvidest, sest just veebruaris suri mu isa ja siis isapoolsed sugulased muutsid asja veelgi pingelisemaks ja siis hakkasin ka tundma neid vahelööke. Arst ütles, et ohtlikud need vahelöögid pole. Eestisse minnes ja seal natuke aega olles tundsin jälle neid lööke. Läksin uuesti kardioloogile kes samuti ütles, et midagi paha ei ole ja soovitas teha 2 panangini kuuri. Sellega kadusid praeguseks ära ja pole tundnud neid nüüd nii 1,5 kuud umbes.
Enamus vereproovi vastuseid vist peaksid korras olema aga mind paneb jubedalt muretsema kolesterooli vastus. Kui keegi oskab kommenteerida neid näite siis palun vastake 🙂 ootan sõnumit, et millal ma saan teha arstiga chat-kõne ( see kuulub hinna sisse ) ja siis eks tema ka räägib täpsemalt.
leukotsüüdid 4.8
erytrotsyydid 4.75
hemoglobiin 135
trombotsyydid 261
B-ESR 12
fP-glykoos 4.9
B-hemoglobiini-A1c 34,4
hemoglobiini-A1C,glyko 5.3
S-ferritiini 37.5
B12-vitamiini 348
folaatti 9.45
C-reaktiivinen proteiini 5,77
alaniiniaminotransferaas 17
kreatiniini 64
S-kalsium 2.36
fS-kolestoroli 5.6
kolestoroli high density 1.1
kolestoroli low density 3.8
triglytseriidid 1.57
S-tyreotropiini 2.72
fS-fosfaatti 1.13

Keegi kes asjast teab rohkem siis kas nende näitude põhjal on mu tervis väga halb? Paar nädalat tagasi muutsin ka oma menüüd oma elukaaslase eeskujul. Tellisin toitumiskava ja proovin seda nüüd järgida.
Olen 30-aastane naine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 09:06; 17.08 12:11; 17.08 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Mida see peaks tähendama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 09:06; 17.08 12:11; 17.08 17:16;
To report this post you need to login first.

Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Mida see peaks tähendama?

see on üks püsiteema siinsamas kõige ülemine. su postitus sobiks sinna paremini, pole mõtet jälle uut teemat teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Mida see peaks tähendama?

see on üks püsiteema siinsamas kõige ülemine. su postitus sobiks sinna paremini, pole mõtet jälle uut teemat teha.

Ja ei tea miks see peaks sinna paremini sobima? See, et küsin arvamust ei tee minust ärevuses vaevlevat inimest.
Enamik näite paistavad jah korras olevat aga paar tükki ei. Sellepärast selle teemaalgatuse tegingi.
Kui midagi teemasse puudutavat pole öelda siis võiks ütlemata jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 09:06; 17.08 12:11; 17.08 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik analüüsid korras. Jah põletikunäitaja minimaalselt tõusnud ja LDL veidi kõrgem, aga ikkagi korras.
arst

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikesed jalutuskäigud värskes õhus ei teeks paha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka olen arst ja soovitaksin kah sinna ärevike teemasse kolida.
Oled absoluutselt terve naine. Võta oma ülekaal alla ja koleterool langeb ise. Surema ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kas tervis on kehva?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.