Esileht Pereelu ja suhted kas usute, et 15-aastane poiss ei taha seksi?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: kas usute, et 15-aastane poiss ei taha seksi?

Postitas:

Kas usute, et 15-aastast poissi on võimalik vägistada?

Loomulikult ei usu.
Aga kuna USA on ka advokaatide ja kohtusüsteemide maa, siis seda 1 miljon dollarit kahjutasu juttu usun küll.
Vanematel on palk väike ja isa avastas, et keegi võiks raha maksta.
Isegi Eestis läheks iga ema selle mõtte peale märjaks, kui keegi maksaks 850000€ tema lapsele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 16:01; 16.08 16:56; 16.08 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätaks lapse soo kõrvale nüüd ja keskenduks lapse vanusele ja sellele, et tegemist teie lapsega? Kas vastused jäävad samaks? Põhimõtted`?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 19:37; 16.08 16:21; 16.08 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka kogu saadet näinud. See poiss ajas ise õpetajat taga. Aga õpetaja on täiskasvanu ja poiss on alaealine ja seetõttu vägistamine.

Kõike seda nimetatakse kristlikuks aususeks. USA on religioosne maa ja konservatiividel on suur mõjuvõim. Vaene naine peab kogu elu vanglas mädanema.

Loomulikult oleksin ma lapsevanemana otsinud võimalusi oma lapse täiskasvanud seksuaalpartner kohtusse kaevata, kui oleksin haistnud pea miljonit taskusse kukkuvat. Otsi lolli, kes seda ei teeks.
Kui sekspartner oleks vaene olnud, oleksin vaadanud peeglisse ja küsinud, mida ma last kasvatades valesti tegin, et ta vanu vaeseid naisi läheb keppima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.08 10:53; 16.08 10:58; 16.08 11:02; 16.08 11:10; 16.08 15:47; 16.08 16:52; 17.08 11:13; 18.08 11:29; 18.08 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätaks lapse soo kõrvale nüüd ja keskenduks lapse vanusele ja sellele, et tegemist teie lapsega? Kas vastused jäävad samaks? Põhimõtted`?

Et kui tütar seksib endast poole vanema mehega, siis on mingid põhimõtted we?
Idioot.
Või tahad seda öelda, et kui 15aastane poiss sai seksi, siis tal oli hea ja kui 15aastane tüdruk sai, siis on vägistamine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 16:01; 16.08 16:56; 16.08 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti teemaväliselt:

Kui sa inimese füsioloogiaga kursis oleksid, siis teaksid, et intiimkehaosade märgumist põhjustavad hormoonid

Ma olen üsna kursis.
Muide, üks noorem mees tunnistas mulle kunagi sama: pole vahet, kas niisama erutus või seksuaalne erutus – kõvaks läheb nii ehk naa.
Mehi kõrvalt pole näinud, isaseid koeri küll: erutuse peale (millel pole mingit pistmist seksuaalse erutusega) läheb kõvaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 20:52; 16.08 11:09; 16.08 12:16; 16.08 17:27; 17.08 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätaks lapse soo kõrvale nüüd ja keskenduks lapse vanusele ja sellele, et tegemist teie lapsega? Kas vastused jäävad samaks? Põhimõtted`?

Et kui tütar seksib endast poole vanema mehega, siis on mingid põhimõtted we?
Idioot.
Või tahad seda öelda, et kui 15aastane poiss sai seksi, siis tal oli hea ja kui 15aastane tüdruk sai, siis on vägistamine?

Kui sa oleksid mu esimest kommentaari ka lugenud teema alguses, siis oleksid asjale pihta saanud. Mina kommentaar on just vastupidine ja seda neile ,kes antud teemas lähtuvad lapse soost, mitte vanusest. Mina ütlesin kohesiin, et mis vahet seal on, l´mis soost on laps, süüdi on täiskasvanud inimene ja veel lausa õpetaja, kes vastutab laste eest. Nii et milleks sõimata, kui ise mööda panid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 19:37; 16.08 16:21; 16.08 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlesin kohesiin

Kohesiin võiks natukene kuss olla.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 16:01; 16.08 16:56; 16.08 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti teemaväliselt:

Kui sa inimese füsioloogiaga kursis oleksid, siis teaksid, et intiimkehaosade märgumist põhjustavad hormoonid

Ma olen üsna kursis.
Muide, üks noorem mees tunnistas mulle kunagi sama: pole vahet, kas niisama erutus või seksuaalne erutus – kõvaks läheb nii ehk naa.
Mehi kõrvalt pole näinud, isaseid koeri küll: erutuse peale (millel pole mingit pistmist seksuaalse erutusega) läheb kõvaks.

Anna kannatust! Noortel meestel toimubki kehas aeg-ajalt selline hormoonide möll, nii et nad on seksuaalobjekti otseselt nägemata aeg-ajalt pidevas erutusseisundis – see toimib n-ö mõtte jõul. Loomade elus on aga kindlad kiimaperioodid, kus ka loomad on praktiliselt permanentses erutusseisundis, et sobiva partneri lähedusse sattumisel kohe paaritumiseks valmis olla. Mitu klassi sul haridust on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.08 10:53; 16.08 10:58; 16.08 11:02; 16.08 11:10; 16.08 15:47; 16.08 16:52; 17.08 11:13; 18.08 11:29; 18.08 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, see, et mõne arvates toimuvad asjad ainult üht moodi, ei tähenda, et see ka alati ja igal olukorras nii oleks. Rohkem ei viitsi jahuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 20:52; 16.08 11:09; 16.08 12:16; 16.08 17:27; 17.08 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on karistatav
§ 143 2. Suguühe või muu sugulise iseloomuga tegu mõjuvõimu kasutades
(1) Täisealise isiku poolt noorema kui kaheksateistaastase isikuga suguühtesse astumise või muu sugulise iseloomuga teo toimepanemise eest, ära kasutades kannatanu sõltuvust süüdlasest või kuritarvitades saavutatud mõjuvõimu või usaldust, kui puudub käesoleva seadustiku §-s 141 sätestatud vägivald või seisund, milles inimene ei olnud võimeline vastupanu osutama või toimunust aru saama, –
karistatakse kahe- kuni kaheksa-aastase vangistusega.

sama seis, kui õpetaja kasutab ära usaldust, oma mõjuvõimu jne- saab samuti katristada ning vahet ei ole, kas tüdruk või poiss on kannatanu.
Täiskasvanud isikul on alati suurem vastutus, seega see naisõpetaja on süüdi. Arvan, et keegi siin ei pea sellist käitumist normaalseks. Etteheita nüüd poisi vanematele, et nad asjale ametliku käigu andsid, ka ei saa. Iga vanem peaks oma last kaitsma.
Kunagi vägistasid mingi kamp naisi mehe nii, et hoidsid teda kinni ja tekitasid erektsiooni ning siis rahuldasid ennast. Mehel tekkis sellest suur vastikustunne naiste vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 07:34; 18.08 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii üldiselt teema küsimusele vastates: mina usun, et 15-aastane tahab seksi isegi rohkem kui nt 35-aastane. Üks asi on sotsiaalne küpsus ja valmisolek, teine asi kehaline pool. Pubekal on hormoonid värskelt ärganud ja möllavad täiega, aga kõrvade vahel veel väga palju ei ole.

Pigem just keskeas on seksiisu paljudel väiksem- tööd on palju, laste eest hoolitsemine, majapidamistööd ja sada muud asja võtavad võhmale ning lihtsalt pole aega kogu aeg seksi ja vastassoo peale mõtelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma hakkasin 13 aastaselt onaneerima. 15 aastasena olid hormoonid ikka nii laes, et oleksin puukändu ka võinud keppida kui sellel vähegi naise kuju oleks olnud. till oli pidevalt püsti. onasin kuskil 3-5 korda päevas fantaseerides ka oma naissoost õpetajatest. kui mõni kenam nooremapoolsem õpetaja oleks minuga seksinud, siis oleks see selles vanuses olnud mu unistuste täitumine.
samas, mis puudutab vägistamist, siis (eriti selles kergesti erutuvas vanuses) kui ka täiesti ebameeldiv persoon füüsiliselt mehe suguliiget ärritab on täiesti võimalik, et tekib erektsioon ja piisava füüsilise stimuleerimise järel ka seemnepurse. ehk mehe vägistamine on täiesti võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on karistatav
§ 143 2. Suguühe või muu sugulise iseloomuga tegu mõjuvõimu kasutades
(1) Täisealise isiku poolt noorema kui kaheksateistaastase isikuga suguühtesse astumise või muu sugulise iseloomuga teo toimepanemise eest, ära kasutades kannatanu sõltuvust süüdlasest või kuritarvitades saavutatud mõjuvõimu või usaldust, kui puudub käesoleva seadustiku §-s 141 sätestatud vägivald või seisund, milles inimene ei olnud võimeline vastupanu osutama või toimunust aru saama, –
karistatakse kahe- kuni kaheksa-aastase vangistusega.

sama seis, kui õpetaja kasutab ära usaldust, oma mõjuvõimu jne- saab samuti katristada ning vahet ei ole, kas tüdruk või poiss on kannatanu.
Täiskasvanud isikul on alati suurem vastutus, seega see naisõpetaja on süüdi. Arvan, et keegi siin ei pea sellist käitumist normaalseks. Etteheita nüüd poisi vanematele, et nad asjale ametliku käigu andsid, ka ei saa. Iga vanem peaks oma last kaitsma.
Kunagi vägistasid mingi kamp naisi mehe nii, et hoidsid teda kinni ja tekitasid erektsiooni ning siis rahuldasid ennast. Mehel tekkis sellest suur vastikustunne naiste vastu.

Selle paragrahvi alusel on raske kedagi süüdi mõista ehk see on praktiliselt samaväärne täiskasvanu vägistamisega, kus nn vägistatu peab tõestama, et teine astus temaga seksuaalvahekorda tema tahte vastaselt.
Pedofiiliasüüdistused käivad siiski sama seaduse teise paragrahvi alla ja see puudutab alla 14-aastasi: § 145. Suguühe või muu sugulise iseloomuga tegu lapseealisega

(1) Täisealise isiku poolt noorema kui neljateistaastase isikuga suguühtesse astumise või muu sugulise iseloomuga teo toimepanemise eest – karistatakse kuni viieaastase vangistusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.08 10:53; 16.08 10:58; 16.08 11:02; 16.08 11:10; 16.08 15:47; 16.08 16:52; 17.08 11:13; 18.08 11:29; 18.08 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele – alla 14a puhul on lisaks suguühtele iga sugulise iseloomuga tegu karistatav, 14-18 on nõutav mõjuvõimu, sõltuvuse olemasolu. ja kui täiskasvanu palub mingeid hüvesid, allutab ta mingil moel – siis on see karistatav. Näiteks pakub talle head töökohta, lubab häid hindeid jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 07:34; 18.08 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele – alla 14a puhul on lisaks suguühtele iga sugulise iseloomuga tegu karistatav, 14-18 on nõutav mõjuvõimu, sõltuvuse olemasolu. ja kui täiskasvanu palub mingeid hüvesid, allutab ta mingil moel – siis on see karistatav. Näiteks pakub talle head töökohta, lubab häid hindeid jne.

Nagu ma ütlesin, siis 14-aastase ja vanema puhul taandub asi ainult sellele, kui osavalt keegi teise süüd või enda süütust suudab tõendada ehk otsesõnu sõltub advokaadi võimekusest ja kohtunike meelestatusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 16.08 10:53; 16.08 10:58; 16.08 11:02; 16.08 11:10; 16.08 15:47; 16.08 16:52; 17.08 11:13; 18.08 11:29; 18.08 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama seis, kui õpetaja kasutab ära usaldust, oma mõjuvõimu jne- saab samuti katristada ning vahet ei ole, kas tüdruk või poiss on kannatanu.

Aga kas antud juhul õpetaja kasutas ära usaldust? Kui poiss tahtis seksida, siis õpetajal polnud vaja muud, kui vooluga kaasa minna.

Kunagi vägistasid mingi kamp naisi mehe nii, et hoidsid teda kinni ja tekitasid erektsiooni ning siis rahuldasid ennast. Mehel tekkis sellest suur vastikustunne naiste vastu.

Mehel tekib erektsioon vaid juhul, kui ta erutub seksuaalselt. Kui mees oleks algusest peale olnud ärevil ja hirmunud, tal poleks kõvaks läinud.

samas, mis puudutab vägistamist, siis (eriti selles kergesti erutuvas vanuses) kui ka täiesti ebameeldiv persoon füüsiliselt mehe suguliiget ärritab on täiesti võimalik, et tekib erektsioon ja piisava füüsilise stimuleerimise järel ka seemnepurse. ehk mehe vägistamine on täiesti võimalik.

See pole vist vägistamine. Isegi ebameeldiva isiku puudutused võivad olla meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.08 19:11; 15.08 20:12; 15.08 22:05; 16.08 10:50; 16.08 10:54; 16.08 11:15; 16.08 12:40; 16.08 15:38; 18.08 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täisealine seksi alaealisega peetaksegi vägistamiseks, vahet ei ole, mida alaealine asjast arvab.

Väga huvitav arusaam. Mul oli ka 17-aastaselt 18-aastane peika, ei ütleks, et see kuidagi veider on – vanusevahe ju ainult aasta. Samas selle lause järgi oli tema siiski täisealine ja mina alaealine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted kas usute, et 15-aastane poiss ei taha seksi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.