Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas võib tegu olla raseduse?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas võib tegu olla raseduse?

Postitas:

Mul paar päeva tagasi olid alakõhus päevade taoline valu, sii tundsin ka pikali olles torkeid paremal pool alakõhus. Järgmisel päeval märkasin tööl wc’s käies, et pesukaitsmel oli heleroosa voolus. Nüüd kerge peavalu, nagu valutab ja nagu ei valaluta ka, pissile ajab tihedamini, väike palavik on juba teist päeva 37-37.2, väsimus on, õrnalt halb olla, kõht kuidagi punnis nagu gaasi täis. Viimased päevad olid 13 jaanuaril, uued päevad peaksid hakkama 7 veebruaril. Täna tegin ka testi, aga vist oli negatiivne. Häguselt nagu kumas õrn väga hele triibuke, aga äkki kujutasin ette. Kas võib olla selliste tunnustega imetilluke rasedus?:) Tänan kes viitsib vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:57; 02.02 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah võid olla, aga ei pruugi. Natuke vara ongi öelda, tee uus test nädala pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah võid olla, aga ei pruugi. Natuke vara ongi öelda, tee uus test nädala pärast

Eile tegin biocard vsrajase pliiatstesti ja sellel on justkui õrn, hele teine triip. Hommikul suurest ootusest tegin benu pliiatstesti, aga sellel ei midagi. Kas testid on ka siis erinevad, kuigi tundlikus üks 10.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:57; 02.02 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oli nii, et olin vahekorras ov ajal ning oletatava pesastumise ajal esines ühel päeval kerget määrimist. Rasedustestid olid negatiivsed kuni päevade ärajäämiseni. Ma ise olin tegelikult kindel, et sel kuul ei läinud õnneks, aga siiski. Mina kasutasin ainult Biocardi varast testi ja no see näitas ikka alles siis kui päevad ära jäid. 10 päeva pärast ei olnud isegi heledat triipu mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et oled 🙂 Mul olid ka sellised sümptomid enne kui oma triibu kätte sain. Ise hakkasin tegema rasedusteste väga varakult, nüüd tean kui rumal ma olin. Triibu sain kätte alles 2 päeva enne võimalikku menstruatsiooni, triip oli heleroosa. Tegin kolme firma testiga ja koik näitasid õrna teist triipu ja nüüd on mul päevad hiljaks jäänud 4päeva ja homme on plaan teha uus test enda kindluseks 🙂 oota veel veidi..kuigi ma tean et see on hirmus piin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas võib tegu olla raseduse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.