Esileht Kodunurk Kassikarvad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kassikarvad

Postitas:

Kas keegi teab mõnda lahendust, kuidas kassikarvadest riietelt efektiivselt lahti saada? Ma ise mõtlen, et oleks tore kui leiduks mingi vidin, mis koos riietega pesumasinasse visata, et see need karvad enda külge koguks. No täitsa nõme, võtad puhtad riided pesumasinast ja ikka karvu täis..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 21:52; 07.08 01:32; 07.08 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tolmuimeja toru otsa käiv väike turbohari on üks asjalik vidin. õhujuga paneb harja selle otsiku sees pöörlema ja see korjab riietelt karvad ära. väga head tööd teeb.

meil müüakse haige hinna eest siin:
https://www.tooriistamaailm.ee/karcheri-vaibahari-turbo-160mm

Saksamaal maksab selline poes 20 €:
https://www.amazon.de/Swirl-208029-Polster-Tiefenreinigungsd%C3%BCse/dp/B00B941CCQ
ehk saab ka Amazonist Eestisse tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt tõmban riided märja käega paar korda üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jaksa kõiki neid riideid muudkui silitada, kui aus olla. Mul on kass sellise poolpika ja mega sileda karvaga ka, et esiteks tavalise kammiga teda kammida ei saa ja teiseks üritab ta kõik lähenevad kammid läbi pureda.. ühesõnaga ajab ta karva koguaeg ja igale poole. Väikeseks abimeheks on mingisugune kummist hari, millega saab küll riietelt vähekene lihtsama vaevaga karvad eemaldatud, aga ma eelistaksingi seda, et kui ma pesu pesumasinast võtan, siis oleks kõik puhas ja karvavaba. Tahaks loota, et kuskil keegi on midagi sellist leiutanud.. või siis peab tõesti ise arendama hakkama? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 21:52; 07.08 01:32; 07.08 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahendus on karvutud kassid. Mul on kolm kiilakat ja kolm bengalit (hästi lühikese karvaga).
Samas, kui tuttava pärslaste juurest tulen, olen ka karvane. See liimirull aitab ja pesu kuivatan väljad tuule käes. Ei juhtu ka midagi, kui mõni karv külge jääb. Kui teistel inimestel on kassikarvad riietel, läheb süda kohe soojaks????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahendus on karvutud kassid. Mul on kolm kiilakat ja kolm bengalit (hästi lühikese karvaga).
Samas, kui tuttava pärslaste juurest tulen, olen ka karvane. See liimirull aitab ja pesu kuivatan väljad tuule käes. Ei juhtu ka midagi, kui mõni karv külge jääb. Kui teistel inimestel on kassikarvad riietel, läheb süda kohe soojaks????

Mmmm, ei ole lahendus.. mul on kass juba kodus olemas ja karvaprobleemi pärast teda “välja vahetama” ei hakka. Siiski pereliige, mitte aksessuaar 🙂
Murekoht tõusis päevakorda vaid seetõttu, et lähiajal on perre sündimas beebi ja sooviks, et vähemalt tema riided oleksid mõnda aega karvavabad. Muidugi on see loogiline, et kui loom elamises, siis mingid karvad ikka kuskil on.. aga ma arvan, et pole patt, kui tahta neid võimalikult vähe vedelema igale poole 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 21:52; 07.08 01:32; 07.08 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuivatan riided kuivatis ja see klopib küll kõik karvad ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jaksa kõiki neid riideid muudkui silitada, kui aus olla. Mul on kass sellise poolpika ja mega sileda karvaga ka, et esiteks tavalise kammiga teda kammida ei saa ja teiseks üritab ta kõik lähenevad kammid läbi pureda.. ühesõnaga ajab ta karva koguaeg ja igale poole. Väikeseks abimeheks on mingisugune kummist hari, millega saab küll riietelt vähekene lihtsama vaevaga karvad eemaldatud, aga ma eelistaksingi seda, et kui ma pesu pesumasinast võtan, siis oleks kõik puhas ja karvavaba. Tahaks loota, et kuskil keegi on midagi sellist leiutanud.. või siis peab tõesti ise arendama hakkama? ????

Minu kammi- ja harjavihkajast kass lubab end tangle teezer juukseharjaga kammida. Isegu nurrub kui seda teen. Muid kamme-harju pureb ja ründab raevukalt. Meil tavalise lühema karvaga kass, ma ei tea Kas see hari poolpikkadele ka sobib.
Riiete kohta kahjuks ei tea midagi pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuivati on tõesti väga hea sellisel puhul. Mul on kodus nii kass kui koer ja mõlema karvu leidub elamises olenemata sellest, kui sageli neid kammid. Aga vähemalt kuivatist võttes ei ole riietel mitte ühtegi karva küljes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin sellise kinda, täna saan esmakordselt ära proovida, kas toimib.

https://www.aliexpress.com/item/Product-Silicone-True-Touch-Glove-Deshedding-Gentle-Efficient-Pet-Grooming-Dogs-Bath-Pet-Supplies-Blue-Pet/32799781680.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.u231aW

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Kassikarvad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.