Esileht Beebi ja mitmikud Kasutatud lutipudelid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kasutatud lutipudelid

Postitas:

Mul on terve hulk kasutatud lutipudeleid. Proovisin kõiksugu erinevaid ja mõnda pudelit kasutas laps vaid korra või kaks. Iseenesest täiesti korralikud. Lõpuks tal oli ikkagi vaid üks kindel pudel.
Kas viskate kõik vanad pudelid minema või annate kuhugi taaskasutusse? Mul ema nt arvas, et ei peaks ära viskama (ma ühe juba viskasin), et korralikud pudelid on mõndade emade jaoks ikka kulukas väljaminek jne.
Samas ma ise vist viskaks minema. Kuidas oleks õigem teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll mõlemad rinnalapsed olnud, aga suurema lapsega alguses läks ikka jupp aega, enne kui ta ainult rinnapiimast kaalutõusuks küllalt saama hakkas, ning kuna imemisvõte oli hea, sai ka ikka pudeleid proovitud. Väljapumbatud rinnapiima oli ka seal hea hoida. 4-5 tükki mul neid pudeleid vast on.

No mis ma ütlen. VÕÕRA beebi pudelit ma oma imikule tõtt-öelda küll ei tahaks, ehkki mõistuse järgi, mis see siis ära oleks. Kui on korralikult läbi keedetud, siis nooremale lapsele oleksin vajadusel küll suurema lapse pudeli ja luti südamerahus andnud. 🙂 Aga reaalselt mul suurem laps nüüd mängib nende ülejäänud pudelitega ja joodab neist oma nukkusid. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen andnud oma lapsele lutte ja pudeleid, mida mu sõbrannade lapsed on paar korda kasutanud.
Nimelt on kahel mu sõbrannal minu lapsest veidi vanemad lapsed, kes sõid pudelist harva ja ühtki lutti omaks ei võtnud.
Keetsin asjad läbi ja ei näinud probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastsündinule ostaks kõik uued. Juba 3-4-kuuse jaoks keedaks kasutatud pudeli läbi ja kasutaks, aga sinna otsa käiva luti ostsks pudelile uue. Mina pakuks naiste turvakodusse või mõnele sots. abi andvale organisatsioonile, kui mul üle oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundsin, et müüa oleks imelik (kuigi mul oli isegi vaid korra proovitud Medela Calma seal pundis).Andsin tuttavale eelnevalt küsides, kas soovib. Lutipudelitega on nagu mähkmetega, kunagi ei tea, mis konkreetsele titale sobib. Arvaski siis, ehk vajadusel proovib selle Calma ära ja siis teab uue osta, kui vaja. Muidugi vahepeal saavad pudelid steriliseeritud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutatud pudel on sama nagu kasutatud tass või lusikas. Kujuta nüüd ette, et sulle tuleb keegi külla, sööb kooki teelusikaga, sa pesed selle hiljem läbi ja sisi kas sa selle lusikaga rohtu annaksid beebile? Ikka annaksid ju. Mul 9kuusel lapsel näiteks ei ole mingit oma eraldi lusikat, annan lisatoitu tavaliste lusikatega, sahtlist järjest võtan puhta lusika.

Ise annetasin ära ka lausa medela calma luti – see pudel+lutt maksab poes 20 euri. Kuna oli vähe kasutatud (meie laps ei hakanudki ühtki pudelit võtma), siis ei näinud midagi hullu selles, lõpuks ikka otsustab see, kes selle uuesti kasutusse võtab.

Steriliseerin ka uusi pudeleid-lutte enne esmakordset kasutamist (ja aegajalt ka)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kasutatud lutipudelid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.