Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kasutatud vankrid – kust veel vaadata?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kasutatud vankrid – kust veel vaadata?

Postitas:

Olen seekord teise lapsega otsustanud vankri osta kasutatult, kuid tean väga vähe kohti kust vaadata. Olen läbi kamminud buduaari, perekooli laada ja ka FB-s grupp Muksula. Kust tasuks veel vaadata? Olen eriti huvitatud heledamatest emmaljungast või teutoniast, aga teades nende vastupidavust, ei näe mõtet uue eest suurt raha välja käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 15:19; 07.06 17:39; 07.06 21:00; 13.06 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soov, Kuldne Börs, Osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 15:52; 07.06 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas pood nimega Mõmmibeebi, seal praegu mitu Emmaljungat müügil, ise ostsime ka sealt.

https://www.mommibeebi.ee/products/category/411/down

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB-s on ka EJ grupp, palju kärusid leiab ka okidoki.ee-st

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest. Ma väga ei taha selliste gruppidega liituda ja ennast nö sõpradele “reeta”. Esimene laps juba nii suur, et igasugune käruteema reedaks mind kindlasti 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 15:19; 07.06 17:39; 07.06 21:00; 13.06 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest. Ma väga ei taha selliste gruppidega liituda ja ennast nö sõpradele “reeta”. Esimene laps juba nii suur, et igasugune käruteema reedaks mind kindlasti ????

kui kaua sa siis kavatsed oma rasedust sõprade eest varjata? Mingi hetk tuleb ju välja naguniii…..kummaline mõtlemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 15:52; 07.06 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap need, kel teada vaja, saavad ka teada või juba teavad. Paraku on kõigil meil sõbralistides ka inimesi, kes ei ole väga lähedased. No tõesti ei ole FB minu silmis koht, kus kõrvalised inimesed minu lapseootusest aimu peaksid saama. Aga no eks igaühel ole oma arvamus sellest ja minul paraku on ka sotsiaalmeedias keskmisest suurem privaatsuse vajadus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 15:19; 07.06 17:39; 07.06 21:00; 13.06 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On üks uus sait, mille alles hiljuti avastasin. Saab enda kriteeriumite järgi vankrit otsida.
Jama ainult, et veel vähe kasutajaid seal. https://www.kindeke.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okidokis on ka päris palju, kui FB-st ei taha otsida.
Aga ise heledat ei soovitaks, kuna need määrduvad nii ruttu (olenemata, mis müüjad räägivad). Endal olnud ka nii valge nahk kui beezikast riidest Emmaljungad 🙂 jube tüütuks läheb see puhastamine, sest kui hele vanker on must, siis see näeb kohe eriti jube välja. Mõnikors vaatan ja imestan, et kuidas emad oma lapsi nii mustadesae vankritesse söendavad panna. Ja valgete hiilgeaeg hakkab läbi ka saama 😛
Endal hetkel on tume Emmaljunga ja väga väga rahul 🙂 vanrki mark muidu iseenesest super!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okidokis on ka päris palju, kui FB-st ei taha otsida.
Aga ise heledat ei soovitaks, kuna need määrduvad nii ruttu (olenemata, mis müüjad räägivad). Endal olnud ka nii valge nahk kui beezikast riidest Emmaljungad ???? jube tüütuks läheb see puhastamine, sest kui hele vanker on must, siis see näeb kohe eriti jube välja. Mõnikors vaatan ja imestan, et kuidas emad oma lapsi nii mustadesae vankritesse söendavad panna. Ja valgete hiilgeaeg hakkab läbi ka saama ????
Endal hetkel on tume Emmaljunga ja väga väga rahul ???? vanrki mark muidu iseenesest super!

Aitäh nõuande eest, aga mul oli ka esimese lapsega hele vanker. helebeez i coo ja ei olnud see puhastamine midagi üle mõistuse. Kõik detailid läksid õhtul masinasse ja hommikuks oli kuiv. Või suvel tunnike õues nööri peal ja vanker oligi puhas. Seepärast ma ei oskagi heledat karta. Samuti on mu tuttaval kasutatult ostetud emmaljunga, hele ja tal endal läheb see nüüd kolmandat ringi kasutusele ja püsib puhas küll. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 15:19; 07.06 17:39; 07.06 21:00; 13.06 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okidokis on ka päris palju, kui FB-st ei taha otsida.
Aga ise heledat ei soovitaks, kuna need määrduvad nii ruttu (olenemata, mis müüjad räägivad). Endal olnud ka nii valge nahk kui beezikast riidest Emmaljungad jube tüütuks läheb see puhastamine, sest kui hele vanker on must, siis see näeb kohe eriti jube välja. Mõnikors vaatan ja imestan, et kuidas emad oma lapsi nii mustadesae vankritesse söendavad panna. Ja valgete hiilgeaeg hakkab läbi ka saama
Endal hetkel on tume Emmaljunga ja väga väga rahul vanrki mark muidu iseenesest super!

Aitäh nõuande eest, aga mul oli ka esimese lapsega hele vanker. helebeez i coo ja ei olnud see puhastamine midagi üle mõistuse. Kõik detailid läksid õhtul masinasse ja hommikuks oli kuiv. Või suvel tunnike õues nööri peal ja vanker oligi puhas. Seepärast ma ei oskagi heledat karta. Samuti on mu tuttaval kasutatult ostetud emmaljunga, hele ja tal endal läheb see nüüd kolmandat ringi kasutusele ja püsib puhas küll. ????

Nõustun. Mul oli esimese lapsega valge nahast Emmaljunga ning väga lihtne oli puhas hoida. Pesemaei pidanud kordagi, niiskete salfakatega või niiske lapiga ajas asja ära. Korra hüppas mu SLK poriste käppadega peale ja isegi siis sain vaid niiskete lapikestega hakkama. 🙂 Tõsi, nüüd enam Emmaljungat ei ostaks, kuigi oli kvaliteetne ja väga läbi mõeldud vanker. Ei ole enam minu maitsele need “tangid”.
Enda oma müüsin Okidokis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kasutatud vankrid – kust veel vaadata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.