Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Katkemine ja uus ov

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Katkemine ja uus ov

Postitas:

12.08 oli mul raseduse katkemine 6. nädalal. Veritsus ja määrimine lõppes 18.08. Kõik puhastus arsti sõnul ise ja hakkasin igaks juhuks uuesti ov teste tegema. Sain advanced testiga püsiva naerunäo juba täna – kolm päeva peale määrimise lõppu. Tegutsesime küll eile õhtul aga mul ei ole mitte mingeid ov sümptome. Tavaliselt tunnetan väga selgelt ära.
Kellel kogemusi, mis aja jooksul ov ja tsükkel jälle korrapärane on, kuidas ov nii ruttu platsis on? 6-7 päeva tagasi oli hcg veres veel olemas aga arsti sõnul languses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 09:12; 21.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12.08 oli mul raseduse katkemine 6. nädalal. Veritsus ja määrimine lõppes 18.08. Kõik puhastus arsti sõnul ise ja hakkasin igaks juhuks uuesti ov teste tegema. Sain advanced testiga püsiva naerunäo juba täna – kolm päeva peale määrimise lõppu. Tegutsesime küll eile õhtul aga mul ei ole mitte mingeid ov sümptome. Tavaliselt tunnetan väga selgelt ära.
Kellel kogemusi, mis aja jooksul ov ja tsükkel jälle korrapärane on, kuidas ov nii ruttu platsis on? 6-7 päeva tagasi oli hcg veres veel olemas aga arsti sõnul languses.

Kui sul on uriinis veel peale katkemist hcg’d, siis see ov test reageeris ilmselt sellele. Raseduse puhul näitab ka naerunägu. Ja ilmselt ka katkemise järel. Tee rasedustest ja vaata, kas annab veel teise triibu. Kui annab, siis hcg on veel veres. Samas, on täitsa voimalik, et juba uus ov, sest pea kaks nädalat on möödas veritsemise algusest. Igaksjuhuks tegutsege.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise arvasin samuti, et ehk reageerib hcg’le. Kuid eile ja üleeile olid ov testid negatiivsed.
Jah, veritsuse algusest on tänasega möödas 10 päeva.

Aitäh vastuse eest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 09:12; 21.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Katkemine ja uus ov

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.