Esileht Ilu ja tervis Katkised juukseotsad

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Katkised juukseotsad

Postitas:

Tere
Kas keegi oskab nõua anda, mida kasutada või sisemiselt tarvitada(vitamiinid vms.) kui juukseotsad katkevad/lõhenevad?
Juuksuris käin otsi lõikamas kahe kuu jooksul korra. Juuksur näeb küll kurja vaeva aga ikkagi ei saa päris kõiki katkiseid otsi lõigatud. Peale lõikust on juuksed umbes kahe nädala pärast samas seisus kui varem.
Juuksed on mul värvimata, pesen umbes kolm korda nädalas, kuivatan fööniga. Enne pesu õlimaske teen vähemalt kaks korda nädalas ja ka pärast pesu kasutan eraldi juukseõli. Sirgendamisest, lokitamisest olen ammu loobunud. Lootusetu seis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 14:52; 29.05 16:00; 29.05 17:23; 30.05 09:32; 05.06 14:28; 05.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks unusta föön ära, see ju lõhub meeletult juukseid.(kuivatab)
Proovi erinevaid lõikusi (kuumakääri/HG)
Proovi teha kookosrasva maski enne pesu, kookosrasv saadaval poes umb 10€ purk (see on õige,mida kasutatakse ka iluprotseduuridel)
Kindlasti võta D -vitamiini

Muide, pole arvamusel, et kõik need õlitamised kasulikud on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 15:50; 29.05 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks unusta föön ära, see ju lõhub meeletult juukseid.(kuivatab)
Proovi erinevaid lõikusi (kuumakääri/HG)
Proovi teha kookosrasva maski enne pesu, kookosrasv saadaval poes umb 10€ purk (see on õige,mida kasutatakse ka iluprotseduuridel)
Kindlasti võta D -vitamiini

Muide, pole arvamusel, et kõik need õlitamised kasulikud on

Kookosrasva maske teen, d-vitamiini võtan, kalaõli veel lisaks. Kahjuks föönitamist pole võimalik ära jätta teatud põhjustel. Kuumakääri lõikus on tõepoolest veel proovimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 14:52; 29.05 16:00; 29.05 17:23; 30.05 09:32; 05.06 14:28; 05.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et näete vaeva tõesti. Kui,aga lõigata endale poisipea või mingi lühem soeng, mille tulemusena korraga kõik katkised juukseotsad ära lõigatakse, kuidas selline variant sobiks?
Siis kindlasti hakkaksid juuksed kasvama, mis kõige tähtsam: juuksed oleksid terved.
Olete seda Placent Activ tootesarja proovinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 15:50; 29.05 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et näete vaeva tõesti. Kui,aga lõigata endale poisipea või mingi lühem soeng, mille tulemusena korraga kõik katkised juukseotsad ära lõigatakse, kuidas selline variant sobiks?
Siis kindlasti hakkaksid juuksed kasvama, mis kõige tähtsam: juuksed oleksid terved.
Olete seda Placent Activ tootesarja proovinud?

Olen lasknud lõigata ka 30cm lühemaks aga sellest polnud kahjuks mingit kasu. Otseselt juuste kasvuga tegelikult probleeme polegi, on tihedad ja muidu paistavad terved aga just need haiged otsad. Placent activ ampulle lõpetan praegu teist pakki, teisi selle firma tooteid proovinud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 14:52; 29.05 16:00; 29.05 17:23; 30.05 09:32; 05.06 14:28; 05.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas pikad juuksed ja kannad lahtiselt? äkki lihtsalt kuluvad, ei kannata lehvimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksed on paksemad, pikkuselt poolde selga, seega kuivaksid ilma föönitamiseta päris kaua. Kahjuks tervislikel põhjustel mitmeid tunde niiskete juustega olemist ei saa lubada. Kasutan cutrini kuumakaitset.
Üldjuhul on juuksed kinnises soengus, pehmete juuksekummidega.
Sain mitu ideed siit, mida proovida. Tänan nõuannete eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 14:52; 29.05 16:00; 29.05 17:23; 30.05 09:32; 05.06 14:28; 05.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi veel Silicead (apteegist saab, päris kallis, selline kolloidne ränilahus, mõeldud just juuste heaks, võtad sisse). Kui juuksed on poolde selga, siis saad ju tõesti lühemaks lõigata, milles probleem.
Ja föönitamine on tõesti halb. Teen seda ise ainult hädavajadusel. Kui sa talveperioodil nt pead pesed kodus, siis kodus on ju ometi soe, saad lasta juustel ise kuivada. Niiviisi lihtsalt kodus olle juustel kuivada laskmine ei tohiks nüüd küll tervisele hakata. Paljud pesevad ainult hommikuti enne tööleminemist ja siis on ruttu vaja kuivatada. Selle asemel pese õhtupoolikul. Ei pea kuivatamisega kiirustama. Ja suvel on nii soe, et ka ei tohiks külmetamise ohtu olla.
Fakt on see, et kui sul ka juuksekasvuga probleeme pole, aga otsad lähevad kogu aeg katki, siis on ikakgi tegu kas vale hooldusega või siis lihtsalt ei kannatagi su juukseid niisugust pikkust. Lõikagi poisipea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene asi – ära MITTE KUNAGI kammi märgasid juukseid!

Ja kui päris föönitamata ei saa jätta, siis föönita nad poolkuivaks, mitte päris kuivaks. Föönita külma õhuga, mitte kuivaga. Alati suunaga ülalt alla, mitte alt üles.

Juukseid pese õhtul, mitte hommikul, siis ei pea sa niiske peaga kuhugi tormama. Mina nt ka ei kannata niiskete juustega veidigi jahedamal ajal väljas käimist. Ainutl suvel saan nö suvalisel ajal juukseid pesta. Tihti kobingi magama märja peaga, sest nüüd oleme õhtuti lastega pikalt õues ja alles kui lapsed magama pandud (üks neist on rinnalaps ja siin ei saa mees minu rolli üle võtta), saan ise duššama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Föön ongi see kurjajuur. Jäta mõneks ajaks kasutamata ja siis näed, kas on tulemust.

Mul ei olnud aastaid fööni ja juukseid ka ei värvinud, kasutasin kvaliteetseid taastsvahendeid ja ikkagi olid otsad katkised. Sama katkised on nad ka praegu, kui siin nimetatud halbade tegevuste checklist on täidetud. Enda puhul tean, et pole vahet, mis ma oma juustega teen, otsad lõhenevad sellegipoolest.

Ps: kuuma kääri lõikus ei pruugi aidata, kuna enamus lõhesid algavad kõrgemalt kui juuksekarva tipp. Ühel tuttaval läks juuste olukord peale lõikust palju hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HD lõikus minu juukseid küll paremaks ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nagunii föönitad, siis soovitan sul proovida kuumtöötlemiseks mõeldud juuksepiima. Kahjuks ei oska enam öelda, millist, ise kasutasin L´Oreali salongisarja mingit thermo repair aga pole seda enam näinud kuskil. Minul aitas VIST just see toode.

Tegelikult on inimeste juuksed erinevad ning kõik soovitused ei sobi kõigile. Mul olid aastaid jubedad katkiste otstega juuksed, väga tugev loomulik lokk ja säbru. Ma hoidusin föönist, kasutasin igasuguseid õlisid, kammisin nii vähe kui võimalik ning pesin rohke palsamiga ja loputasin jaheda veega. Tulemus null.

Siis leidsin selle kuumtöötlemise piima, ostsin omale fööni ja hakkasin föönitama. Õlidest loobusin, kasutan ainult niisutavaid tooteid. Hakkasin juukseid kuumema vee all pesema. Kammisin juukseid palsamit pähe pannes ja loputasin kuuma veega. Hakkasin juukseid blondeerima. Tulemus oli täiesti sirged, terved ja läikivad juuksed. Juukseotsad ei ole ka enam katki. Algul kui see juhtus, mõtlesin, et föönitamine ja blondeerimine on mu juuksed täiesti ära suretanud aga juuksur kinnitas, et üllatavalt terved juuksed on. Ühesõnaga, ma teen kõike, mida nagu teha ei tohiks aga juukseid on nüüdseks juba aastaid täiesti terved.

Muidugi föönitada tuleb ka õigesti, kindlasti sobivat kuumakaitset kasutada ja mitte liiga lähedalt ja liiga kuuma õhuga. Nagu keegi siin ka ütles, föönitada ainult ülevalt alla ja soovitavalt kasutada fööniharja (nii kuivavad juuksed kiiremini). Osad juuksetüübid on sellised, et on kuuma vaja, et juuksehooldustooted imenduks. Minu lugu on natuke äärmuslik aga mul on loomulikult sellised väga klaasja ja sileda tekstuuriga juuksed ka. Kui juuksed katki olid, oli hull loomulik lokk aga nüüd kui terve juus, ei jää lokk üldse sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 12:38; 05.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nagunii föönitad, siis soovitan sul proovida kuumtöötlemiseks mõeldud juuksepiima. Kahjuks ei oska enam öelda, millist, ise kasutasin L´Oreali salongisarja mingit thermo repair aga pole seda enam näinud kuskil. Minul aitas VIST just see toode.

Tegelikult on inimeste juuksed erinevad ning kõik soovitused ei sobi kõigile. Mul olid aastaid jubedad katkiste otstega juuksed, väga tugev loomulik lokk ja säbru. Ma hoidusin föönist, kasutasin igasuguseid õlisid, kammisin nii vähe kui võimalik ning pesin rohke palsamiga ja loputasin jaheda veega. Tulemus null.

Siis leidsin selle kuumtöötlemise piima, ostsin omale fööni ja hakkasin föönitama. Õlidest loobusin, kasutan ainult niisutavaid tooteid. Hakkasin juukseid kuumema vee all pesema. Kammisin juukseid palsamit pähe pannes ja loputasin kuuma veega. Hakkasin juukseid blondeerima. Tulemus oli täiesti sirged, terved ja läikivad juuksed. Juukseotsad ei ole ka enam katki. Algul kui see juhtus, mõtlesin, et föönitamine ja blondeerimine on mu juuksed täiesti ära suretanud aga juuksur kinnitas, et üllatavalt terved juuksed on. Ühesõnaga, ma teen kõike, mida nagu teha ei tohiks aga juukseid on nüüdseks juba aastaid täiesti terved.

Muidugi föönitada tuleb ka õigesti, kindlasti sobivat kuumakaitset kasutada ja mitte liiga lähedalt ja liiga kuuma õhuga. Nagu keegi siin ka ütles, föönitada ainult ülevalt alla ja soovitavalt kasutada fööniharja (nii kuivavad juuksed kiiremini). Osad juuksetüübid on sellised, et on kuuma vaja, et juuksehooldustooted imenduks. Minu lugu on natuke äärmuslik aga mul on loomulikult sellised väga klaasja ja sileda tekstuuriga juuksed ka. Kui juuksed katki olid, oli hull loomulik lokk aga nüüd kui terve juus, ei jää lokk üldse sisse.

Kas selline: https://www.topbeauty.ee/loreal-professionnel-absolut-repair-lipidium-thermo-reconstructing-juuksekreem-125ml

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 14:52; 29.05 16:00; 29.05 17:23; 30.05 09:32; 05.06 14:28; 05.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selline: https://www.topbeauty.ee/loreal-professionnel-absolut-repair-lipidium-thermo-reconstructing-juuksekreem-125ml

Pakend oli minu omal natuke teistsugune (kollane, mitte kuldne) aga muidu ma arvan, et sama toode jah 🙂 Hea teada, et seda ikka veel saada on. Soovitan proovida, minul see tegi juuksed tunduvalt paremaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 12:38; 05.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selline: https://www.topbeauty.ee/loreal-professionnel-absolut-repair-lipidium-thermo-reconstructing-juuksekreem-125ml

Pakend oli minu omal natuke teistsugune (kollane, mitte kuldne) aga muidu ma arvan, et sama toode jah Hea teada, et seda ikka veel saada on. Soovitan proovida, minul see tegi juuksed tunduvalt paremaks.

Tänan soovitamast, kindlasti proovin!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 14:52; 29.05 16:00; 29.05 17:23; 30.05 09:32; 05.06 14:28; 05.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole aastaid oma juukseid fööniga kuivatanud ega sirgendanud vms. Juuste pikkus on pealae keskel umbes 95 cm, paksud ja tihedad on ka. Pesen korra nädalas, siis punupatsi ja kamin hommikul, kui kuivad on. Kui õhtul peale pesu aega on, siis kuivavad niisama lahtiselt paar tundi. Föön on olemas, sellel on jahe õhk ka. Kuumakäärilõikus mõjub mulle väga hästi, käin paar korda aastas, aga juukseotsad oteselt ei lõhene ka, lihtsalt kuivaks tuustiks muutuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Katkised juukseotsad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.