Esileht Koolilaps katsed 7 klassi astumiseks

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: katsed 7 klassi astumiseks

Postitas:

hetkel meil kodus dilemma, kas vahetada kooli ning minna katsetele Tallinnasse.
Kas kellelgi on olnud kogemust seoses 7klassi katsetega? Mis kooli soovitate? Kuidas laps on hakkama saanud?
Laps muidugi ei tahaks kooli vahetada, sest sõbrad ja tuttavad jääksid maha. Samas aga parima hariduse nimel võiks ikkagi teda suunata sellisele muutusele….
Tänud ette, kes tagasisidet annavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps vahetas ja tema jaoks oli see ainuõige valik. Uus klass on tore ja saavad omavahel hästi läbi. Sisseelamise teeb kindlasti kergemaks ka see, et terve klassitäis on uusi lapsi.
Alustuseks mingu laps katsetele, katsetel käimine ei kohusta mitte millekski, küll aga näeb laps neid koole seestpoolt ja saab mingi ettekujutuse neist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et vägisi ei peaks last sundima kooli vahetama, ta peab seda ikka ise tahtma, kuid katsetele minna võite ju ikka. Küllap ta leiab ka uues klassis uued sõbrad, sinna koolidesse tulevad ju üsna ühesugused lapsed kokku, kellel eeldusi heaks klapiks küll ja küll. Minu mitte just eriti suur suhtleja laps tuli esimeste tutvustega koju juba augusti lõpus kui raamatuid jagati – olid paari tüdrukuga raamatukogus oodates natuke juba tutvunud.
Ka kooli ei oska soovitada, selle tunneb laps kindlasti ise ära, kumba rohkem tahab, kui on mõlemas katsetel ära käinud. Minu laps valis reaali, temaga koos katsetel käinud klassiõde valis GAGi, mõlemad said mõlemasse kooli sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka algul ei tahtnud kooli vahetada, kuigi kurtis et vanas koolis matemaatikas jube igav. Esialgu oli kohe vastu. Leppisime kokku, et teeb katsed ära ja siis otsustame, et ei pea minema kui ikka ei taha. Kui katsed tehtud ja sisse sai, siis ei olnud lapsel enam juttugi et ei lähe. Tahtis ise minna. Lubasin ka, et kui ikka üldse ei meeldi, siis võib vanasse kooli tagasi tulla. 1-2 kuud oli selline kohanemisaeg, nüüd on väga rahul koolivahetusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil seisab ees koolivahetus, kuna senises koolis 6. klassi ning seega selles koolis seisab ees lõpetamine. Laps läheb arvatavasti Gustav Adolfisse katsetele, kuna ise soovib. Aga meil on piirkonna kool ka, seega selles osas survet talle ei ole. Aga vahetus seisab nii ehk naa ees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps katsed 7 klassi astumiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.