Esileht Beebi ja mitmikud Katsikutele minek.

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Katsikutele minek.

Postitas:

Mu sõbranna hakkab kohe sünnitama ja mina otsin head kingitust. Algul vaatasin mähkmetorte ja need olid aasta tagasi ikka palju korralikumad (erinevad suurused ja firmad jne). Siis ma mäletan, et oli mingi kaisuloom, mis mõjus beebile rahustavalt/uinutavalt, aga mõlemad variandid on kadunud kuhugi. Mida siis kinkida beebile ja mida emale-isale? Olen väga tänulik kõigile, kes nõu anda oskavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus normaalne kink on see, mida soovitakse st kindlasti küsi otse millest puudust tuntakse st kas on midagi esemelist üldse vaja või hoopis raha, kinkekaart vms st tahetakse asjad ise oma maitse järgi osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka esiti küsida. Kui soove pole, siis sobib nt beebi/emadustarvete poe kinkekaart, mingi erksavärviliste kõristite komplekt (kaisuloomad tulevad tihti alles umb aastselt või nii kasutusse), isetehtud kaisukas või tekk (mitte ostetud käsitöö vaid päriselt su enda tehtud), aga näiteks miks mitte ka mälestustekarp, kuhu saab beebile siis mälestusasjad panna (nt katsikuliste kaardid, sünntiusmajast saadud käepael, UH pildid, jmt) – see karbike küll siis, kui ema tundub selline ninnu-nännu-koguja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 01.11 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmetorti ära küll kingi, kui sa just kindlalt ei tea, et sellele perele need meeldivad (väga paljudele ei meeldi, üsna jäledad näevad välja ja suht mõttetu ka, kuna laps ei pruugi üldse sedasorti mähkeidki kannatada, kui sinna pandud on).

Kui kingisoovi küsida ei taha, siis pigem väike sümboolne mänguasi või kõrin + raha ümbrikusse või kinkekaart. Kui beebi sünnib, siis minu arust on tavaliselt värsked vanemad kõik esialgu vajaliku juba ise ostnud, nii et võiks mõelda pigem sellele ajal, kui laps on u pooleaastane ja midagi selleks ajaks kinkida, kui tõesti asja tahad kinkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmetort on kõige nõmedam kingitus mida viia. Kuidas sulle endale meeldiks saada sünnipäevaks pakk tampoone??

Mänguasjad, beebiriided, beebipoe kinkekaart jne on kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mingi sümboolne mänguasi + kinkekaart või veel parem, lihtsalt raha. Kui sul pole ülevaadet mis neil olemas on ja mida vaja läheks, või selget ettekujutust oma kogemustest, mida kindlasti läheb (mina ühele sõbrannale kinkisin kandelina, aga ma teadsin, et ta tahaks seda kasutada).
Mähkmetordi hääletan mina ka maha, ilgused on need! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõristid ja üks pisike laulev mänguasi olid meie beebi lemmikud. Ise olin kõige rõõmsam erinevate meriinovillast riiete üle – algaja emana ei oleks osanud ise otsidagi. Olen ka nõus, et kinkida pigem suuremaid numbreid (näiteks alates 68/74), siis on kasutusaeg pikem ja sisse kasvab laps igal juhul. Ja laps kasvab väga-väga ruttu!
Väga kalliks peame veel ja ülipraktiliseks osutus sugulase enda kootud väike tekk.
Kui omal last veel polnud ja nõu ei taibanud ka küsida, sai kingitustega vist mööda pandud küll 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 08:49; 01.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ons uuremate riiete kinkimisel ka teatud oht – aastaajad vahetuvad ja selleks ajaks võib see riide-ese ebapraktiline olla. Näiteks saime meie kingituseks suurus 68 väga ilusa villase kleidi. Selleks ajaks, kui kleit parajaks sai, oli aga suvi käes – uuesti sügiseks oli kleit aga väike 😀 Kahju kohe oli. Rääkimata sellest, et riietuse osas on maitsed erinevad. No näiteks kui keegi oleks mulle kinkinud nr 74 hõlmikbody, ma oleks hulluks läinud – selles vanuses ei olnud võimalik neid trukke enam kinni saada nii liikuval lapsel, ikka üle-pea variant oli ainuvõimalik, siis sai jooksupealt ka jalgevahetrukid kinni 😀

Mähkmetort on minuarust ok, ma nii vastu poleks – aga selles osas tuleb nagunii emalt üle küsida, et millised mähkmed üldse. Võibaolla lapsele ei sobi/emale ei meeldi konkreetne firma või kasutatakse üldse riidest mähkmeid jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 19:33; 01.11 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmetort on kõige nõmedam kingitus mida viia. Kuidas sulle endale meeldiks saada sünnipäevaks pakk tampoone??

Mänguasjad, beebiriided, beebipoe kinkekaart jne on kõik ok.

Sinu arvamus, jah, ja mõni lillepoes müügil olnud tort näeb tõepoolest tacky välja, aga olen kahe lapse sündimisel saanud lähedaselt inimeselt kingiks ise hoolega valmistatud, imeilusad mähkmetordid (eelnevalt kooskõlastatud marki). Minu arvates väga liigutav, isiklik ja samas kasulik kingitus.
Riided ja beebipoe inventari olen enne lapse sündi suutnud ikka ise valmis muretseda ning mänguasju tuuakse nagunii hunnikute viisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see, kes soovitas natuke suuremaid riideid. Täiesti nõus Kägu 01.11.2016 08:56 – seda tuleb küll tähele panna, et kingitud suurem riie oleks aastaaegade suhtes võimalusel universaalne. Ja paar kuud ette saab natukene ennustada ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 08:49; 01.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meriinovillase body võiks kinkida nr 56. See just hea kui kõhuhädad tulevad alguses kui beebi kohaneb. Soojendab hästi beebit. Abakhanist osta flanelli, helesinist või kollast. Tee voodilinaks või 120×120 tekiks. Tiki nimetähed peale. Telli Goon mähkmeid üks pakk. Need on üliüli pehmed ja mõnusad. Siis võid osta veel Hipp imetamisteed apteegist, see graanulitee. See kokku juba mingi 40 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks uuri vanematelt, äkki neil on vaja just mingit konkreetset asja või soovivad mingi poe kinkekaarti. Minu meelest oli heaks kingiks ka pehme beebitekk, ise lasin ühele tekile ka lapse nime peale tikkida. Nii oli mõnusalt personaalne kingitus ja mälestusese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmetordid on tõesti tobedad. Käisin just katsikul. Neid ilusaid ja väga armsaid beebitekke oli õhtu lõpuks 4 tükki, kaks neist tikanditega. Paar pisikest mänguasja oli, 2 erinevat beebiraamatut, mitu pakki mähkmeid (kõik olid need kõige väiksemad). Minu meelest olid head kingitused öökombekad (need olid ostetud veidi suuremad, 62cm vist) ja veel mõned paar numbrit suuremad riided. Veel kingiti komplekt nö korduvkasutatavaid mähkmeid. Aa, ja mingi kamp kinkis veel fotostuudio kinkekaardi.

Mulle need riiete ja tudukate kingitused meeldisid kõige rohkem. Võib-olla sellepärast, et olen ise ka kohe-kohe sünnitama minemas ja mul on valmis ostetud ainult kõige hädavajalikumad riided ja asjad. Ette ma küll midagi ostnud ei ole. Fotostuudio kinkekaart oli ka väga lahe, aga selle jaoks tuleks enne välja uurida, ega perel endil juba kuhugi aega kinni pole pandud pildistamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 15:39; 12.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sündis just laps. Mähkmed on hea kingitus, aga milleks tordina? Konkreetne pakk mähkmeid lihtsalt. Ja pigem mitte suurus 1, nendest kasvab laps kiiresti välja. Suurus 2 on pikem kasutusaeg.
Bambusest korduvkasutatavad mähkmed oleks ülihea kingitus.
Meriino riided oleks väga hea kingitus. Mul on küll endal varutud mitu paari, aga need on igapäevaselt käigus ja võiks rohkem olla.
Kõige enam meeldivad mulle riided, kus on soonikud käe- ja jalaotstes, sest neil on pikk kasutusaeg.
Igasugu tekke kulub meil palju, korraga on käigus 4-5 tekikest. Isegi kui neid kingitaks 4 tükki, siis ära kuluks nad kõik.

Ise olen ka varsti katsikule minemas. Värskele emale viin kingituseks Boob imetamispluusi (neid imetamispluuse võiks alati rohkem olla) ja lapsele suure paki mähkmeid. Lihtsalt tean, et neil on lasteriideid ja mänguasju päris palju olemas ning mähkmed on hinnatud kingitus neil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks megahea kingitus, mis hiljuti ühele värskele emale rõõmu tegi oli selline vannirätik, mis käib lapsevanemale ümber kaela, et on mugav last sinna tõsta otse vannist ja ise ka märjaks ei saa. Ja juurde nt äge suur vannipart oli pakis. Happy Baby vist oli see pood, kust oli tellitud need asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks megahea kingitus, mis hiljuti ühele värskele emale rõõmu tegi oli selline vannirätik, mis käib lapsevanemale ümber kaela, et on mugav last sinna tõsta otse vannist ja ise ka märjaks ei saa. Ja juurde nt äge suur vannipart oli pakis. Happy Baby vist oli see pood, kust oli tellitud need asjad.

Igas teemas pead oma poodi reklaamima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 15:39; 12.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmed on ok aga siis tõesti lihtsalt niisama pakk, mitte tordina. Alati on aga oht, et firma ei sobi beebi pepule. Enda kõige ägedam kink oli polaroid kaamera.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on katsikule minek, siis olen vaadanud siia: http://bebee.ee/tootekategooria/kingileidja/katsikukingitused/
Eriti lihtne, kuna kõik, mis sobib, on juba välja toodud + kõige lihtsam idee on kinkekaart.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmetest on mulle jäänud mulje, et kõige universaalsem vist on Libero newborn. Me kasutasime seda nr. 2 vist 2-3 pakki, suuremana sündinud lapsel kulus seda üks pakk. Kui on juba sündides kolmepoole kilone beebi, siis väga palju nr. 2 mähkmeid ei kulu. Suuremaid läheb pikemalt. Väga hea meel oli, kui sõbranna need mähkmed tõi kingiks. Baikatekid meeldivad beebidele ja väikelastele. Pika lukuga tudukombed ja pika lukuga päevakombed on tänuväärne riietusese. Me kasutasime nr. 62…86 neid. Kõrinad läksid asja ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha või kinkekaarti ise küll ei sooviks. Mis selle point on, lapse súnni puhul peavad sõbrad sulle maksma?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on kõige toredamad olnud need kingid, mis pole päris vastsündinuga seotud. Ise saime nt muinasjuturaamatu koos pühendusega, natuke kallimaid ja ägedamaid riideid (poisile triiksärk nr 74) jne.

Aga tõesti tasub küsida, kõik ei osta meeletult kõike ette ja jääbki list mida katsikulistele jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin katsikukingiks öölambi. Teadsin,et neil pole ja see oli just see asi, millest ise imikuga puudust tundsin. Mähkmeid pole kunagi kellelegi kingiks viinud, sest on võimalus, et ei sobi, küll aga sobivad alati need ühekordsed kilega aluslinad, hea on imikut mähkida nendel või ka niisama õhuvanne teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmetorti ära küll kingi, kui sa just kindlalt ei tea, et sellele perele need meeldivad (väga paljudele ei meeldi, üsna jäledad näevad välja ja suht mõttetu ka, kuna laps ei pruugi üldse sedasorti mähkeidki kannatada, kui sinna pandud on).

Kui kingisoovi küsida ei taha, siis pigem väike sümboolne mänguasi või kõrin + raha ümbrikusse või kinkekaart. Kui beebi sünnib, siis minu arust on tavaliselt värsked vanemad kõik esialgu vajaliku juba ise ostnud, nii et võiks mõelda pigem sellele ajal, kui laps on u pooleaastane ja midagi selleks ajaks kinkida, kui tõesti asja tahad kinkida.

Minu jaoks on mähkmetort samas kategoorias kui keegi pakiks hunniku hügieenilinemeid ära ja tooks selle kingiks.
Mähkmeid kingiti vist siis kui need siia jõudsid ehk u 25.a tagasi.
Küsi, mida sõbranna tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Beebi ja mitmikud Katsikutele minek.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.