Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaua on teil rasedustest peale rasedusekatkemist näidanud positiivset?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kaua on teil rasedustest peale rasedusekatkemist näidanud positiivset?

Postitas:

Tere küsimus ajendatud sellest et mul oli 12 päeva tagasi rasedusekatkemine (5 nädalat 6 päeva) ja täna päeval tehtud test näitab endiselt rasedust ja tumedad triibud ,praeguseks pole enam kolm äeva määrinud kuid mõlemalt poolt alakõhus kakub(nagu ka siis kui rasedus kestis)ja ka kõik teised rasedusega seotud tundemärgid endiselt alles hommikune söögiisu puudus(varasemalt ei läinud kunagi kodust välja ilma söömata) alles peale lõunal hundiisu,kuumakülma lained.Vöi olen ma koos rasedustestiga peast rase???Kusjuures olen eelnevalt kaks rasedust lõpuni kandnud ja see kõik minu jaoks nii segadust tekitav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 15:50; 27.08 17:26; 17.09 18:11; 18.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Minul oli ka esimene raseduse peetumine millele järgnes puhastus. Raseduse tunnused ja ka positiivne test olid veel peaaegu 1 kuu pärast puhastust. Võibolla oleks hiljem ka näidanud positiivset testi, aga rohkem ma neid lihtsalt ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas: Tinti 27.08.2016 16:51
Tere,
Minul oli ka esimene raseduse peetumine millele järgnes puhastus. Raseduse tunnused ja ka positiivne test olid veel peaaegu 1 kuu pärast puhastust. Võibolla oleks hiljem ka näidanud positiivset testi, aga rohkem ma neid lihtsalt ei teinud.
Teemaalgataja olen.Mitmendal nädalal teil peetumine oli ja kas testi triip hakkas vaikselt heledamaks minema?Minul on triip läinud tumedamaks kui viimast testi tehes.Igatahes lähen teen ennast täna kiirabis lolliks ja lasen ennast üle vaadata võibolla hoopis põletik tekkinud ja selle alakõhus ka kakkuv valu saan vähemalt konreetselt vastused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 15:50; 27.08 17:26; 17.09 18:11; 18.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli puhastus 9.nädalal. Kui tegin kuu hiljem rasedustesti, siis olid mõlemad triibud sama tugevad kui rasedust tuvastades. Kuna käisin pärast puhastust veel kaks korda UH-s, siis sain kindel olla, et emakas puhastus korralikult. Nii palju kui olen uurinud, siis rasedushormoon ei kao nii kiiresti kehast.
Kui aga UH-s ei ole käinud ja on võimalik, et olete uuesti rasestunud, siis tasub arstile minna. Kas just EMOsse, aga günekoloogile või perearstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäingi pärast katkemist kohe rasedaks. Ei osanud tegelikult oodata, et nii läheb. Katkenud rasedus oli väga väike, 4 nd pärast hakkasin mõtlema, et miks menstruatsioon ei taastu, alati on väga korrapärane olnud. On ka varem katkemisi olnud ja sünnitusi ja alati väga täpselt taastunud. Tegime testi ja kaks triipu. Ma isegi ei mõelnud, et need katkenud rasedusest äkki. Käisin tegin vereproove ja need näitasid hcg tõusu ja siis oli jube selge, et ongi uus rasedus. Kahe nädala pärast tuvastati juba südamelöögid uh-s 🙂 Tulemas neljas laps 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen,peale 19 päeva katkemisest kui test näitas ikka veel positiivsust rohkem teste ei teinud(arstid tegid selgeks et ei ole rase)2 september käisin arsti kontrollis kõik oli ilusti puhastunud,nüüd nädal tagasi pidid uued päevad hakkama kuid ei hakkanud mõtlesin ok katkemine lõi päevad sassi kuid sõbranna peale sundimisel tegin täna hommikul uue testi lisaks rasedustestile tegin ovulatsioonitesti,mis mõlemad olid positiivsed?!Tunne nagu hakkaks hulluks minema sest ei ole olemas varianti et olen uuesti rase.Helistasin ka ämmaemandateliinile ja sealt öeldi et ei kohe kindlasti test ei saa näidata kuu tagasi katkenud rasedust.Ja soovitati minna anda hcg proov ,et siis kindlam.Töö on ka raskelt füüsiline(tõstan päev läbi raskeid diivaneid)ülemusele ei julge mainida et olen vb rase sest viimane kord pandi see suure kella külge uigi pausin ,et ta ei ütleks samas ei julge nüüd esmaspäeval ka tõsta sest ei tahaks last kaotada jälle(muidugi kui üldse olen rase)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 15:50; 27.08 17:26; 17.09 18:11; 18.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei ole arstid ega uh aparaat, mine arstile kulla inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul katkes rasedus, küll palju suuremas järgus, selle aasta 19. juunil. Raseduse katkemisele järgnes põhimõtteliselt sünnitus, mille käigus väljusid loode ja platsenta. Organismis püsis põletik ja emakas oli palju verehüübeid (ultrahelis tuvastati), otsustati teha lisaks kirurgiline puhastus, mis tehti 22. juunil.
30. juunil leidsin kodust rasedustesti, mõtlesin, et huvi pärast teen. Tegin testi keset päeva ja test oli positiivne kuigi sünnitusteid oli puhastatud põhimõtteliselt kaks korda üle nädala (peaaegu kaks nädalat) tagasi. Peale seda testinud ei ole.
Sinul väikese raseduse kohta kuu aega peale katkemist positiivne tulemus rasedustestil on ikka rohkem kui kummaline. Kas positiivne tulemus rasedustestil ilmub hetkega ja triibud (ka testtriip) on tugev?
Sinul muidugi üldse ei pruugi rasedus katkenud olla. Hoian pöialt, et sinu veritsus oli tingitud hematoomist vms ja rasedus areneb sellest hoolimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen:Praeguse seisuga jh 34 päeva möödas katkemisest ja kolm ämmakat kinnitasid samuti et rasedus katkes ja rase enam pole kuid olin mehega vahekorras pärast seda kui enam ei määrinud 4 korral ja siis ka preservatiiviga sest öeldi et enne järgmisi päevi tuleb ettevaatlik olla et põletik ei tekiks ja nüüd siis selline üllatus et kuidas võimalik nüüd uuesti rase olla? aga ega ma nüüd enne teada ei saagi kui arstil käidud ,et mis arst asjast arvab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 15:50; 27.08 17:26; 17.09 18:11; 18.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaua on teil rasedustest peale rasedusekatkemist näidanud positiivset?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.