Esileht Hobinurk Kaunid Põhja-Saksamaa linnad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kaunid Põhja-Saksamaa linnad

Postitas:

Suvel on plaanis täita oma lapse ammune unistus ja veeta nädal Saksamaal. Lennukiga läheme Bremenisse ja sealt võtame rendiauto. Palun soovitusi, milliseid linnu-külasid võiksime külastada. Laps on 10. Meile mõlemale meeldib, kui on palju lilli ja saab jalutada. Pagulasi täis suurlinnu tahame vältida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 11:28; 26.05 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju lilli ja jalutamise ruumi on Eesti looduses ja metsades ja aasadel.
Lääne-Euroopas on väga vähe loodust ja jalutamise ruumi piiravad heakorrastatud eravaldused, kuhu lilli vaatama ja jalutama ei lase tundmatuid idaeurooplasi keegi.
Kusjuures neis kohtades, kus pagulasi pole, ei ole rahvas harjunud muude inimestega ja ei taha sinna ka sind jalutama. Neil seal külades ja väikelinnades liigituvad kõik automaatselt ebameeldivate ja ebasoovitavate pagulaste hulka kõik inimesed, kes pole oma piirkonna sakslased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil seal külades ja väikelinnades liigituvad kõik automaatselt ebameeldivate ja ebasoovitavate pagulaste hulka kõik inimesed, kes pole oma piirkonna sakslased.

See on täielik jama, tean isiklikult. Sa pole lihtsalt Eestist väljas käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 12:33; 26.05 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohe saksa idapiiri ääres on imekaunis väike linnake (no mitte väga väike ka just) nimega Swinoujscie ehk Swinemünde
https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awinouj%C5%9Bcie

Tahtsin minna guugelmapsiga Travemündesse, aga Saksamaale ei saa ju sisse, ainult üksikutesse kohtadesse, ja selle asemel ta “viskas” mind sinna. Aga ma ei kahetse, väga super koht on ja kõik tänavad peale mõne üksiku on mingite inimeste järgi nimetatud – kirjanikud, kindralid, teadlased, kunstnikud jne. Saksamaalt saab sinna rongiga või ka jalgsi (jalgrattaga), auto suhtes ma ei tea. rong sõidab aga uuslinnaossa, mis pole ka paha, kuid sealt saab bussiga vanalinna mere ääres (vahepeal on suur tenniseväljakutega park), kus on hiigelvirn ilusaid kordatehtud vanu villasid, spaasid, puhkekodusid, hotelle, suur akvaarium (ei tea, kas seda okeanaariumiks saab nimetada), ilus rand, turg, majakas ja hobukalessid. kuskil oli veel kindlus ka.
kui sinnapoole satute, siis tasub kindlasti külastamist. kõik on roheline ja kaunis, aga kuna see on ka reisi-, sõja-, jahi- ja kaubasadam ja mõeldud rikastele saksa turistidele (sellepärast ilmselt ka nii korras, mida ülejäänud Poola mitte ei ole), siis arvatavasti ka üsna kallis koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hamburg on väga äge koht. Bremerhaven samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hamburg on väga äge koht. Bremerhaven samuti.

Hamburgis olen ma ise olnud aastaid tagasi. See linn küll väikese ja armsa alla ei lähe minu hinnangul ja juba siis oli mustasid täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 11:28; 26.05 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hamburg on väga äge koht. Bremerhaven samuti.

Hamburgis olen ma ise olnud aastaid tagasi. See linn küll väikese ja armsa alla ei lähe minu hinnangul ja juba siis oli mustasid täis.

Sama siin. Suurlinn koos kõige sellest tulenevaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 12:33; 26.05 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mosel meeldis mullegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mosel on tõesti väga armas koht. Seal saab mööda jõge väikese laevakesega sõita (täpselt ei mäleta aga suht tihe sõiduplaan oli). Ise sõitsin Traben-Trabachist Moselini. Kui ilm ilus, siis mööda jõge sõit väga tore, väga lummavad vaated viinamarjapõldudele. Vahepeal võib laevalt maha minna ja külastada huvitavaid kohti (kloostrid, veinikeldrid, restoranid-kohvikud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin külastada Sleschwigi ja Flensburgi.
Neumünsteris saaks outleti ringi teha;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Kaunid Põhja-Saksamaa linnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.