Esileht Beebi ja mitmikud keerab kõrvad mütsist välja

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: keerab kõrvad mütsist välja

Postitas:

Pidev häda sellega, et beebi keerabigasugustest mütsidest vankris lamades kõrvad välja.

Seni on kasutusel olnud versioon puuvillane tuukrimüts+puuvillane kevad-sügismüts, nii ei keera välja. kapuuts ka. Kui panen ainutl emma-kumma, kohe kõrvad väljas.

Aga ilmad lähevad soojemaks ja kuna kapuutsi eemaldada ei saa beebiriietel, siis hakkab peagi (või juba) palav nii.

Eile siis lasin Polarn O. Pryet poes end ära rääkida, et neil spetsiaalne disain ja ei keera siit keegi kõrvu välja. Soh, lapsel ikka kõrv mütsist välja keeratud. Või ei oska mina mütsi pähe panna? See kõrvadele jääv osa hoiab magades lihtsalt kergelt eemale…ja ma ei saa ju paetlega kaelale ringi peale teha, et oleks ikka “kõvasti”. Müts sai valitud veel koos müüjaga lapsele pähe proovides 🙁

Või olen mina rumal? vanema lapsega oli beebina sama probleem ja tegelikult nüüd 2-aastaselt jätkuvalt õnnestub tal tuukrimütsist ikka kõrv välja keerata 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis probleem on? Säti aga järjepidevalt tagasi ja kogu lugu. Vankris magades tuul ju sisse ei puhu, pole hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud keerab kõrvad mütsist välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.