Esileht Ilu ja tervis Kehakreem

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kehakreem

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada head niisutavat, pinguldavat kehakreemi? Praegu kasutan EA Green Tea’d, aga ei teagi, kuidagi midagi jääb puudu. Mõtlesin, et prooviks midagi muud. Kas keegi on kasutanud EA Visible Difference Special Moisture Formula For Body?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 20:51; 18.05 21:27; 18.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnaselt päikesekreemide SPF faktoriga on ka pinguldavatel kreemidel faktor, mille võrra pinguldab: faktor 15 näiteks jätab mulje, et inimene on 15kg kergem.
On ka kehakaalu täiesti kaotav kreem, aga sellega see jama, et määrima peab seda vaataja silmaauku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tänan! Ma pesen end Fairyga, mis peseb maha ka raskesti eemaldatava rasva 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 20:51; 18.05 21:27; 18.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parfüümidega kreemid sisaldavad kahjuks kuivatavaid aineid, soovitan loobuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida sa soovitad kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 20:51; 18.05 21:27; 18.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan extra virgin kookosõli. Super, super hea. Nii näole kui kogu kehale. Alguses, kui neid soovitusi lugesin, mõtlesin, et misasja, õli, see jääb ju rasvane ja ei niisuta midagi. Aga kuna kiideti, siis otsustasin proovida. Ja tõesti, vastas tõele. See imendub kiiresti, midagi ei jää rasvaseks, kõik on niisutatud ja nahk on pärast nii mõnus, siidine ja lõhnab hästi. Täiesti asendamatu vahend minu jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 10:30; 21.05 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka minul on kasutuses ainult kaks asja, Elizabeth Ardeni green tea kreem, mis lõhnab meeletult hästi ja niisutab ka ning extra virgin kookosõli. esimest kasutan mõnikord lõhna pärast, teine aga tervislik nahale, niisutav, toitev ja samuti hästi lõhnav. extra virgin oliivõli olen ka kasutanud – ka pole paha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 14:28; 21.05 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks parimaid proovitud pinguldavaid on Palmersi oma, pumbaga pudelis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan extra virgin kookosõli. Super, super hea. Nii näole kui kogu kehale. Alguses, kui neid soovitusi lugesin, mõtlesin, et misasja, õli, see jääb ju rasvane ja ei niisuta midagi. Aga kuna kiideti, siis otsustasin proovida. Ja tõesti, vastas tõele. See imendub kiiresti, midagi ei jää rasvaseks, kõik on niisutatud ja nahk on pärast nii mõnus, siidine ja lõhnab hästi. Täiesti asendamatu vahend minu jaoks. [/tsitaat]
Kus seda müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

toidupoes. nt selveris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 14:28; 21.05 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

elisabeth ardeni green tea on hea lõhnaga küll, kuid sisaldab parabeene ja need omakorda põhjustavad otseselt vähki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:42; 22.05 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Tallinna õhk ja kuri ämm tekitavad vähki, suitsuvorstist ja ¨ampoonist rääkimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:46; 23.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kus seda müüakse?[/tsitaat]Igas supermarketis, ma arvan. Lisaks ökopoodides. Ka netis. Googelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 10:30; 21.05 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurja ämma ja Tallinna õhu vastu ei saa, kuid suitsuvorsti, sampooni ja kehakreemi saame valida, mida sisse sööme ja peale määrime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:42; 22.05 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näri siis oblikaid, elu on elamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 18:46; 23.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühes välismaises testis osutus testivõitjaks clarinsi ultra firming vms kehakreem. teine oli philosophy firma kreem , kuid seda siin ei ole müügil vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostin ka selle kiidetud EA Green Tea meega kehakreemi. Jube lõhn, ajab südame pahaks. Määrisin ainult korra kätele. Pesin 8 korda, enne kui lõhn ära kadus. Misasja sinna sisse pannake, et see nii tugevalt lõhnab? Kallid kehakreemid (Clarins nt.) jätavad vaevutuntava lõhna, niisamuti odavama otsa Nivea jt.
Müün selle EA kreemi ära – tahab keegi? 500ml pott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.on24.ee/ilukaubad/naiste_kosmeetika_ja_parfyymid/kehahooldus/55712 Väga mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on Biothermi kreem, kallis küll aga hea: http://www.feelunique.com/p/Biotherm-Lait-Corporel-Anti-Drying-Body-Milk-400ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, nüüd tuleb eriti loll küsimus, aga ma tõesti ei ole varem kehakreeme kasutanud. Nüüd kingiti. Kas te määrite end nende kreemidega tõepoolest üle kogu keha sisse või siiski mingid piirkonnad – käed, kael näiteks? Kas need kreemid tavaliselt imenduvad kiiresti? Või mida nende kasutamine teile üldse annab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii, nüüd tuleb eriti loll küsimus, aga ma tõesti ei ole varem kehakreeme kasutanud. Nüüd kingiti. Kas te määrite end nende kreemidega tõepoolest üle kogu keha sisse või siiski mingid piirkonnad – käed, kael näiteks? Kas need kreemid tavaliselt imenduvad kiiresti? Või mida nende kasutamine teile üldse annab?[/tsitaat]

Mina tavaliselt määrin peale tu¨¨i terve keha sisse, mul kuivemapoolsem nahk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avoni pinguldav kehaemulsioon mererohu ja pinguldavate osakestega.Hind 3,99 ¤.
Info ja tellimine:kaarin.suits.001@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Kehakreem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.