Esileht Väikelaps Keila Rukkilille lasteaed

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Keila Rukkilille lasteaed

Postitas:

Tere,
Kellel laps käib selles lasteaias? Kiitke, laitke ????
Minu lastel sügisest sinna minek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada seal kasutusel see va assistendisüsteem

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 15:48; 25.02 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Rukkilille kogemus kahe lapsega. Vanem poeg läks kolm aastat tagasi kooli, väiksem käib praegu seal.Vanema poja kasvatajaid kiidame taevani siiani. Pole enne ega pärast kokkupuutunud nii hoolivate, armsate ja samas oma tööd väga tasemel tegevate kasvatajatega. Nad suhtusid kõikidesse justkui oma lastesse. Juba enne lasteaia lõpetamist nii nädalakese valasime koos pisaraid, lõpupeost rääkimata. Laps meenutab siiani vähemalt paar korda kuus oma lasteaia aega ja kasvatajaid. Pisaraidki on vahest valanud, sest tahaks nii väga sinna tagasi. Noorem poeg on siis esimesena selles üks õpetaja, 2 assistenti rühmas ja mulle ei meeldi. Ma ei saa lapse päevast ega tema arengust mitte mingisugust adekvaatset tagasisidet. Vastatakse alati lihtsalt, et päev läks hästi ja kõik. Ka nende terve rühma õhkkond mulle ei istu, kuidagi hoolimatu ja ükskõikne on. Mulle tundub, et väga palju asju on seal rühmas nii korrast ära ja ma ei näe, et keegi kolmest üldse väga neist lastest hooliks. Aga võib – olla oli lihtsalt esimese lapse kogemus nii eriline, et rikkus meid ära ja ootame liiga palju. Ja väga kahju on, et kahe lapse kogemus lasteaiast on nii erinev.
Üleüldine olukord lasteaias mulle meeldib. Lasteaed on korras ja puhas, rühmaruumides on väga palju uusi ja huvitavaid mänguasju lastele. Suurim eelis ongi, et on kõige uuem lasteaed. Samas on seal olnud ka suuri probleeme, kuhu isegi meedia sekkunud on. Ja kallis on, palju kallim, kui teised lasteaiad Keilas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada seal kasutusel see va assistendisüsteem

Assistendisüsteemile peavad kõik Eesti üle minema. Ka teised Keila lasteaiad lähevad. Enamasti minnakse rühmakaupa, st nii kui mõni õpetaja lahkub, tekib soodne võimalus selles rühmas süsteem ümber teha ja nii kuni kõik rühmad on assistendisüsteemil.

Mulle Rukkilille lasteaed meeldib. Hea asukoht metsa servas, ilus ja kaasaegne lasteaed, motiveeritud õpetajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 11:22; 26.02 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Assistendisüsteemile peavad kõik Eesti üle minema.

Kust selline info?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 15:48; 25.02 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Assistendisüsteemile peavad kõik Eesti üle minema.

Kust selline info?

http://arvamus.postimees.ee/3580999/kristjan-saar-uus-seadus-norgendab-eesti-lasteaeda

“Kuni uue seaduse kehtima hakkamiseni töötas ühe lasteaiarühma juures kaks õpetajat ja üks õpetaja abi. Uue redaktsiooni saanud seadus annab aga võimaluse jätta ühe rühma juurde ühe õpetaja ja kaks õpetajat abistavat töötajat. Rühmaõpetajale seadusega ette nähtud tööaeg ei võimalda tal teha pikki tööpäevi.”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 11:22; 26.02 11:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Keila Rukkilille lasteaed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.