Esileht Beebi ja mitmikud kellegi beebi karjub iga päev

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: kellegi beebi karjub iga päev

Postitas:

elan lehtri tn kortermajas ja igapäev kuulen mitu tundi kellegi beebi kisa. täna kavatsen välja uurida, millise akna tagant see tuleb. meil on siin palju pisikesi lapsi, aga kellegi tita ei kisa tundide kaupa. kahtlustan, et tegemist on lapse väärkohtlemisega või jäetakse beebi pikalt üksinda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 10:04; 26.05 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand jummal, vb beebil on gaasid või tulevad hammad. Mu lapsel olid ka algul jubedad gaasivalud ja röökis tunde. Nüüd tulevad hambad. Õnneks on mõistvad naabrid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul beebi nutab päevad läbi, mitu tundi jutti, miski ei rahusta. Sellised on meil gaasid.
Uurida ju võid, aga ei pruugi mingit väärkohtlemist olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt koolikud või tulevad hambad, nagu pakuti juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks tasuks ikka uurida, kas on ikkagi kõik korras. Suure tõenäosusega leiad üleväsinud ema ja koolikutes tite, kuid iial ei või teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No püha jumal, väärkoheldud? See, et sinu lapsed ei nutnud tundide viisi, ei tähenda, et teised lapsed ei nuta. Minu esimene laps nuttis tundide kaupa nii hullult, et oli lausa sinakas. Tal olidki lihtsalt nii jubedad gaasivalud ja neid oli pea võimatu leevendada. Kutsusin isegi mitu korda koju kiirabi ja lõpuks viidi haiglasse uuringutelegi, mitte kui midagi ei leitud, öeldi, et koolikud. Ja nii me siis nutsimegi koos 5 kuud jutti, kuni päeva pealt see õudus õnneks lõppes.
Ma tean kui õudne tunne see on kui laps aina nutab ja nutab ja mitte midagi ei aita ja siis mingi naaber tuleb ukse taha jutuga, et äkki last väärkoheldakse ja kõik ei saa ikka korras olla kui laps nii väga nutab ja see tekitab veel rohkem abituse tunnet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:11; 31.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nalja teete siin v? võib olla kasuisa või mine tea kes väärkohtleb last iga päev ja teie jahute siin koolikutest. mul on kolm last ja teen väga hästi nutul ja nutul vahet.
laps on ju väike, ennast kaitsta ja kellegi rääkida ei saa, parem on sekkuda kui pärast jälle mingit koletut lugu ajakirjandusest lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 10:04; 26.05 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitundmine on igal juhul parem kui tähelepanuta jätta. Nagu öeldi, tõenäoliselt sa leiad eest hädas ema, aga kunagi ei tea. Kui sul on kolm last, ehk oskad teda nõu ja jõuga koguni aidata. Pääsed ise karjumisest ja ema on sulle elulõpuni tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elan lehtri tn kortermajas ja igapäev kuulen mitu tundi kellegi beebi kisa. täna kavatsen välja uurida, millise akna tagant see tuleb. meil on siin palju pisikesi lapsi, aga kellegi tita ei kisa tundide kaupa. kahtlustan, et tegemist on lapse väärkohtlemisega või jäetakse beebi pikalt üksinda.

Minu sõbranna laps karjus põhimõtteliselt ööpäeva ringselt kuni kuuenda elukuuni, mil lõpuks selgusele jõuti, et lapsel on haruldane rinnapiima talumatus. Ema oli paras zombi lõpuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siis asi lõppes Lehtri tänaval? Kas teemaalgataja sai asjas selgust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitaks mis seal siis lõpuks välja tuli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:11; 31.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Logisin spetsiaalselt sisse:)
Et avldada arvamust.
Kodus hetkel 3 laps ,kes on 4 kuune ja esimesed 3 kuud röökis nagu ratta peal.
Gaasid algasid täpselt 1 kuu vanuselt.
Nuttis enamasti õhtuti kella 18-22ni aga oli päevi ,kus läbisegi nuttis hommikul ja lõunal ja õhtul tegime kõike, kasutasime kõike.
Aga uurida tasub ääri veeri viisakalt alati ,kelle laps nutab siis on teada vähemalt.
Sest see ema võib olla väga õnnetu ja väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud kellegi beebi karjub iga päev

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.