Esileht Väikelaps Kellel kogemusi jalgratta järelhaagisega

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kellel kogemusi jalgratta järelhaagisega

Postitas:

Tere. Plaanis on osta jalgratta järelhaagis. Kasutada on seda vaja igapäevaselt aga vahemaa ei ole pikk (um 6 km üks ots). Kuna pean seda üles-alla vedama, siis soovin võimalikult kerget. Praegu on silma jäänud selline https://www.vidaxl.ee/e/8718475828655/jalgratta-jarelkaru-punane
Kas see paistab OK? Hind on vastuvõetav ja kaal ka vaid 11 kg. Jutu järgi tundub turvaline ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 22:30; 18.01 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koera paned sisse? Mu esimene laps ei oleks mitte mingi hinna eest olnud nõus selles minust eraldatuna istuma alla 3a. Nüüd ehk saaks jutule. Teine asi, et meie liikluses ei julgeks sellega liigelda mujal kui kõnniteel, kuhu igal pool ei mahu või jalgrattateel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Kõnniteed on väga ok meil. Kasutust leiaks see vaid kergliiklusteel, mis on lai ning heas korras. See käru tundub kindlasti turvalisem, kui jalgrattatool. Mu sõbrannade lapsed küll naudivad jalärelhaagises sõitmist, lapsed on erinevad. Küsin hetkel käru kohta nõu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 22:30; 18.01 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on spordikäru, mida saab ka rattakäruks teha (Thule Chariot CX) – ainult rattakäruna muidugi kallis. Sellest pildipealsest tundub muidugi tummisem, aga peaks ikka käega katsuma ja veelgi parem – sõita proovima (äkki on kellegi olemas). Iseenesest on käruga sõitmine ikka raskem, kui niisama ja trajektoor on ka oluline. Linnas on äärekivid paras häda, maanteel sõitsin ainult väga väikese liiklusega teedel või nii, et keegi veel minu taga sõitis.
Nii et kui sinu 6km on põhimõtteliselt kergliiklustee edasi-tagasi, siis pole probleemi. Muidu võid mõelda ka lihtsalt ratta külge käiva lasteistme peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koera paned sisse? Mu esimene laps ei oleks mitte mingi hinna eest olnud nõus selles minust eraldatuna istuma alla 3a. Nüüd ehk saaks jutule. Teine asi, et meie liikluses ei julgeks sellega liigelda mujal kui kõnniteel, kuhu igal pool ei mahu või jalgrattateel.

Mis koera? Selles sõidutatakse lapsi. Mu sõbrannal oli ka selline, kaks last mahutsid sinna väga hästi ära ja iga päev sõitsid 10-15km mööda Pirita tee rattateed. Ma ise näen ka suvel pidevalt selliseid ringi sõitmas, nii Tallinnas kui ka mujal Euroopas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sõitsin jalgratta järelhaagisega suvel – midagi hullu ei ole, tuleb ainult jälgida, et järelhaagise ratas ei vajuks kraavi (seega ise oma jalgrattaga väga teeäärde ei keera). Vanemale lapsele (2a9k) väga meeldis, noorem (1a1k) jäi sõidu ajal kohe magama.

Kui on plaan kaks last sõidutada, siis soovitan osta, aga ühe lapse jaoks ei ole mõtet, pigem siis jalgratta lasteiste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on samuti Thule Chariot ja see on lihtsalt superhea kahe lapse käru niisama lükkamiseks. Ratta taga vedamiseks olen ikka liiga arg. Suurel laial rattateel muidugi julgeks, aga sellistesse kohtadesse satume harva. Thule hind on paraku ca 10x kõrgem kui siin toodud mudelil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Croozer, kahe lapse oma ja lapsed naudivad ikka üliväga sellega ringi sõitmist, aga meie oma tundub ka tummisem, hind oli ka kordi tummisem, seega nõu anda ei oska, aga jah, lastele see ikka pigem meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pildilt vaadates tundub küll paras kökats.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Kellel kogemusi jalgratta järelhaagisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.