Esileht Ilu ja tervis Kellel on fotoeplaator kodus?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kellel on fotoeplaator kodus?

Postitas:

Tahan leida mõne inimese, kellel fotoepilaator kodus olemas on ja nõus kogemusi jagama.
Olen otsingut kasutanud ja lugenud varasemad lood läbi, nii palju kui on. Aga äkki tilgub veel infot. Ma ei ole aru saanud, kas need poes müüdavad vajavad ka mingit geeli vms. Philips nt kirjelduses ütleb et karbist otse on töövalmis ja mingit geeli ei vaja.
Peamine küsimus on, kas tumeda ja tugevakarvalised on poes müüdavata koduste aparaatidega ka tulemust saavutanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:38; 24.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Silk’n Glide infinity. Endal väga tugevad ja tihedad tumedad karvad. Kuna olen palju kodust eemal viibinud, siis pole saanud seda järgepanu teha, kuid nii kahe kuu pärast muutusid karvad küll hõredamaks. Kui korralikumalt teeks, oleks kindlasti tulemus parem. Ja lisaks, kuigi ei tohiks, tegin vahepeal tavalise epilaatoriga. Enne ma ei suutnud sellega ühte karva ka välja tõmmata aga kuna karvad nüüd hõredad ja mitte nii tihedad, siis sain sellega jalad täiesti tehtud. Arvan, et on raha väärt, kuid see minu kogemus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 00:26; 28.01 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tänan vastuse eest! Minu eesmärk on eelkõige bikiini ja kaenlaalustega toime tulla. Sääred on täitsa vahatatavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:38; 24.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulaks ka soovitusi 🙂 Ise kaalun Philips Lumea ostmist, aga lugesin mitut kommentaari, et sellel sureb aku ära kui seisma jääb. Oskab keegi ehk veel mõnda muud mudelit soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 20:30; 29.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sääre puhtaks tegemine sellega aega võtab? et kas mul laste kõrvalt aega jagub üldse 😀 Ja kas keegi teab, kas nt imetamise ajal on vastunäidustusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks nende tugevuste kohta, mis aparaadil on? Pole täpselt aru saanud, kas jalgadel kasutada nt 3 või piisab 2st? Algul proovisin 1ga, aga see tundus nõrk. Pole ka väga regulaarselt teinud ja vahepeal olen epilaatorit edasi kasutanud. Natuke vähemaks on karvu jäänud, aga minu arust kasvab neid nüüd rohkem sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen sääred umbes 10ne minutiga. Sõltub muidugi kui suure tugevusega sa teed. Mida suurem tugevus, seda kauem aega läheb tal nn uue laengu laadimisega. Usun, et laste kõrvalt pole probleemi, sest isegi kui midagi on, saad protseduuri katki jätta ja hiljem lõpetada. 🙂

Mida tumedam karv, seda suurem tugevus. Alguses tegin ka kõik 1-2ga, aga nüüd kui juba nahk harjunud, teen kõik kohad 5ga. Ise pead tunnetama ja vaatama, et sul ebamugav ei oleks. Kui 5 ikkagi kõrvetab ja punaseks jätab, siis tee madalamaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 00:26; 28.01 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin vastaval koolitusel ja infoks. Fotoepilaator sobib vaid tumedale karvale. Kuna eemaldamine toimub valgusega, siis heledamate ja punakate karvadega see ei reageeri. See ka põhjus, miks osad ei ole fotoepilaatoriga mingit tulemust saanud. Mis puudutab naha olukorda, siis tegelikult on see tegevus kahjulik. Kodus tegijad ei pea kinni reeglitest ja ajalisest vahemaast ja koormavad nahka üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks nende tugevuste kohta, mis aparaadil on? Pole täpselt aru saanud, kas jalgadel kasutada nt 3 või piisab 2st? Algul proovisin 1ga, aga see tundus nõrk. Pole ka väga regulaarselt teinud ja vahepeal olen epilaatorit edasi kasutanud. Natuke vähemaks on karvu jäänud, aga minu arust kasvab neid nüüd rohkem sisse.

Kuidas selle karvade sissekasvamisega on? Mina kaalun fortoepilaatori ostmist just selle pärast, et tavalise epilaatoriga kasvab karvu meeletult sisse. Kas fotoepilaatorit kasutades kasvavad karvad siiski sama moodi sisse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 20:30; 29.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin vastaval koolitusel ja infoks. Fotoepilaator sobib vaid tumedale karvale. Kuna eemaldamine toimub valgusega, siis heledamate ja punakate karvadega see ei reageeri. See ka põhjus, miks osad ei ole fotoepilaatoriga mingit tulemust saanud. Mis puudutab naha olukorda, siis tegelikult on see tegevus kahjulik. Kodus tegijad ei pea kinni reeglitest ja ajalisest vahemaast ja koormavad nahka üle.

osade epilaatoritega tuleb kaasa äpp, mis ütleb täpselt, millal ja mis tugevusega teha. See jutt, nagu kodukasutajad hirmasasti kahjustaks ennast, on pigem salongide poolt hirmutamiseks, et ikka nende poole pöördutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ikka mõtlen sellele, et isegi päikesest hakkab teatus vanuses tekkima koledaid pigmendilaike. Fotoepilatsioon saadab aga välja ei teagi kui palju tugevamaid valgusimpulsse, nii tugevaid, et karvasibulad surevad. Olen ise kasutanud fotoepilatsiooni kaenlaalustel, aga ma ei julgeks iial kasutada seda säärtel või näol vm piirkonnas, mis riiete alt välja sageli paistab. Muidu käi 40+ vanuses vaid burkas ringi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kellel on fotoeplaator kodus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.