Esileht Beebi ja mitmikud Kergkäru reisile, beebi 4-kuune

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kergkäru reisile, beebi 4-kuune

Postitas:

Plaanis on suvel nädalaks Hispaaniasse sõita, beebi sel ajal umbes 4-kuune. Vankrina tuleb kasutusse EJ NXT90, seda reisile vedada ei tahaks. Päris tavalist vihmavarjukat ka ei soovi. Eks seda kergkäru hakkab ju varsti Eestis samamoodi vaja minema. Mõlgutan mõtteid Quinny Zapp Xtra2 suunas, kuna saab panna täislamavasse. Oluline on ka see, et last saab panna nii näoga sõidusuunas kui ka näoga ema poole. Olen ka mõelnud uue Quinny Zapp Flex Plus peale. See küll veel müügis pole, aga sümpatiseerib rohkem, sest on 4 rattaga ja ühe lükkesangaga kahe “sarve” asemel. Veel on silma jäänud Mamas&Papas Armadillo (Flip) XT. Mida minu valikutest arvate? Mida soovitate, mida mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin nii väikesega oma suure Emmaljungaga reisile. Mitte kuskil ei olnud probleemi. Lapsel oli palavas väga mõnus seal avaras vankrikorvis peesitada. Ega need teeolud ka riesil väga kiita pole. Kergkärudel reeglina puudub igasugune vedrustus ja raputavad hirmsasti. Oma korraliku vankriga käisime matkamas ja igal pool seiklemas. Hotellis oli teisigi lapsevanemaid ja need pööritasid silmi, et nemad küll meiega loodusmatkale kaasa ei saa tulla. Kõhukott oli seal palavas täiesti välistatud.
Eks ise tead kõige paremini. Küll tundub mulle, et kui su põhikäru on EJ NXT90, siis polegi sul seda kerkäru vaja, sest see on hiljem käruna sul väga mugav ja hea manööverdamisega, et pigem tundub asjatu ost. Äkki hoopis laenad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli reisiks Joie Mirus, sang on üleviidav, kerge, täislamavasse käib, päikese eest kaitseb suur vari, ühekäega kokkupandav. Väga meeldis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kergkäru reisile, beebi 4-kuune

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.