Esileht Beebi ja mitmikud Kergkäru SSS

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kergkäru SSS

Postitas:

Otsin oma kuuekuusele beebile kergkäru (kaaluga kuni 10 kg) mille istumisosa saaks panna ka näoga ema suunas.
Olen leidnud 2 varianti- Armadillo flip XT ja Bugaboo Bee 5.
Kas on veel mingeid variante?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 01:21; 11.07 14:43; 11.07 14:46; 14.07 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sola 2 peaks ka sobima. Ise olen sama asja otsimas ja pole ka midagi paremat leidnud. Bugabood mulle ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kergkäru üldse vaja läheb? Tavaliselt saab kõik vankrid ju teha sss istumisosaga kärudeks. Kergkärul on mõtet ainult siis, kui on vaja käru trepist tassida, või reisida, või ei mahu tavaline käru autosse. Kõik kergkärud põrutavad rohkem ja on ebamugavamad. Mida väiksem ja kergem, seda kolisevam ja raputavam tavliselt on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 16:02; 12.07 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Kergkäru on vaja küll. Elan viimasel, viiendal korrusel ja suure käruga liigun treppidest üles-alla seda enda ees lükates/tõmmates. Üks ots võtab aega ikka mitu minutit.
Mõnikord on aga vaja minna kiiresti lühemaid käike tegema lähedal asuvasse kooli-lasteaeda kus käivad pere suuremad lapsed. Siiani olen beebit lihtsalt süles tassinud aga aina raskemaks ta ju läheb.
Mõtlesingi, et sellisteks kiireteks käikudeks oleks hea üks kergkäru, mida jaksan puusal tassida ja seega kiiresti treppidest liikuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 01:21; 11.07 14:43; 11.07 14:46; 14.07 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sola2 on lühema jalatoega kui Flip- seepärast on see mudel mul valikutest välja jäetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 01:21; 11.07 14:43; 11.07 14:46; 14.07 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on mõttekam äkki hoopis korralik lapsekandmiskott muretseda, nendega saab ju kuni 20-kiloseid tassida, hea ergonoomilise kotiga on väga kerge seda teha ka õblukesel naisterahval. Laps peab olema konnaasendis, s.t jalad harkis M-kujuliselt, siis on õige kott. Vaata ka FB gruppi Lapsekandmine. Seal grupis mõned tassivad päris suuri lapsi kilomeetrite kaupa, kui pole võimalik kärutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 16:02; 12.07 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Easywalker June. Väga mõnusalt kompaktne ja kerge. Lihtsasti käib kokku ning siis saab sangaga üle õla visata. Eelmisel lapsel oli bugaboo Bee Plus. Kaal on neil sama. Aga June on tunduvalt tummisem käru, sellel on suuremad rattad ning õhkkummid ja konstruktsioon on tugevam.
Bee juures mulle meeldisid külje peal olevad sangad, neist hoidsin kinni, laps oli kärus ja oli mugav treppidest üles-alla nõnda vedada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Easywalker June on hea soovitus. Olen seda käru vist isegi korra kevade poole vaadanud ja kõik meeldis kuid seda ei saanud vist Eestist osta? Ja ma ei leidnud vist ka ühtegi kohta kust seda tellida Eestisse.

Lapsekandmiskott (Manduca) on olemas ja kasutan seda üpris palju kodus. Paar korda olen sellega ka lasteaias suuremal lapsel järgi käinud kuid vähemasti mul hakkas küll talve poole väga palav selle ajaga mil ootasin, et suurem vennas end riidesse saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.06 01:21; 11.07 14:43; 11.07 14:46; 14.07 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka SSS kergkäru otsingul, millel oleks suuremad õhkkummid(et saaks ka maastikul vajadusel hakkama normaalselt). Easywalker June tundub selles suhtes normaalne, aga esimene asi mis kohe silma hakkas, on olematu kaarvari.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kergkäru SSS

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.