Esileht Ilu ja tervis Kes lasknud teha kuumakäärilõikust, kas hea ega juuks liig õhuke jää?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kes lasknud teha kuumakäärilõikust, kas hea ega juuks liig õhuke jää?

Postitas:

Mul nii katki ja karvased, mõtlesin teha aga üks tuttav ütles, et kel pole paksud juuksed, siis peale seda pole üldse juukseid. Hmm..-kuidas on, kes teinud?
Või mis lõikus oleks hea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on muidugi paksud juuksed, õhemaks nad peale lõikust küll ei jää. Kui on kehvasti tehtud, siis ehk. Mõte on ju otste lõikamises, mitte fileerimises. Ise teen seda paar korda aastas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 17:29; 22.12 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ühukesed juuksed ja kerge lokk sees, peale kuumakääri lõikust jäi terve pea hirmus karvane, lõigatud otsad tõmbasid otstest lokki ja mulje jäi suht hull. Mulle too kuumakääri lõikus näiteks üldse ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kah proovin selle “ime” ära. JUuksed mul väga kehvakesed ja no paksusegaa hiilata ei saa, kaugel sellest. Aga mulle absoluutselt ei meeldinud ja mingit efekti ega imet minu juustes kahjuks peale seda lõikust ei olnud. Mina küll selles mingit imeväge ei näe. Minu puhul isegi suht mõtetu. Ja oma juustega olen muidu suht hoolas, käin iga 1,5 kuu tagant juuksuris.
Ma arvan et teemaalgatajal oleks mõtekas oma juuksuriga nõu pidada ja uurida, mida tema arvab ja välja pakub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, ma tahtssin seda ka öelda, et juuksed on mul terved ja pikad, kasvavad päris kiiresti. Hetkel on u poole kannikani või veidi allapoole. Otsad praktiliselt katki ei lähegi, vahepeal jäi isegi aasta vahele lõikustel. Alguses käisin 3 kuu tagant u 4 korda, siis jäi aasta vahele ja siis jälle aasta. Viimati käisin 3 kuud tagasi ja praegu pole mingit vajadust uuesti minna. Kui punupatsi teen, siis ei jää midagi turritama, ilus sile pats on. Juuksekarv on mul ka hästi jäme ja tugev, võib-ola sellepärast mulle sobib. Nii et mina olen küll rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 17:29; 22.12 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt oskad

Olen ka kuulnud, et mõnel on juuksed palju koledamaks läinud ja seetõttu pole ise proovinud. Loogiliselt mõeldes ei ole vahet, kas kuum käär “kleebib otsad kinni” või mitte, sest otsad ei lähe lahku alati kõige otsast, vaid lõhe tuleb sisse kuskil üleval pool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kes lasknud teha kuumakäärilõikust, kas hea ega juuks liig õhuke jää?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.