Esileht Hobinurk Kes on kasvatanud rotti?…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kes on kasvatanud rotti?…

Postitas:

Tere

Võtsin lapsele ( 6a ) dumbo roti ( ei ole rändrott ). Lugesin, et lastesõbralik, sotsiaalne jne.
Nüüd on rott 4ndat päeva kodus aga nii hirmunud, et tekkis küsimus, kas midagi teeme valesti või ongi
tegemist väga ara eksemplariga. Kui keegi on kasvatanud rotte – siis paluks infot nende tegelaste kohta. Samas lugesin ka, et rändrotid ja kodurotid on päris erinevad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta sellest, kui vana roti sa võtsid? Olen rotte omal ajal palju aastaid pidanud, rotti on mõtet ainult siis võtta, kui ta on päris pisike. Siis saab temast vahva elukas. Tihti müüakse juba suht suuri volaskeid, ükskord ostsin ka lolli peaga sellise, ei kodunenudki, hammustas ja kössitas nurgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks – loodetavasti on sul just rändrott, mitte kodurott. Rändrott on see, keda saab koduloomana pidada. Jah, nimetuste järgi võiks arvata teisiti, aga nii see ei ole.

Rott tuleb võtta ikka päris pisikesena tõesti ja kui te ta suurena võtsite, oli ta äkki harjunud kellegagi puuri jagama? Sellest ka vb tema stress.

http://loomakaitse.eu/roti-pidamine/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka rotte kasvatanud. Kas rotil on majake vms, kuhu peitu minna, kui ei ole, siis võib see talle stressi tekitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa. Ma võtsin mõlemad rotid eri ajal suurena, st. koos nad ei elanud. Sõbrannal jäid üle. Me sobisime hästi. Nad elasid suhteliselt vabalt. Mitte puuris vaid aknalaua peal kahekorruselises pesakastis lillede kõrval (need ei tohi mürgised olla, ikka võib huvi tekkida. Mul ühele meeldis lillemulda kaevata, teisel oli suva). Huvitaval kombel ise sealt alla ei roninud. Kui soovisid, tulid pesa servale suhtlema. Üldiselt ikka tulid, said süüa, pai ehk sügamist ja jalutama. Eriti meeldis, kui põrandale jooksma tõsteti. Lemmikkoht oli köögis pliidi taga. sinna peitsid varusid. Juhtmed jätsid rahule aga ikka valvasin, kui jalutasid. Osta nad söögiga ära. Vaata, mida armastavad ja seda anna peo pealt. Väga arukad ja vahvad loomad. Nalja sai ja olid rõõmuks.
Pesakast võib olla suvaline näritavast puidust (st. mitte liimpuidust) pealt katusega kastike. Võib olla nii väike kui suur. Võib olla 1 või mitu tuba. Mitu tuba ja korrust, siis on huvitavam.
Mul olid rändrotid.
Võib-olla sai tuues külma? Ma oma rotti viisin küll suusatama ka korra, kakis mul jope seest täis suurest ehmatusest, ei meeldinud mäest alla sõit, ei soovita korrata. Aga külmaga oli ikka jope sees ja juuste all peidus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Kes on kasvatanud rotti?…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.