Esileht Beebi ja mitmikud Kes on lennanud beebiga teise ajatsooni?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kes on lennanud beebiga teise ajatsooni?

Postitas:

Ees on ootamas puhkus, kus ajavahe koduga on 3 tundi, sihtkohas on aeg 3 tundi ees. Beebi on reisi ajal 8 kuune. Kuidas oleks koige targem toimetada, kas kohandada beebi unesid uue aja jargi voi teha koike sama aja jargi nagu kodus ehk siis lihtsalt panna laps ohtuti 3 h hiljem magama (koduse aja jargi laheks siis magama ikkagi samal ajal). Reisi kestvus on 10 paeva. Beebi on harjunud rutiinidega ehk olen siiani olnud sellist tuupi ema, kes peab tapselt kinni une ja soogiaegadest. Kes on lennanud teise ajatsooni, siis palun raakige, kuidas te toimetasite ja kuidas see ajavahe lapsi mojutas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli vahe samuti 3 tundi aga vastupidi. Meil oli seetõttu vast kergem, et pole rangeid söögi- ja magamamineku aegu. Laps läks mõni päev lihtsalt sihtkoha aja järgi liiga vara magama aga kõik loksus paika. Tagasi Eestisse tulles oli lihtsalt mõned õhtud veidi kauem üleval ja harjus üsna kiiresti. Lähtu ikka oma lapsest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole midagi teinud – reis on nii väsitav (nii palju uut vaatamist!) ning reisiaegne graafik tavapärasest nii erinev, et laps magab nagunii hoopis teistmoodi kui tavaliselt.
Ma ei mäleta isegi 6-tunnise ajavahe puhul, et see oleks lapsel oluliselt tunda andnud, kuigi sel juhul sõitsime n-ö koju ning olime sihtkohas paiksed. Turismireisi 2-3 tundi ajavahet on aga üsna märkamatud.

Mina soovitaks ette mitte muretseda ja kohapeal panna laps magama siis, kui tundub, et selleks on õige aeg. Kui on hotelli-basseinireis, siis võibolla annab mingit rutiini hoida, aga kui vähegi tahta vaatamisväärsustega tutvuda ning koha peal ringi reisida, siis on päevakava täiesti sassis ja pole mingit võimalust ette ennustada, millal ja mitu korda ning kui pikalt laps päeval ja öösel magab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kes on lennanud beebiga teise ajatsooni?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.